ABOUT LUCIE


Vítám vás na svém blogu, který jsem v roce 2018 začala psát o svém druhém, tajném životě společnice, během kterého jsem potkávala gentlemany z nejrůznějších koutů světa, dělala jim společnost a uspokojovala jejich nejtajnější touhy.

Blog jsem si tehdy pořídila zcela záměrně kvůli diskrétnosti, až když jsem končila a věděla jsem, že už mě čeká poslední rok nespoutaných, a především nezávazných výletů.

Za tu dobu jsem napsala spoustu článků, ve kterých jsem právě popisovala zážitky a zkušenosti z dob, kdy jsem fungovala jako doprovod za honorář na objednávku. O téhle oblasti jsem napsala možná více, než jsem i původně v počátcích zamýšlela . Všechny články najdete v sekci COURTESAN LIFE.

Psaní blogu mi určitě pomohlo ke snadnějšímu uzavření jedné životní kapitoly, na kterou budu vždycky s láskou vzpomínat. Nechtělo se mi končit, protože rozmařilý život v luxusních hotelových pokojích v nejrůznějších koutech světa mě moc bavil. Užívala jsem si všechny nezávazné sexuální experimenty, dychtivě posouvala hranice rozkoše a objevovala nové a dosud nepoznané touhy.

Přes blog mě oslovilo nakladatelství Fortuna Libri s nabídkou, která podle mě nešla odmítnout. Napsat o tom všem knížku, kterou jsem nazvala Můj tajný život a která vyšla v březnu 2020. Popisuju v ní svoji cestu z vesnice, která podle mě není ani na mapě (přeháním, samozřejmě tam je :), hledání klientů, přešlapy, práci na sobě, touhu dojít na vrchol, vášeň, luxus, zkrátka vše vzrušující, co jsem milovala a vlastně nechtěla opustit.

Jsem optimista a cíleně se snažím pracovat na tom, být ještě pozitivnější, proto na mém blogu nečekejte stížnosti či srdceryvné články. Snažím se psát o všem milém, hezkém, svůdném, vzrušujícím či inspirativním. Vědomě a cíleně chci vyzdvihovat právě to dobré. Nejenom proto, abych si do života přitahovala pozitivní věci a lidi, ale především proto, že v rámci každodenních povinností občas na všechny slasti života zapomínáme nebo je opomíjíme, což je velká škoda…

Protože je čas na krásný, naplněný, vzrušující život, tady a teď…

Díky blogu se mi do života vrátila moje dávno zapomenutá láska – psaní. Vždy jsem ráda přenášela svoje myšlenky na papír, celé středoškolské studium jsem aktivně působila v našem gymnazijním časopise (což je asi poměrně vznešený název, takže řekněme ve studentském plátku), který jsem i poslední dva roky vedla... V průběhu vysokoškolského studia jsem vlastně zapomněla, co je to psát pro radost o věcech, které mě těší, protože jsem sepisovala jednu seminárku za druhou. Díky blogu si užívám téhle znovuobjevené radosti znovu.

Nikdy neuvidíte fotku mého obličeje. Přestože jsem v psaném projevu velmi otevřená a za nic ze svého života se nestydím, tak si informace ze svého soukromí chráním. Jsem si velmi dobře vědoma toho, že se jedná o lehce kontroverzní téma, které by třeba mohlo být otočeno proti mně, o což rozhodně nestojím, protože jsem si blog pořídila pro radost.

Alespoň něco málo o sobě vám zde však prozradím. Jsem narozená ve znamení Panny, a jestli na mně něco sedí, tak je to právě popis tohoto znamení. Mám ráda krásné věci, baví mě, když k sobě ladí, potrpím si opravdu hodně na čistotu. Nepořádek, zmatek a chaos mě stresují. Na podzim jsem sfoukla 30 svíček na dortu a do té doby jsem stihla nejenom dokončit studium, dopsat již zmiňovanou knížku, odletět na poslední meeting s klientem, ale taky se bláznivě zamilovat…

Jsem přesvědčená, že můj současný i budoucí život bude neméně hříšný (nejenom proto, že se tak jmenuji) a vzrušující, i když v trošku jiné formě. Takže tady s Vámi budu moc ráda dál sdílet všechny svoje radosti a slasti, především krajkové a sexy tipy.

Děkuju, že mě čtete.

Lucie

#krasnehopradlaneninikdydost
#jecasnasexyzivot
#luciehrisna
#mysecretpassionlifePokud máte jakýkoliv dotaz, otázku či přání, neváhejte mne kontaktovat :-)

Vámi zadané údaje nám budou sloužit POUZE ke komunikaci s vámi pro zaslání odpovědi.