VOLCANO SPA

„Kdo je připraven, není překvapen.“ My jsme tentokrát bohužel přípravu podcenili, s překvapením jsme zjistili, že nejsme jediní, kdo si naplánoval pobyt v hotelu na sv. Valentýna.

Takže nám nezbylo nic jiného, než začít hledat jinou možnost ubytování pro tento večer, než jsme původně plánovali. Zvolili jsme Volcano Spa Hotel, který pro mne rozhodně není neznámým místem. V dobách, kdy jsem bydlela poblíž, jsem měla zaplacené členství v místním fitku, po tréninku jsem se ráda zastavovala doplnit energii v restauraci, která patří k hotelu. Ale ubytovaná jsem zde nikdy nebyla. Měli jsme celkem štěstí, protože hotel je zaměřený především na business klientelu, takže nabízí pouze tři větší pokoje a z toho pouze jeden z nich má vanu. Jak už z mých článků víte, rezervovat si pokoj bez vany není moc náš styl.

Volcano Spa Hotel, jak už je z názvu zřejmé, má velmi příjemnou relaxační zónu, ve které se můžete nechat nejenom zkrášlit, namasírovat, ale dopřát si i saunu či vířivku. Vzhledem k aktuální situaci je vše pochopitelně zavřené, takže na návštěvu spa budeme muset vyrazit jindy.

Valentýn mám neodmyslitelně spojený s červenou barvou, takže ne náhodou jsem volila erotické pomůcky v tomto odstínu. Díky letošnímu erotickému adventnímu kalendáři, ve kterém byly hračky buď v rudé, nebo černé barvě, jsem měla z čeho vybírat. Krom červeného We-Vibe Smile (na fotce druhý zleva), který ode mne z blogu znáte, pochází všechny pomůcky z adventního kalendáře, tak bohužel neznám přesné názvy a ani vám nemohu vložit link na to, kde se ten samý výrobek prodává.

Nikdy jsem nebyla velkým příznivcem minivibrátorů. Proč dobrovolně sáhnout po malém, když můžu mít větší, že jo… Musím říct, že jsem byla mile překvapena jejich šikovností i celkem solidním výkonem. První zleva na fotce je šikovný minivibrátor na prst. Stačí ho navléct a z vašeho prstu se stane nástroj, s nímž poškádlíte klitoris nebo bradavky.

S vibračním kroužkem jsou prožitky z milování mnohem intenzivnější. Kroužek disponuje texturovanou částí zacílenou na klitoris. Tento model nabízí pouze jeden typ vibrací, ale na trhu najdete mnoho dalších propracovanějších variant, které nabízí různé škály a intenzity vibrací.

První zprava na fotce je „pidi midi“ vibrátor. Od podobného kousku jsem neměla velká očekávání, automaticky jsem ho zařadila do kategorie „vhodný na předehru“. Je pravda, že se nám osvědčil na dráždění bradavek, ušních lalůčků či rozdráždění hráze a okolí konečníku, kde je spousta nervových zakončení. Takže se s jeho pomocí krásně připravíte na anální sex. Intenzita vibrací mě neskutečně překvapila, je všestranný, výkonný a dá se považovat za základní erotickou hračku, se kterou si užijete spoustu zábavy.


SHOP MY LOOK