ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Nepomátla jsem se. Adventní kalendář pro dospělé máme položený na komodě v ložnici právě teď a s velkým nadšením jsme v pátek otevřeli jedno z posledních okének. Takže přišel čas  na recenzi :-)

Víte, že na Instagramu miluju tu možnost se inspirovat. Fotka erotického adventního kalendáře pro dospělé, plného hraček a pomůcek kterou jsem uviděla na jednom profilu mě velmi zaujala. Nikdy jsem nic podobného neviděla ani o ničem neslyšela, takže mě to samozřejmě nadchlo a chtěla jsem vědět víc... Bez ohledu na to, že už bylo 22. 12., jsem po kalendáři začala toužit. Já když něco chci, tak včera bylo pozdě. Moje netrpělivost v kombinaci s urputností je leckdy pěkně otravná, ale občas mi je nápomocná při tom dostat se rychle k tomu, po čem zrovna toužím. 23. 12. už jsem měla stránku prodejce otevřenou asi po dvacáté, byla jsem rozhodnutá, že musíme pro kalendář vyrazit do Německa (kalendář prodává německý sexshop, který nedoručuje do ČR). Nicméně Ježíšek mě dárkem v podobě letenek tak překvapil, že na nákupní výlet nebyl čas. Po kalendáři jsem toužit nepřestala, ještě z Martiniku jsem kalendář přes Amazon objednala a 6. ledna už ho měla doma.

 

Původně jsem si říkala, že ho schovám a použiju příští rok. Tahle myšlenka mi moc dlouho nevydržela. Jednak jsem se bála expirace u některých produktů, hlavně bych nedokázala čekat.  Samozřejmě nejsme děti a bohužel také nemáme tolik času, takže nevylupujeme, respektive neotevíráme poctivě každý den ráno nebo večer. Vyhodnotili jsme, že vylupování si zaslouží sklenku něčeho dobrého a krásné prádlo k tomu, takže si s ním zpestřujeme některý z víkendových dnů. Okénka otevíráme nahodile a většinou otevřeme jedno až tři, záleží na tom, co zrovna daná krabička obsahuje.

Proč vám o tom píšu? Důvody jsou hned dva. Za prvé mi to přijde jako super tip na příští rok, pro nedočkavce mého tipu se kalendář stále prodává a aktuálně je i velmi výrazně zlevněný. Kalendář je opravdu perfektně zpracovaný, líbí se mi originální a vkusný obal, který ozdobí každou ložnici a zároveň morálně nepohorší všetečné děti, příbuzné či paní na úklid :-).

Obsah, který je samozřejmě podstatnější, je kvalitně vybraný a pestrý. Samozřejmě pokud jste hříšní jako já, tak nejspíš už budete některé kousky znát a mít je doma. Mně se líbí možnost to otevírat společně a prozkoumávat, pokud jste třeba čerstvě ve vztahu jako já, nebo si tím můžete zpestřit domácí stereotyp, ke kterému se má každý vztah po čase tendenci uchýlit.

Červená mučírna - Růžový slon

Tím, že se jedná o můj první kalendář, nedokážu říct, jestli je v porovnání s ostatními, které na německém trhu nebo i českém trhu nabízejí, lepší či horší nebo jak moc se jeho náplň každý rok liší. Proto vám nebudu prozrazovat obsah každého okénka. Nás letos potěšily hračky, mazadla – však to znáte, „kdo maže, ten jede” – a super pouta. Ty si dovolím vyzdvihnout. Nejednalo se o žádné béčkové atrapy, ale opravdu hezky zpracovaná kožená pouta na horní i dolní končetiny. Kalendář obsahoval i rozkošný bičík, spíš takové jemné plácátko. Což bylo za mě v pořádku, líbilo se mi, že kalendář byl různorodý a podle toho, co každého zaujme, se může v dané oblasti rozvíjet a přikupovat větší, drsnější, pevnější, zkrátka pokročilejší pomůcky.

I když je kalendář v plné ceně v přepočtu na české koruny dražší, jeho cena mi přijde opodstatněná. Obsahuje perfektní a kvalitní kousky, se kterými si užijete spousty zábavy. Letos na podzim to určitě nepodcením, pokud neobjevím ekvivalent na českém trhu, ráda si z Německa kalendář na zpříjemnění prosincových večerů zakoupím znovu. Pokud jsem někoho z Vás dnešním článkem jak se říká nahlodala a zvažujete  pořízení podobného kousku, jukněte na roční kalendář, který mají aktuálně na stránce, funguje na stejném principu, akorát vylupujete okénko jednou za měsíc...


SHOP MY LOOK