EROTICKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Adventní kalendář pro dospělé plný erotických pomůcek, o kterém jsem vám již psala, jsem si loni naprosto zamilovala. Nemohla jsem se dočkat letošních Vánoc a nového otevírání okének. Loni jsem kalendář objevila až po svátcích, takže jsem neměla moc velkou možnost výběru. Letos jsem se po kalendářích začala dívat koncem října, abych v případě objednání ze zahraničí stihla doručení do 1. prosince. Přijde mi, že adventní kalendáře, ať už kosmetické, vinné nebo právě ty erotické, jsou rok od roku populárnější. Je skvělé, že chceme hýčkat a rozmazlovat i sebe, nejenom potomky v předvánočním čase. Díky celkem široké nabídce jsem měla z čeho vybírat, objednala jsem z e-shopu Flagranti.cz kalendář Orion Erotic Advent Calendar 2020.

Rozhodně svého výběru nelituji. Kalendář splnil veškerá má očekávání a v porovnání s tím loňským mi přišel ještě o fous lepší. V čem konkrétně? Líbí se mi víc jednotná barevnost, jak designu kalendáře, tak i obsahu. Vše je laděno do tmavých, červených a zlatých tónů. Jasně, barva hračky na její výkon vliv nemá, ale já mám ráda krásné věci, takže sladěnost velmi oceňuji.

Letošní kalendář je v rozloženém stavu rozměrově větší. Rozevírá se jako kniha, což je nejen praktické, ale pokud nesdílíte domácnost sami, určitě i diskrétnější. Krabičky nejsou na sebe naskládané, ale vložené do vnitřního korpusu, takže pokud budete otevírat boxíky poctivě postupně, nebudete řešit „borcení“ kalendáře (což se u toho loňského bohužel ke konci dělo).

Víc než popis vzhledu, který vidíte na fotkách, vás určitě zajímá obsah, protože ten je samozřejmě důležitější. Pokud jste propásli ukázku již vybalených okének u mě na Instagramu, tak jukněte na video od výrobce, které určitě poslouží pro lepší představu.Letošní kalendář měl 24 okének plných luxusních erotických pomůcek a doplňků. Pokud byste objednávali ze zahraničí, může se vám stát, že budete mít i krabičku s číslem 25, neb ve spoustě zemí naděluje Santa až po ranním sexu 25.12.

Kalendář vždy obsahuje jednu řekněme lepší/dražší hračku. Obvykle to bývá nějaká z celosvětově nejoblíbenějších, která na vás čeká v poslední krabičce jako vánoční dáreček, letos to byl stejně jako loni Womanizer. Celkově mi obsah kalendáře přišel zajímavější a pro nás z hlediska budoucího využití lepší než ten loňský. V dalších 12 krabičkách na vás čekají další erotické pomůcky a stimulační hračky.

Ve čtyřech boxících naleznete nejrůznější bondage doplňky a 4 adventní okénka obsahovala nejrůznější lubrikanty a oleje.

Tři boxy obsahovaly krajkové sexy kousky. Po rozbalení loňského kalendáře, který obsahoval tanga, jsem konstatovala, že je škoda, že tam nedali něco zajímavějšího, třeba bodysuit. Díky materiálu, ze kterého je vyroben, sedí každé postavě. A v tom letošním bodysuit byl! Nejenom ale ten, obsahoval i naprosto perfektní krajkové rukavičky a úžasnou krajkovou masku. Vlastním doma několik nejrůznějších masek např. od Lise Charmel, které si nasazuju, protože se mi líbí a hezky mi ladí k prádlu, ale nejsou až tak moc příjemné na obličeji. Maska z adventního kalendáře, byť její pořizovací cena byla určitě mnohem nižší než kterékoliv z těch, co mám doma, je mnohem širší, zdobení je umístěné víc do stran tváře, má víc prostoru pro oči, takže je naprosto perfektní pro celonoční hrátky.

Nám se stejně jako loni osvědčilo lehce podvádět, v zápřahu pracovního týdne nevylupovat a všechna okénka za celý týden si vždy otevřít až o víkendu. Vzhledem k plánované dovolené, na kterou jsme si nechtěli brát nevybalené krabičky, ale už osvědčené kousky, nám nejlépe vyšel vzorec 24/3. Užili jsme si najednou vždy 8 otevřených okének.

Kalendář považuji za skvělý tip pro ty z vás, kteří chcete vyzkoušet nejrůznější pomůcky a moc jich doma nemáte. Za skvělou cenu získáte pestrou paletu pomocníků, díky kterým zjistíte, co vás baví nejvíc.

I když máte plnou komodu nejenom krajkových skvostů, ale i nejrůznějších pomůcek jako my, tak si s kalendářem určitě užijete spoustu skvělých chvil. Už jenom ta myšlenka, že místo zběsilého vánočního úklidu, pečení, balení dárků si vyhradíte čas sami pro sebe, je skvělá. Přiznám se vám, že nebýt kalendáře, tak bychom si na sebe během hektických dlouhých prosincových dnů tolik času nevyhradili

 


SHOP MY LOOK