WORK WITH ME


Blog My Secret passion life může být prostorem pro spolupráci s Vaší značkou.

Konkrétní podmínky a možnosti spolupráce s Vámi ráda proberu po emailu. Čtenářům představuji a doporučuji pouze produkty či zážitky, které mám vyzkoušené, jsem s nimi spokojená, věřím jim a shodující se s mými preferencemi.
Rozhodně však nechci, aby toto místo bylo pouze místem reklamy, chci hlavně, aby bylo místem pro inspiraci a sdílení zážitků.

Nicméně, nebojte se mi napsat, ráda se dozvím o něčem novém. Odpovídám na každý email.


My Secret Passion Life blog could be a space for cooperation with your brand or services. I would be more than happy to discuss the specifics and conditions of cooperation with your brand by email. I do present to my reader's products, services, and experiences that I had personally tried, was satisfied with, and do not hesitate to endorse.

However, I do not intend for my blog to be just an advertising platform. I aim for it to become a place for inspiration and experience sharing. So please don’t be shy or afraid to contact me. I am open to all suggestions, ideas, and new things. I will reply to all your emails and answer any questions you may have...
Pokud máte jakýkoliv dotaz, otázku či přání, neváhejte mne kontaktovat :-)

Vámi zadané údaje nám budou sloužit POUZE ke komunikaci s vámi pro zaslání odpovědi.