DÁRKY PRO NI

Z vašich komentářů vím, že můj blog čte i spousta pánů, kteří se zde rádi inspirují, což mě moc těší. Protože víc krajek a hraček= víc pohody doma. Sdílím s vámi své zážitky, pocity a leckdy i touhy, takže vám tu dnes znovu povím můj pohled na vánoční dárky. V loňském článku hned tenhle první odstavec vzbudil spoustu emocí i reakcí, ale zároveň jsem dostala mnoho souhlasných komentářů od žen, proto jej sem vložím znovu, neb věřím, že jako úvod do vánoční sexy inspirace patří a třeba vás tím zachráním i před tichou domácností… 

Jsem zastáncem tradičních rolí. Z toho vyplývá, že během roku toho zkrátka dělám víc, a to bez ohledu na to, že máme hospodyni, 24/7 řeším veškerý ten drobný, leckdy neviditelný chod domácnosti. A pokud stejně jako já, vaše drahá trávíte dny s dítětem nebo dětmi, tak mi jistě dá za pravdu, že vše řečené, platí dvojnásob :-) Právě proto si MY ŽENY zasloužíme víc dárků, víc pozornosti a rozmazlování, kdykoliv je k tomu vhodná příležitost.

Nebudu tu mluvit za všechny ženy, neb to asi není možné, budu tu mluvit za sebe. I když patřím mezi milovnice všeho krajkového a toužím po nepoznaných vyvrcholeních, pořád je ve mně a vždy bude ta marnivá kráska, která touží po dárku pouze pro ni. Co si budeme povídat – vibrátor není pouze dárkem pro ženu. Všichni víme, jak muži milují dívat se, když si děláme dobře. Stejně tak milují prohlížet si naše křivky ve svůdném prádle. Proto si zasloužíme dostat dárek, jenž nás zahřeje na duši i na srdci, a je jedno, jestli se jedná o kabelku, boty, šaty, šperky, knihy, kurz malování či jiné splněné přání.

Takže můj první vánoční tip je prostý: Pánové, splňte přání své milované! Potěšte ji tím, po čem touží, tím jí ukážete, že jí nejenom nasloucháte a víte, co opravdu chce a zároveň uspokojením její hlavní touhy si otevřete dvířka „ bránu rozkoše“ pro splnění těch vašich. Do dalšího balíčku/balíčků zabalte dárečky, které si pak rádi užijete společně. 

Když podtlakové vibrátory přišly na trh, způsobily tak trošku revoluci. Osobně jim říkám instantní orgasmus a opravdu to u většiny z nich platí. Bezdotykové stimulátory jsou určené na klitoris, a i když ne všechny fungují stejně, základní princip je stejný. Fungují na bázi podtlakových vln, díky čemuž zažijete opravdu rychlý orgasmus, a dá se říct, že téměř bez práce. Pokud vaše milá žádný takový kousek doma nemá, určitě ji podobnou hračkou potěšíte. Od dob, kdy Womanizer způsobil na trhu erotických pomůcek již zmiňovanou revoluci, již uplynulo pár let, proto můžete vybírat z opravdu obrovské spousty hraček, které fungují na podobném principu, a záleží pouze na vás, jak moc chcete vaši lásku rozmazlit a co všechno jí chcete dopřát.

První byly Womanizery, ale troufám si říct, že dnes jsou známější a oblíbenější variantou Satisfyery. Podělím se s vámi o svoje zkušenosti, protože pár podobných kousků už doma mám.

LORA DICARLO BACI PREMIUM

Nejnovější, ale od jara také můj nejoblíbenější, je tento luxusní stimulátor klitorisu od Lora DiCarlo. Získal si mě nejenom rozkošnou holčičí barvou, ale především tím, že ze všech vyzkoušených, které vidíte na fotce, mi připadá, že nejlépe napodobuje, jako by mi dělal dobře můj partner. Velký vliv na to má určitě neuvěřitelně příjemný materiál – výrobce uvádí, že se jako u všech pomůcek jedná o lékařský silikon, ale tenhle mi připadá zkrátka o fous lepší, i když vám nedokážu říct v čem přesně. Prožitky se těžko popisují, ale přijde mi, že ze všech níže zmíněných nejlépe imituje laskání jazykem a opravdu extrémně jemně nasává. Takže i když zažijete instantní orgasmus, nemusíte se bát nepříjemných reakcí, které jste mohly zažít například s prvními modely Womanizeru – když jste si párkrát udělaly dobře, ke konci už byly vaše orgány lehce opuchlé, protože sání bylo opravdu intenzivní. U Lory se vám to opravdu nestane. Za mě to je letošní vánoční tip číslo jedna. Zkrátka pokud víte, že podtlakové pomůcky má vaše partnerka v oblibě, a chcete jí potěšit výkonnějším, inovativnějším, zkrátka lepším kouskem, se kterým zažije zase o fous lepší vyvrcholení, tak s tímhle světle růžovým fešákem rozhodně nešlápnete vedle.

LELO SONA 2 CRUISE

Sonu Cruise II vám asi nemusím dlouze představovat, mockrát jsem vám ji na blogu doporučovala a myslím si, že si ani nezaslouží být označována jako tip číslo dvě, protože je naprosto skvělá. Takže pokud raději saháte po dárcích od osvědčených značek a zaujal vás spíš princip podtlaku na bázi sonických vln, tak vám určitě doporučuji přečíst celou mou recenze, kde jsem se všechny své prožitky pokusila co nejvíce shrnout, a zároveň si uděláte lepší představu, který kousek vybrat.

Vím, že máte rádi moje tipy na vánoční dárky, ale zároveň vždycky dostávám feedbacky, ať zařazuji i levnější kousky. Proto jsem do letošního výběru zařadila i cenově přijatelnější kousky, se kterými si užijete taky spoustu zábavy. Ale narovinu – pokud už máte doma prémiovou hračku, ať už některou z výše zmíněných, nebo jinou, tak je opravdu těžké ji přebít modelem, který nabízí MÉNĚ FUNKCÍ = MÉNĚ ZÁBAVU.

Pokud doma žádného podtlakového fešáka nemáte, určitě můžete vybrat některou z podtlakových pomůcek od méně známých značek, jako je například tmavě fialová na fotce, která na prvotní rozjezd (čímž myslím do příštích Vánoc) určitě přinese spoustu uspokojení a zábavy.

SATISFYER PRO 2

Pokud hledáte zlatou střední cestu, sáhněte po zlatém Satisfyeru, protože ten splňuje všechno, co od podobné hračky očekáváte, za velmi rozumnou cenu.

Pokud pořizujete dárek pro svou milou, bez ohledu na to, zda je to vaše paní, slečna, snoubenka nebo milenka, tak si myslím, že je velmi důležité si odpovědět na otázku, jestli opravdu chcete uspokojit její potřeby a touhy, nebo především ty vaše. Protože co si budeme povídat, pro spoustu mužů je velmi atraktivní pohled na ženu, která si dělá dobře robertkem nebo dildem.

Možná si říkáte, proč se na to ptám? Odpověď je jednoduchá – protože je to sakramentsky důležité. Pokud hledáte hračku, kterou potěšíte sebe, tak určitě můžete sáhnout po jakémkoliv levnějším dildu, se kterým sklidíte velký úspěch a zároveň od něj nebudete potřebovat, aby toho uměl o mnoho víc. Pokud hledáte hračku, ke které se bude vaše drahá dlouhodobě vracet, ať už pro osobní potěšení, nebo ji třeba naopak využijete při předehrách společně, pak určitě doporučuji sáhnout po erotických pomůckách, které nabízejí kromě vibrací u pulzace, jsou multifunkční a užijete si s nimi dlouhodobě mnohem více zábavy. Takže pokud víte, co hledáte, pojďte se podívat na moje tipy.

WAVY VIBE - Podle mě nejlepší pomocník, pokud toužíte zažít squirting

Sytě růžový silikonový vibrátor Wavy Vibe si zamilujete opravdu rychle. Je ohebný, takže nabízí nepřeberné množství možností, jak si s ním udělat dobře. Do jakých hrátek ho zapojíte, záleží pouze na vaší fantazii. Díky materiálu, vroubkům i snadné přizpůsobivosti vás snadno dovede nejenom do nebe. Pokud máte šikovného partnera, který ví, jak na to, může být i velkým pomocníkem ke squirtingu, o kterém jsem na blogu psala v tomto článku.

STRONIC PETITE

Tyhle tři vlnky ve světle fialovém obalu vám už tu vychvaluju víc než dva roky. Světle fialový Stronic Petite, jak už z názvu vyplývá, je co do rozměru menší erotická pomůcka. Rozhodně jí to ale neubírá na výkonu. Pokud máte rádi pulzátory, tak ty Fun Factory opravdu umí. Silné pulzování skutečně věrohodně napodobuje přirážení partnera. Tahle roztomilá hračka z neskutečně příjemného materiálu navíc není hladká, ale má na konci 3 vlnky. Což je důvod proč, jsem ji do dnešního seznamu zařadila místo Sundaze Pulze od stejného výrobce, který mám jinak také moc ráda. Stronic Petite je jenom o trošku menší než Sundaze a v kombinaci s vlnkovaným povrchem mi sedí naprosto perfektně.

APHOJOY LUXURY HEAD

- můj nejoblíbenější dovolenkový multifunkční kousek ever, masážní hlavice a vibrátor zároveň

Kdo masážní hlavice znáte, určitě mi dáte za pravdu, že orgasmy s nimi jsou dechberoucí. Silikonová hlava, je moc příjemná, hebká na dotek a zaručeně Vám rozvibruje nejen celý klín. Vibrace si můžete zvolit dle chuti, a můžete ji použít i jako doplněk při samotném milování. Zrovna tahle se moc pěkně drží a snadno ovládá.

LELO SORAYA 2

Lelo Soraya patří mezi moje nejstarší hračky, ale pořád se k němu ráda vracím, protože ta pacička je něco, co zkrátka stojí za to. Takže pokud hledáte víc než jen vibrátor, se kterým si budete užívat dlouho, určitě se vám investice do inovovaného modelu (já mám starší verzi) vyplatí.

Zbylé dva vínové vibrátory z fotky patří právě do kategorie „hračky za pár stovek“, které osvěží předehru, moc toho neumí, ale uspokojí pohled nejednoho muže. Proto jsem se v úvodu odstavce ptala, proč danou hračku vybíráte.

Na další fotce vidíte nejrůznější sexy dráždidla. Trošku si říkám, že možná tyhle erotické hračky patří do kategorie dárky pro oba, ale už jsem je zařadila sem, tak se na to pojďme podívat.

Všichni fešáci na fotce, bez ohledu na barvu nebo velikost, mají tu výhodu, že polaskají celé vaše tělo. Je už jen na vás, kde s ním budete přejíždět nebo kam s nimi budete zajíždět. Já jsem si u podobných typů hraček nejvíce oblíbila ty, které mají dvě pacičky, protože mi přijde, že právě díky dvěma motorkům v každém zakončení můžete zažít úplně jiné pocity než s klasickým dildem nebo vibrátorem.

LE WAND DEUX

Můj tip číslo jedna je rozhodně Le Wand Deux, který už jsem vám několikrát ukazovala jak na Instagramu, tak i tady na blogu. Rozměrově se jedná o menší hračku, ale za její obrovskou výhodu považuji multifunkčnosti, protože vám nabídne jak velmi intenzivní pulzace, tak zajímavé vibrace. Můžete si vybrat z patnácti režimů, u kterých si můžete nastavit ještě šest intenzit síly. Což se mi líbí nejvíc, že si vždy zvolíte podle aktuální chuti, který mód vás baví, a jen si přidáváte, jakou rychlost chcete. Díky perfektní mini velikosti se vejde nejen do každé kabelky, ale i kufru na dovolenou.

A pokud stejně jako my máte doma spoustu hraček a nesnášíte neustálé hledání nabíjček, který kabel patří ke které hračce, pevně věřím, že Le WAND si zamilujete, protože ho nabijete naprosto kdykoliv a kdekoliv díky tomu, že má integrovaný USB konektor. I když se jedná o hračku, se kterou si podle mě užijete oba dva, přece jenom ty nejlepší zkušenosti s ní mám, když s ním zajedete od pupíku níž a užijete si ho ke stimulaci klitorisu a rozkroku. Na to jsou ty jeho dva prstíky jako dělané.

SATISFYER CANDY CANE 

Pokud hledáte cenově dostupný vibrátor, který si můžete vzít i do vany, Satisfyer Candy Cane určitě mohu doporučit. Rozměrově se jedná o menší hračku, ale výkonem rozhodně nezklame, a naopak v lecčems trumfne i větší erotické pomůcky.

DOUBLE SIDED

Satisfyer Candy Cane je nejenom vzhledem (dvě ramena) hodně podobný vibrátoru Double Sided, který mám moc ráda už několik let. Celou recenzi najdete zde.

Nikdy jsem nepatřila mezi milovnice vibrátorů do kalhotek, vibračních kalhotek nebo vibračních vajíček, ale pro mě z nějaké neznámého důvodu to spoustě pánů připadá opravdu sexy, takže jsem jich za život docela dost dostala, a díky tomu měla možnost je vyzkoušet.

Pokud podobným kouskem toužíte obdarovat svou milou, tak za mě nešetřete a vyberte opravdu kousek, který něco dělá.

FOX PULZÁTOR na dálkové ovládaní

Fox pulzátor na dálkové ovládání patří podle mě mezi jeden z nejlepších kousků, které v podobné kategorii najdete, a pokud se chcete dozvědět víc o jeho funkcích a jak funguje, jukněte na celou recenzi.

VIBRAČNÍ KULIČKY SE STIMULÁTOREM KLITORISU Y.LOVE SARA

Víte, že mám ráda hračky, které mají přesah a užijete si s nimi zkrátka o trochu víc. Proto do této kategorie zařazuju luxusní silikonové vibrační kuličky, které díky dálkovému ovladači můžete využívat jako stimulátor klitorisu. Nevím, jestli to tahle napsané dává smysl, ale zkrátka kuličky máte vevnitř a ten stimulátorek (jak je možná z fotky vidět), má vroubkovitý povrch, které se po přiložení do klína vaší milé promění ve stimulátor. Právě ta masážní hlavička a její zajímavý povrch z ní dělají hračku, která má přesah.

Pokud vás láká vibrační vajíčka vyzkoušet, tak vám tady dávám tip na jeden #budgetfriendly kousek, který na fotce můžete vidět v bílé barvě, ale seženete ho i v růžové nebo fialové. A určitě s ním trochu zábavy zažijete.


 


SHOP MY LOOK