Život společnice Můj život

DIOR PURE POISON

Dior Pure Poison je jeden z mých nejoblíbenějších parfémů, ke kterému se vracím stále dokola bez ohledu na roční období.
První flakon této vůně jsem dostala dárkem od klienta. Na můj pozdější dotaz, podle čeho mi parfém vybral, obdaroval mě jím totiž během našeho prvního setkání, kdy mne znal pouze z fotografií, neznal mé preference ve vůních i všem ostatním, uvedl vskutku nezapomenutelnou odpověď.
Poison od Christiana Diora byla oblíbená vůně jeho oblíbené společnice. Potkávali se dlouhé roky, a když mu jednoho dne oznámila, že odchází zpátky do privátního života, začal se poohlížet po náhradě. Soudě dle fotografie, kterou jsem měla možnost vidět, jsem byla podobný typ jako temperamentní Slovenka Danica.

Helmut byl zkrátka konzervativní gentleman, který neměl rád změny. Jezdívali jsme spolu do stejných spa resortů, kam brával Danicu, popíjeli spolu jeho oblíbenou značku Rieslingu a stejně jako ji i mě zásoboval touto krásnou květinovo-exotickou vůní.
I když už naše přátelství skončilo, kdykoliv otevírám nové balení Poisonu, jako dnes ..., na Helmuta a náš společně prožitý čas si velmi ráda vzpomenu.Oct 21 2020 07:20:02