THE GRAND MARK

Krásné odpoledne všem! Doufám, že se všichni máte v rámci možností dobře. Těší mě, s jakým úspěchem se setkává nová rubrika na blogu PLACE FOR PERFECT DATE. V dnešním článku se s vámi podělím o recenzi na pražský hotel The Grand Mark. Na hotel The Grand Mark, v minulosti hotel Kempinsky, mám spoustu vzpomínek. Proběhl tu jeden z mých prvních meetingů, o čemž píšu víc v knížce. Na to, jak jsem po Hybernské ulici přicházela do hotelu celá napjatá, nervózní, zároveň vzrušená i nedočkavá, asi nikdy nezapomenu. Rozhodně to ale na moje hodnocení nemá žádný vliv.

Díky mému nezávaznému studentskému životu, který jsem z velké části prožila právě na hotelových pokojích, jsem měla možnost poznat spoustu krásných a zajímavých resortů a hotelů nejenom v Praze. Proto, ne vždy a všude jsem spokojená, vím, že jsem v tomhle ohledu trošku rozmazlená, ale zase mám s čím srovnávat... Záleží na tom, co hledáte a jaké máte očekávání od svého ubytování i výletu celkově. Nepíšu travel blog, ale hlavním tématem mých článků je sex a vše vzrušující kolem. U hotelů, o kterých zde píšu, je pro nás prioritou design (nepatřím do fanklubu interiérů odkazujících na doby dávno minulé; ubytovacím zařízením ve stylu zlato, mramor, andělíčci se, pokud to je možné, na kilometry vyhýbám). Preferujeme větší pokoje, tak aby bylo možné si zde užívat na nejrůznějších místech. Při výběru je pro nás obvykle prioritou koupelna jak se sprchovým koutem, tak i prostornou vanou, pochopitelně pokud je v nabídce apartmá s vířivkou ještě lepší. Nejraději máme  hotely, které nabízí privátní spa. To je ve zkratce na úvod, podle čeho vybíráme.

 Ruzovyslon.cz vibrátory TOP 20

Veškerá opatření a omezení způsobená kvůli pandemii koronaviru měla na volbu našeho ubytování také vliv. V období uzavřených restaurací jsem byla nadšená z každé možné „služební cesty“ a možnosti zpestřit si domácí stereotyp. Proto jsme se několikrát ubytovali v hotelu The Grand Mark, především proto, abychom si mohli zajít do restaurace Le Grill. Pokud hledáte výbornou hotelovou restauraci, tak zde určitě budete spokojeni. V teplých dnech si navíc můžete užít příjemné posezení ve vnitřním atriu. Po vyčerpávající noci určitě oceníte snídani, kterou tu umí perfektně. I když my většinou preferujeme room service.

Hotel Grand Mark oceníte, pokud máte rádi malá útulná spa, kde nebudete nikým rušeni. Nečekejte bazén, ve kterém zaplavete nový rekord. Jak už to tak bývá, šikovní fotografové dokáží vytvořit překrásný záběr, v reálu se jedná o malý příjemný bazén s vířivkou. Co se týče pokojů, tak už to alespoň dle mého názoru taková sláva není. I když je všechno perfektně čisté, tak už je vidět, že hotel funguje delší dobu. Je zajímavé, že v některých hotelech „zub času tolik nepoznáte“, a někde naopak nezamaskují ani rok.

Klasické pokoje jsou poměrně prostorné. Pokud si chcete užít večer na maximum, doporučuji si určitě rezervovat některý z apartmánů. Ideální je dvoupatrová suita, která má umístěnou koupelnu a ložnici v prvním patře. Z vany máte perfektní výhled na spodní části pokoje, k nejrůznějším bondage hrátkám můžete využít zábradlí.

Pro značku hotelů The Grand Mark je typický vínově fialový odstín, který mají i v logu, a tyto odstíny uvidíte v interiéru pokojů i na chodbách. Neplánovala jsem to, ale možná tím, jak dobře tenhle hotel znám, jsem intuitivně sáhla po prádle i hračkách v podobných odstínech, což jsem zjistila až při focení. Tentokrát jsme netestovali nic nového, ale sáhli jsme při balení po osvědčené klasice. Z podtlakové pomůcky Sona 2 Cruise od značky Lelo jsem byla nadšená od prvního vyzkoušení (celou recenzi najdete zde). Po delší době jsem vytáhla i našeho letního favorita, kterým je partnerský vibrátor Double Sided, partnerské dildo Strapless Triple Game. Hřejivý borůvkový masážní olej už jste na blogu viděli mnohokrát, oblíbila jsem si ho, protože je vhodný i k orálním hrátkám. Je tak akorát hřejivý, ale oproti ostatním masážním olejům nezanechává lepkavý film na kůži. Je ideální pro vzrušující předehru, po které můžete nerušeně pokračovat dál. Bohužel už se neprodává, takže brzo bude muset najít jiného masážního favorita...


SHOP MY LOOK