DIOR PURE POISON

Objevit ten správný, řekněme osudový parfém není nic snadného. Měla jsem vlastně velké štěstí, nemusela jsem složitě zkoušet, obcházet parfumerie a hledat tu správnou vůni, možná i několik let jako jiní. První flakon Dior Pure Poison jsem dostala dárkem od klienta. A byla to, jak se říká trefa do černého, respektive přímo do srdce. Fialový flakonek jsem si okamžitě zamilovala, stal se z něj jeden z mých nejoblíbenějších parfémů, ke kterému se vracím stále dokola bez ohledu na roční období. Nespočet spotřebovaných balení potvrzuje, že se nejedná o chvilkové okouzlení 

Na můj pozdější dotaz, podle čeho mi parfém vybral, obdaroval mě jím totiž během našeho prvního setkání, kdy mne znal pouze z fotografií, neznal mé preference ve vůních i všem ostatním, uvedl vskutku nezapomenutelnou odpověď.
Pure Poison od Christiana Diora byla oblíbená vůně jeho oblíbené společnice. Potkávali se dlouhé roky, a když mu jednoho dne oznámila, že odchází zpátky do privátního života, začal se poohlížet po náhradě. Soudě dle fotografie, kterou jsem měla možnost vidět, jsem byla podobný typ jako okouzlující Slovenka Danica.

krása.cz

Helmut byl zkrátka konzervativní gentleman, který neměl rád změny. Jezdívali jsme spolu do stejných spa resortů, kam brával Danicu, popíjeli spolu jeho oblíbenou značku Rieslingu a stejně jako ji i mě zásoboval touto krásnou květinovo-exotickou vůní. I když už naše přátelství skončilo, kdykoliv otevírám nové balení Poisonu, jako dnes ..., na Helmuta a náš společně prožitý čas si velmi ráda vzpomenu.


SHOP MY LOOK