VEČERNÍ PÉČE

Moje večerní péče o pleť se liší podle toho, zda jsem sama, nebo s klientem.

Když jsem doma sama, nemám problém dodržovat zásady péče o pleť. Pokud mám na sobě výrazný večerní make up, v prvním kroku odlíčím pleť produkty z řady Take The Day Off od Clinique, dvoufázový odličovač očí a rtů je naprosto perfektní, dokáže si poradit se všemi neslíbatelnými, matnými, superpigmentovanými malovátky a stáhnout je jedním tahem tamponku dolů :-)

K odlíčení běžného denního make upu ve sprše, se mi osvědčila čisticí pěna CLINIQUE Rinse-Off, a poté buď použiju sonický kartáček (na fotce je můj nový růžový cestovní fešák v rozkošném obalu)  a gel jako ráno, nebo jenom dočistím micelární vodou, používám BIODERMA Sensibio H2O pro citlivou pleť.


Následuje exfoliační voda Clarifying Lotion 2. Což je velmi podobný postup, kterým den i začínám a rozepsala jsem se o něm v článku RANNÍ RUTINA.Na oční okolí používám krém Midnight Recovery Eye a olej Midnight Recovery Concentrate, obojí od značky Kiehl´s.Noční sérum jsem objevila díky kamarádce, která žije v Londýně. Na místním trhu je považováno za produkt No. 1, já jsem ho během návštěvy u ní vyzkoušela a byla jsem nadšená. Ráno se probudíte s hedvábnou, krásně vypnutou pokožkou. Navíc neucpává póry ...
Oční krém z té samé řady jsem zařadila do pravidelné péče asi o půl roku později, při kupování séra mi ho v letištním duty free v podstatě vnutila prodavačka a dnes jsem za její tak trochu „nutivý“ typ prodeje ráda :-)

Jedním z důvodů, proč mám tak velkou spotřebu parfému je i to, že vždy lehce navoním i před usnutím.Noci, které netrávím ve své posteli, už jsou v péči o pleť trošku horší.
Neodličuji se rovnou ve sprše, protože pochopitelně nechci dotyčného vyděsit, ale až následně těsně před usnutím. Řeším to většinou odličovacími a čisticími ubrousky s micelární vodou (Take The Day Off Micellar Cleansing Towelettes For Face Eyes).

krása.cz

Při usínání na sebe pak jakýmsi autopilot pohybem patlám olej od Kiehl´s, zároveň si dávám špunty do uší (to je asi jediná věc, která mi na tom všem vadí, miluji usínat v hotelových postelích s krásně naškrobeným ložním prádlem, ale nesnáším, když mi někdo chrápe do ucha) a skoro spící si natírám ruce krémem.
Obvykle tuto proceduru absolvuji potmě, když můj společník vedle už spokojeně oddychuje...

 

Lucka ♥

 

 


SHOP MY LOOK