VELIKONOČNÍ TRADICE

Na klasické tradice mě moc neužije. Vánoce nejraději trávíme mimo domov, a i když jsem jako dítě zažila velikonoční koledu a velikonoční svátky se vším, co k tomu patří, včetně návštěv kostela, rozhodně to ve mně nezanechalo dojem, který bych měla touhu opakovat. Nic proti tomu, každý ať si dělá, co ho baví, každopádně mě mnohem víc baví tradice, které si vymýšlím sama. A baví i mého muže.

Velikonoční dny volna využíváme k cestování, a ať už tyto svátky trávíme na horách, či kdekoliv jinde v zahraničí, nikdy nezapomínáme na hezky strávený společný čas. V dnešním článku se s vámi chci podělit o naše velikonoční tradice a věřím, že pro někoho z vás třeba budou inspirativní a zpříjemní vám čas mezi rodinnými návštěvami.

VELIKONOČNÍ VAJÍČKA

Již odnepaměti byla vejce považována za symbol zrození, úrody, plodnosti a nového života. Zdobení skořápek se provádělo již v pravěku a tahle tradice přetrvala dodnes... Mě na barvení kraslic moc neužije, ale už několik posledních let rozhodně nedám dopustit na masturbační vajíčka. Víte, že v předchozích letech jsem pro vás testovala nejrůznější kousky například od značky Tenga, vibrační vajíčko APHAJOY LICKING JUMP EGG Pink či masturbační vajíčka EGG. A protože rádi zkoušíme vždy něco nového, letos v naší vajíčkové ošatce našly své místo masturbační vajíčka od značky Satisfyer a větší vajíčka od značky Svakom. Celou recenzi si můžete přečíst zde.

NĚCO NOVÉHO

Je pravda, že na dodržování obyčejů mne moc neužije, ale jak říká můj drahý, když se mi to hodí, tak si na tradice a pořekadla ráda vzpomenu, a jejich dodržování leckdy až striktně vyžaduji. V jednom mém oblíbeném se tvrdí se v něm, že pokud chcete předejít tomu, aby vás pokakal Velikonoční beránek, musíte se na Velikonoční pondělí pyšnit něčím novým na sebe. My ženy tedy máme jedinečnou šanci tuto tradici využít k obměně našeho šatníku.

Nové můžeme mít spodní prádlo (můj tip), oblečení, ale i módní doplňky jako boty, kabelky, pásky či šperky.

SEXY OUŠKA

Další mojí tradicí, kterou naprosto zbožňuju, jsou králičí kostýmy. Ne nadarmo se říká „prcat jako králík“. Mně králíci přijdou sexy, líbí se mi ať už klasické hefnerovské kostýmy, nebo nejrůznější krajkové či jiné varianty. Za ty roky mám doma celou škálu kostýmů, o kterých jsem vám také psala, každopádně králičí uši považuju za skvělé zpestření každodenního stereotypu. 

BDSM VELIKONOCE

Jestli dodržujete klasické zvyky a vlastně se vám moc nelíbí, že jste každý rok vyšlehaná, tak proč večer role neotočit – a teď nemyslím to, že po obědě se muži polévají vodou, to úplně nevím, zda by někoho vzrušovalo. Proč ale nevyzkoušet bičíky, pouta, důtky a jiné při vašich hrátkách?

Spousta lidí vidí BDSM hrátky jako bití do krve a ponižování, což je velmi milný dojem. Je to právě naopak. Jde především a hlavně o sexuální zrušení. Jediným cílem používání všech pomůcek je se navzájem maximálně vzrušit a zažít nový druh rozkoše. Dosahujeme toho přes příkazy a tresty, které mohou mít i podobu ubližování, to je pravda, ať už v psychické nebo fyzické podobě. Jediným cílem je však rozkoš, nikoliv ublížení – a rozkoš pochopitelně musí být oboustranná.

Nezáleží na tom, kde jsou vaše hranice, a co se při vašich hrátkách bude dít. Každý máme jiné potřeby , jinou hranici bolesti a vzrušení. Pokud chcete nejen na Velikonoce do vaší ložnice přinést bičíky, pouta, provazy a jakékoliv jiné BDSM pomůcky, nejdůležitější je domluva. Upřímná a otevřená dohoda o tom, co se vám líbí, s čím souhlasíte, a co všechno se bude při vašich hrátkách dít. To je základ, bez kterého byste se do podobných aktivit vůbec neměli pouštět. A jestli zapojíte rákosky, plácačky, biče, důtky, vyzkoušíte bondage, škrcení, nebo třeba pissing, který řada lidí do BDSM také zařazuje, tak to už je jenom na vás.

Víte, že miluji posouvat hranice a zkoušet všechno nové a nepoznané. Nicméně alespoň pro mě jsou všechny podobné hry i role play celkem fyzicky i psychicky náročné, proto vám vždycky podobné hrátky doporučuju na dovolenou nebo k příležitostem, jako jsou Velikonoce. Připadá mi, že v takovém tom běžném provozu, kdy jste vytížení, nebo jeden z vás je vytížený, na podobné dovádění není čas. Nemuselo by to pak taky dopadnou podle vašich představ. I když s vámi velmi často sdílím tipy, jak si užívat nezávazné vztahy, tak BDSM praktiky je podle mě lepší provádět s člověkem, kterého alespoň trochu znáte, a především kterému důvěřujete.

 


SHOP MY LOOK