DIOR PURE POISON

Objevit ten správný, řekněme osudový parfém není nic snadného. Měla jsem vlastně velké štěstí, nemusela jsem složitě zkoušet, obcházet parfumerie a hledat tu správnou vůni, možná i několik let jako jiní. První flakon Dior Pure Poison jsem dostala dárkem od klienta. A byla to, jak se říká trefa do černého, respektive přímo do srdce. Fialový flakonek jsem si okamžitě zamilovala, stal se z něj jeden z mých nejoblíbenějších parfémů, ke kterému se vracím stále dokola bez ohledu na roční období. Nespočet spotřebovaných balení potvrzuje, že se nejedná o chvilkové okouzlení 

Discovering  the right, let's say the most fitting perfume is definitely nothing easy. I was very lucky I didn't need to do complicated research, visit perfume shops, and look for the right fragrance, maybe for many years as other people do. I received my first flacon Dior Pure Poison from my client. And it was just a ticket, or love at first sight ( or smell :). I fell in love totally and immediately. Poisson became one of my favourite perfumes. I'm always coming back to it, no matter which season it is ... So many empty packages show it is not just a momentary enchantment. 

Na můj pozdější dotaz, podle čeho mi parfém vybral, obdaroval mě jím totiž během našeho prvního setkání, kdy mne znal pouze z fotografií, neznal mé preference ve vůních i všem ostatním, uvedl vskutku nezapomenutelnou odpověď.
Pure Poison od Christiana Diora byla oblíbená vůně jeho oblíbené společnice. Potkávali se dlouhé roky, a když mu jednoho dne oznámila, že odchází zpátky do privátního života, začal se poohlížet po náhradě. Soudě dle fotografie, kterou jsem měla možnost vidět, jsem byla podobný typ jako okouzlující Slovenka Danica.

krása.cz

He gave me Pure Poisson during our first let´s say introductory meeting, when he knew me only from photos, he absolutely didn't know my preferences in fragrance and also and in anything else. To my later question, how he could choose such a right perfume, he replied in a truly memorable way. Pure Poison by Christian Dior was a favourite perfume of his favourite companion. They had been meeting for many years, but one day she told him, it's  time to go back to her private life. So he started looking for another companion. It seems from the pictures, which I had the chance to see, I was quite the same type as Danica, a lovely blonde Slovak girl.  

Helmut byl zkrátka konzervativní gentleman, který neměl rád změny. Jezdívali jsme spolu do stejných spa resortů, kam brával Danicu, popíjeli spolu jeho oblíbenou značku Rieslingu a stejně jako ji i mě zásoboval touto krásnou květinovo-exotickou vůní. I když už naše přátelství skončilo, kdykoliv otevírám nové balení Poisonu, jako dnes ..., na Helmuta a náš společně prožitý čas si velmi ráda vzpomenu.

Helmut was simply a conservative gentleman,a man who doesn't like changes that much. We were visiting the same Spa resort, where he had been traveling with Danica. We enjoyed his favourite Riesling and every time he gave me this wonderful floral-exotic scent, like to her. Even though our friendship has passed, every time I'm opening a new packaging of Poisson, I'll remember Helmut and our great time together.


SHOP MY LOOK