JAK SI VÍCE UŽÍVAT PODZIMNÍ DNY

Podzim je tu. S ním přichází i kratší dny, chladnější počasí a plískanice. Na někoho podobné počasí působí spíše depresivně, a někdo ho naopak po horkých letních dnech vyhlíží. Sepsala jsem pro vás pár tipů, díky kterým si můžete i v tomto počasí najít krásu a zpříjemnit si leckdy propršené dny, a především chladnější večery.

VÁLENÍ SE V POSTELI

I když vstávám celý život brzo (aktuálně hodně brzo), ráno si ráda poležím ve vyhřáté posteli bez ohledu na roční období. Ale připadá mi, že tohle mlhavé počasí přímo vybízí k tomu udělat si postelový den či odpočinkový podvečer. Doporučuji si všechno předem nachystat, ať pak zbytečně něco nehledáte, a nezapomenete třeba na kousek, který už máte dlouho v šuplíku a chcete ho vyzkoušet, nebo třeba zjistíte, že hračka, na kterou se těšíte, by potřebovala nabít… Což se mi stalo, když jsem chtěla testovat tohohle černého fešáka. Protože nebyl nabitý, musela jsem si nechat zajít chuť. Jedná se o Satisfayer Candy Cane, pokud hledáte cenově dostupný vibrátor, který si můžete vzít i do vany, tak ho určitě mohu doporučit. Rozměrově se jedná o menší hračku, ale výkonem rozhodně nezklame, a naopak v lecčems trumfne i větší erotické pomůcky. Satisfayer Candy Cane je nejenom vzhledem (dvě ramena) hodně podobný vibrátoru Double Sided, který mám moc ráda už několik let. Celou recenzi najdete zde.

PUNČOCHY

Kdo taky milujete samodržky, tak mi možná dáte za pravdu, že právě možnost oblékat samodržící punčochy v nejrůznějších barvách, se zajímavými krajkovými lemy nebo jiným zdobením je na sychravých dnech skvělá. Chladnější rána neznamenají, že musíte zazimovat své nejoblíbenější šatičky a sukně. Krom svůdného vzhledu navíc samodržky dokáží zakrýt třeba bledé nohy, jizvy, modřiny, možná i nějaké tetování. Každá máme své důvody, proč se zahalit...

MASÁŽNÍ SVÍČKY

Kdo sledujete můj profil už delší dobu, víte, že masážní svíčky mám v oblibě a doporučovala jsem vám je jako tip na zajímavý dárek pro jakoukoliv příležitost už několikrát. Pokud chcete doma navodit příjemnou atmosféru, ozvláštnit předehru, a pokud to vydržíte, tak ji třeba i prodloužit (u nás to ještě nikdy nevyšlo), tak masážní svíčky moc doporučuji. Vybrat si můžete z různých vůní, velikostí, podle barvy svíčky nebo třeba obalu, který vás zaujme. Recenzi na moje nejoblíbenější svíčky i srovnání s ostatními, které jsem zkoušela, najdete zde.

OBJEDNEJTE SI NĚCO NOVÉHO

Pokud už pomalu procházíte e-shopy a přemýšlíte, čím potěšit své blízké na Vánoce, tak nezapomeňte na sebe. Víte, jak to vždycky říkají v letadle – nejprve nasaďte masku sobě a až poté pomáhejte druhým. Než začnete sepisovat seznam dárků, vyberte si něco nového a pěkného na sebe, třeba hezký župánek, ve kterém budou podzimní rána příjemnější, nebo tenhle dokonalý podvazkový pás.

SAUNA A WELLNESS

Příznivých účinků saunování na naše tělo je celá řada. Když si budeme pravidelně dopřávat relax v sauně, zvýšíme naši odolnost vůči nejrůznějším nachlazením a virózám. A proč nespojit příjemné s užitečným a nenavštívit některé z privátních spa, ve kterých si nejenom užijete saunu, ale také budete mít možnost užít si i jeden druhého, vychutnat si třeba sklenku bublinek, a zapomenout tak alespoň na chvilku na starosti všedních dní? Kdykoliv nemáme čas odjet a vychutnat si spa pobyt se vším všudy, rádi navštěvujeme privátní spa pokoje v hotelu Aura. Máme vyzkoušené všechny pokoje, které nabízí, za mě nejlepší tip na rande, pokud máte třeba jen 2 až 3 hodiny volna.

 


SHOP MY LOOK