DOUBLE SIDED

Dnes večer jsem se konečně dostala k tomu sepsat vám všechny naše, dá se říct, že veškeré letní zážitky s párovým vibrátorem Double Sided. Těm, kteří jste se mě nedočkavě ptali, jestli tahle erotická pomůcka stojí za nákup, se omlouvám za čekání na recenzi. Ano, rozhodně stojí za nákup.

Ale já to zkrátka mám postavené tak, že než vám o něčem na blogu napíšu, tak si to chci opravdu vyzkoušet. Nejenom v různých pozicích, ale i při různých příležitostech. Každý den je jiný a samozřejmě i vlivem všech okolností, které jsou okolo nás, máme jinou chuť a potřebu milování. Proto je podle mě krajně nevhodné sepisovat opěvující články po prvním vyzkoušení nebo naopak zatratit cokoliv pouze proto, že napoprvé to zrovna nebyla ta největší pecka, což se třeba nám konkrétně stalo s jiným párovým vibrátorem, o kterém jsem vám psala na začátku léta.

Tonight, I’ve finally got time to summarize all our summer experiences with the Double-Sided pair vibrator. I apologize to those who had been waiting for review if this erotic toy is worth buying but yes, it’s worth buying.

But you know that I like to try products more than once before I write about them on my blog. I loke to try them not only in different positions but also in different occasions. Every day is different and due to those circumstances, we have different needs and desires for pleasure. Therefore, I believe that it’s not adequate to write the review after the first try which may not the best one and make the judgement based only on this experience. This by the way happened to us with different pair vibrator at the beginning of this summer.

S Double Sided to bylo od začátku skvělé a můžu říct, že je to čím dál lepší. Už podle popisku na e-shopu jsem si byla tak trošku jistá, že sázíme na jistotu a tento fialový pomocník si jistě najde stálé místo v našem erotickém šuplíku. A popis rozhodně nezklamal.

Začnu postupně od začátku. Vibrátor obdržíte klasicky zabalený. Co opravdu oceňuji, a ne u všech erotických pomůcek to bývá vyobrazeno, je velmi exaktní zakreslení všech možností využití této pomůcky. A rozhodně si nemyslím, že jsem nezkušená, a o mém partnerovi to platí dvojnásob, i přesto si myslím, že nikdo učený z nebe nespadl, a pokud si pořizujete cokoliv nového, je fajn mít někde přehledně napsáno a ideálně graficky znázorněno, co všechno a jak si s tím můžete užít.

It was great from the beginning with this pair vibrator, and I have to say that it’s even getting better every time. I was pretty sure that this purple toy will be the right choice for our erotic drawer once I saw the photos and description on eshop.

I’ll start from the beginning. You’ll receive the vibrator casually packed. But what I really appreciate about the packaging is the fact that there are very definite pictograms of all possible positions you may want to try with this toy. Although, I don’t think either one of us is inexperienced we really appreciated this addition which reminds all the choices displayed.

Takže za to má určitě Double Sided od nás velký palec nahoru. Kvalitu vibrátoru samozřejmě nemůžeme hodnotit podle obalu, ale protože mě to mile překvapilo, považuji za důležité vám to zmínit a ukázat i na fotce. Teď ale přejdeme k hodnocení a popisu erotické pomůcky.

Ať už se na Double Sided podíváte na stránkách sexshopu nebo si ho poprvé vybalíte doma, myslím si, že vás určitě překvapí jeho tvar. Je naprosto odlišný od všech pomůcek, které doma máme v šuplíku, a to si troufnu říct, že jich máme vážně docela dost :). Právě zajímavý tvar a tři vibrační motorky předurčují Double Sided k tomu, aby se stal jedním z favoritů ve vaší ložnici. Zkrátka těch možností, jak si s ním užít a na co všechno ho použít, je tolik, že vás jen tak neomrzí. Pokud jste zvyklí od We-Vibe, že motorky jsou umístěné v koncích, tak tady to funguje úplně stejně s tím rozdílem, že z jedné strany jsou dvě zakončení, proto má Double Sided celkem tři motorky.

Můžete ho používat jak při předehře, což obzvlášť doporučuji vám všem, kteří jste citliví v oblasti bradavek, ale můžete s ním přejíždět a dráždit i další erotogenní zóny na těle. Což je teprve jenom začátek.

Of course, the quality of vibrator is not set by the look of the packaging, but I believe it’s worth mentioning and showing since it was such a pleasant surprise. But let’s get to the nitty gritty.

Whether you look up the vibrator online you may be surprised by its shape. It’s completely different from all the toys we own, and I have to say that we have quite a lot of them. Unique shape and three vibrating engines predetermine that this could be one of your new favourites for your bedroom games. There are plenty of ways how to use this toy and where to use it so you can get that creative that you won’t get bored any time soon. If you are used to the location of engines on We-Vibe which are on the edges, this one works the same only with three engines.

You can use it during foreplay, I really recommend it if you are sensitive in the nipple area) or you can tease other erogenous zones on your body. And all of this is just the beginning…

erotické pomůcky

Tím, že se jedna část vibrátoru (ta zakončená dvěma packami) dá libovolně roztahovat, můžete to využít k laskání všech možných i nemožných míst, na konečníku, varlatech, již zmiňovaných bradavkách, ale i klitorisu a penisu. Právě ta variabilnost a možnost si hrát podle aktuální nálady mě na Double Sided uchvátila nejvíce.

Co je určitě důležité zmínit hned na úvod – vibrátor je příjemný na dotek a voděodolný. Víte, že miluju We-Vibe. Double Sided je vyroben z téměř totožného materiálu, takový ten jemňounký silikon, kterým je radost přejíždět po kůži. A vodotěsnost preferuju též, už jsem to tu mnohokrát zmiňovala. Nemyslím si, že je nezbytné brát si vibrátory s sebou pokaždé do sprchy či vířivky. Ale nebaví mě omezení typu, že nemůžu. Prostě když jsme zrovna v tom a chceme do vody, chci sáhnout po hračce a neřešit, jestli je nebo není voděodolná…  Takže za materiál i možnost vodních hrátek má u nás Double Sided další plusové body či palce nahoru :).

Nepatřím úplně mezi zastánce sdílení nějakých konkrétních tipů, protože když si pak člověk něco podobného přečte, tak ho to vlastně dost limituje, chce to dělat stejně a třeba zrovna jemu to tak nevyhovuje… Proto spíše své recenze pojímám jako obecnější tipy a každý, nechť si objeví tu svoji oblíbenou polohu sám. Protože ono i to objevování má své kouzlo.

U Double Sided udělám výjimku. Jak už jsem zmiňovala, vibrátor má tři motorky, to znamená vibruje i ta nejširší spojující část uprostřed, kterou díky tomu můžete využít pro všechny společné kratochvíle. Právě na tom prostředním panelu si volíme možné vibrace. Na těle vibrátoru najdete dvě tlačítka označená A a B. Těmi se ovládají vibrace. Tlačítkem A si nastavíte vibrace na konci / pacičkách. Tlačítkem B ovládáte vibrace na hlavním panelu / v těle vibrátoru. Nastavení můžete kombinovat nebo nechat vibrovat jen jeden konec párového vibrátoru, podle toho, co preferujete.

I can’t forget to mention that the vibrator is pleasant to touch and that it’s waterproof. You know that I love We Vibe. This toy is made of quite identical material-very soft silicone which is enjoyable to rub on your skin. I also really appreciate water resistance as I mentioned many times before. I don’t think that it’s necessary to take vibrators to the bath or jacuzzi, but I like to pick the toy and not have the need to think whether I can or I can’t. So this toy gets also bonus points for the material and water resistance.

I’m not keen on sharing specific tips because it limits others from their own ideas and fantasies. You want to do it the same way and it may not be the right choice for you. Therefore, I rather write these reviews in general and leave everyone to experiment and find their own favourite positions. Because even the discovery process is unique and enjoyable.

I’m going to make an exception with the Double-Sided vibrator. It has three engines as I already mentioned. This means that even the widest part in the middle vibrates and can be used during your game. You can choose different speed and intensity on the panel in the middle. You can also find two buttons marked as button A and B. These two buttons control vibrations. Button A controls vibrations on the edges and button B controls the vibrations of the main panel and body of the vibrator. You can edit and adjust the settings or just turn the vibrations on on one side and not on the other side according to your preferences.

Double Sided rozhodně není pouze vibrátor, který vás má rozdráždit, vyzkoušela jsem ho i zevnitř a rozhodně to stojí za to. Za nás doporučuji vyzkoušet polohu vleže zezadu. Žena si lehne na břicho, Double Sided předtím nasunete okolo partnerova penisu, tak aby tělo vibrátoru / hlavní panel vibroval do jejího klína při zasunutí a přirážení. Rozhodně to není špatné ani pokud to otočíte, lehnete si na záda a partner bude nahoře – tam to chce tedy lehce poladit a najít úhel, který bude vzhledem k ostatním proporcím příjemný, ale výsledek přijde také velmi rychle...

Double Sided is surely not only vibrator which is supposed to make you horny. I’ve tried using it also as a dildo and it’s worth trying. I recommend trying doggy position where you lay on your stomach while your partner enters you from behind. This allows him to go as deep as possible. Try to put the vibrator around your partner’s penis so the main panel vibrates in your lap. It’s certainly not a bad idea to turn this position over so your partner lies on his back and you are on top. You just need to find the right angle and the result is about to come quite quickly…

 

 


SHOP MY LOOK