VOLCANO SPA

„Kdo je připraven, není překvapen.“ My jsme tentokrát bohužel přípravu podcenili, s překvapením jsme zjistili, že nejsme jediní, kdo si naplánoval pobyt v hotelu na sv. Valentýna.

Takže nám nezbylo nic jiného, než začít hledat jinou možnost ubytování pro tento večer, než jsme původně plánovali. Zvolili jsme Volcano Spa Hotel, který pro mne rozhodně není neznámým místem. V dobách, kdy jsem bydlela poblíž, jsem měla zaplacené členství v místním fitku, po tréninku jsem se ráda zastavovala doplnit energii v restauraci, která patří k hotelu. Ale ubytovaná jsem zde nikdy nebyla. Měli jsme celkem štěstí, protože hotel je zaměřený především na business klientelu, takže nabízí pouze tři větší pokoje a z toho pouze jeden z nich má vanu. Jak už z mých článků víte, rezervovat si pokoj bez vany není moc náš styl.

Better safe than sorry´. Unfortunately, this time we underestimated to book a room in advance, so we were surprised to find out that we are not the only ones who planned to spend the night in a hotel on St. Valentine's Day...

So we had no other choice, than to start looking for some last minute reservation for this evening. We chose the Volcano Spa Hotel, which is definitely not an unknown place for me. When I lived nearby, I was a member in the hotel fitness center. But I have never been a hotel guest there. We were quite lucky, because the hotel is focused primarily on business clients, so it offers only three larger rooms and only one of them has a bath. As you already know from my blog post, booking a room without a bathtub is not much of our style.

Volcano Spa Hotel, jak už je z názvu zřejmé, má velmi příjemnou relaxační zónu, ve které se můžete nechat nejenom zkrášlit, namasírovat, ale dopřát si i saunu či vířivku. Vzhledem k aktuální situaci je vše pochopitelně zavřené, takže na návštěvu spa budeme muset vyrazit jindy.

Valentýn mám neodmyslitelně spojený s červenou barvou, takže ne náhodou jsem volila erotické pomůcky v tomto odstínu. Díky letošnímu erotickému adventnímu kalendáři, ve kterém byly hračky buď v rudé, nebo černé barvě, jsem měla z čeho vybírat. Krom červeného We-Vibe Smile (na fotce druhý zleva), který ode mne z blogu znáte, pochází všechny pomůcky z adventního kalendáře, tak bohužel neznám přesné názvy a ani vám nemohu vložit link na to, kde se ten samý výrobek prodává.

As the name suggests, the Volcano Spa Hotel has a perfect relaxation zone, in which you can not only be beautified, massaged, but also treat yourself in a sauna or jacuzzi. Due to the current Covid-19 situation, of course, Spa is closed. So we will have to go to visit the spa at another time.

Valentine's Day is associated with me with a lot of hearts and red tones. So it's definitely not coincidence that I chose sextoys for this occasion in crimson shade. Thanks to this year's erotic Advent calendar (you can find a review of the calendar here) we had what to choose from. Except for the red We-Vibe Smile (in the photo it´s second left), which you already know from my blog post, all the other products come from the Advent calendar, so unfortunately I do not know the exact names and I can not insert a link to where to buy the same piece.

Nikdy jsem nebyla velkým příznivcem minivibrátorů. Proč dobrovolně sáhnout po malém, když můžu mít větší, že jo… Musím říct, že jsem byla mile překvapena jejich šikovností i celkem solidním výkonem. První zleva na fotce je šikovný minivibrátor na prst. Stačí ho navléct a z vašeho prstu se stane nástroj, s nímž poškádlíte klitoris nebo bradavky.

S vibračním kroužkem jsou prožitky z milování mnohem intenzivnější. Kroužek disponuje texturovanou částí zacílenou na klitoris. Tento model nabízí pouze jeden typ vibrací, ale na trhu najdete mnoho dalších propracovanějších variant, které nabízí různé škály a intenzity vibrací.

První zprava na fotce je „pidi midi“ vibrátor. Od podobného kousku jsem neměla velká očekávání, automaticky jsem ho zařadila do kategorie „vhodný na předehru“. Je pravda, že se nám osvědčil na dráždění bradavek, ušních lalůčků či rozdráždění hráze a okolí konečníku, kde je spousta nervových zakončení. Takže se s jeho pomocí krásně připravíte na anální sex. Intenzita vibrací mě neskutečně překvapila, je všestranný, výkonný a dá se považovat za základní erotickou hračku, se kterou si užijete spoustu zábavy.

I've never been a big fan of minivibrators. Why choose a little one when I can have a bigger one, right? I have to say that I was pleasantly surprised by their nimbleness and performance. The first from the left in the photo is a breathtaking mini finger vibrator. Just slipping on to your finger and it becomes a perfect toy with which to tease the clitoris or nipples.

With the couples ring, the sex experience is much more intense and captivating. This ring has a textured part targeted to the clitoris and offers only one type of vibration, but there are many other more sophisticated models on the market that offer different scales and intensities of vibration.

The first one on the right in the photo is an adorable petite vibrator. I didn't have high expectations of a similar piece, I automatically included it in the category "for foreplay". It is true that it has worked for us to excite the nipples, earlobes or lift the perineum and the area around the rectum, where there are a lot of nerve endings. So with his help you will be  beautifully prepared for anal sex. The intensity of the vibrations surprised me as well, it is versatile, powerful and can be considered a basic erotic toy with which you can have a lot of fun.


SHOP MY LOOK