STRONIC PETITE A VOLITA

Pokud mě sledujete i na sociálních sítích, tak víte, že v průběhu léta jsem dostala k otestování rovnou dvě nové hračky od Fun Factory. Vzhledem k tomu, že jsem měla bezproblémové těhotenství a navíc se jednalo o co do velikosti menší hračky, mohla jsem je ihned vyzkoušet. A musím říct, že už první testovačka dopadla na výbornou. Nicméně těhotenské hormony v kombinaci s vyšším prokrvením v oblasti genitálií mohly mít vliv na moji recenzi. Proto jsem se rozhodla, že se s vámi o článek a své dojmy z obou erotických pomůcek podělím o pár měsíců později.

Musím tedy říct, že mi bylo celkem líto, že jsem nesdílela recenzi na novinky od německého výrobce hned. Věřím, že spousta z vás by si je ráda pořídila a díky menší velikosti je přidala do kufru na dovolenou. I když už je léto za námi, sezóna dovolených podle mě rozhodně nekončí, takže pokud se chystáte v chladnějších měsících někam za teplem jako my, nebo třeba jenom na podzimní prodloužený víkend, věřím, že si tyhle dva fešáky rádi přibalíte a zpříjemníte si s nimi pobyt.

If you are looking at my social media accounts from time to time, you probably saw a lila box with two toys from Fun Factory, which I received this summer for testing. Both of them were up to size, small pieces, which belong to the category travel vibrators, so I could try them out, even though I was pregnant. I'm very thankful that my delicate condition was peaceful, fortunately all health problems avoided me. But anyway, in my opinion, gravidity is not the right period  for writing an honest review. Everything in your body is different, your reactions are unpredictable, and sometimes really very unusual, whether in a good or bad sense…I remained quiet with all my evaluations about Petite stronger and Volita.

Believe me, it was really hard. Because I  liked them so much, I wanted to share my review with you ASAP, so you could put them in the luggage and take them with you on holiday. Summer is over, but it doesn't mean that there are no more holidays at all. Maybe these two lila toys could join you for your next trip or a longer autumn weekend.

V módě nepatřím mezi milovníky posledních trendů, nicméně pokud je to pro vás důležité, určitě oceníte, že oba dva kousky jsou v barvě této sezóny, tedy fialové. Osobně mám slabost pro růžové vibrátory, možná proto, že můj první robertek byl právě v tomto odstínu. Připadá mi to takové roztomile holčičí. Ale ani fialová rozhodně není špatná, navíc ve světle fialové jsem neměla žádné prádlo, takže jsem měla skvělý důvod pořídit si nový krajkový kousek právě v tomhle odstínu, aby mi to krásně ladilo.

Color doesn't bring you more function, but during the purchase process the appearance plays a big role. These two are very handsome, and in the color of the season as well, which made them MUST-HAVE pieces. Thanks to them, I had a reason for little lace shopping. My lingerie wardrobe is definitely not small, but I don't have any lila bra, corset, or suspenders. So I pampered myself, and bought this adorable set from Ann Summer, to have a lovely matchmatchi set.

Pojďme k samotné recenzi, ta vás určitě zajímá více. Na úvod je určitě důležité zmínit, že já jsem obě hračky obdržela v duo packu jako sadu. Samozřejmě si je můžete pořídit zvlášť podle toho, jaké máte preference.

Let's speak about more important and serious information, about these two. I got them in this duopack, from Flagranti sexshop. But you can buy each one separately, of course.

Začneme nejdříve tmavě fialovou VOLITOU. Pokud patříte mezi milovníky erotických pomůcek a máte doma od značky Fun Factory vibrátor Volta, tak vás Volita asi až tak neokouzlí. Výrobce ji uvedl na trh jako levnější verzi Volty s tím, že by měla mít velmi podobné vlastnosti, především díky dvěma třepotajícím se zakončením.

Voltu vyzkoušenou nemám, takže se do žádného porovnávání pouštět nebudu, ale pokud by vás někoho zajímalo, jak vypadá, jaké má parametry a tak podobně, tak jukněte zde... A budu moc ráda, pokud někdo z Vás má Voltu i Volitu doma, když se podělíte o srovnání – ráda ho zveřejním, protože věřím, že to spoustu z vás stejně jako mě zajímá.

First part of this article will be about purple Volita. For you who love all erotic toys and naughty stuff from adult shops as much as we do,it may be familiar. You are right, Fun Factory launched it as a cheaper version of the Volta, but it should have very similar features, mainly due to its similar shape.

I never tried Volta, now I've started thinking I'll put it on my wishlist.So I can't say anything about comparing Volta and Volita, but I´ll be very happy, if someone of you, who own both – could share with me this comparison.It will be my pleasure to post it here, too.

Na blogu s vámi většinou sdílím recenze na hračky, které pocházejí od prémiových výrobců, jako jsou právě Fun Factory, Lelo, Womanizer, We Vibe (pokud jste to netušili, nevyrábí pouze můj nejoblíbenější vibrátor, ale i spoustu dalších skvělých hraček nejen pro páry). Chápu, že ne každý chce, popřípadě si zrovna může dovolit utratit na stránkách sexshopu vyšší částku. Jednou z velkých výhod Volity je příjemná a pro Fun Factory až netypicky nízká cena.Stojí za to si ty dva třepotající jazýčky pořídit? Rozhodně ANO! Kdo znáte výrobky od tohoto německého výrobce, tak víte, že jestli něco umí, tak to jsou vibrace! Volita je malá, krásně se vejde do ruky, takže ji můžete zasunout tam, kde to máte nejraději. Víte, že miluju hračky, které můžete zapojit do hrátek s partnerem. Díky tomu si mě Volita ihned získala. Pokud vás zajímají ostatní technické parametry i detailnější popis, vše naleznete zde.

Mám ráda hračky, se kterými si můžete intenzivně užívat a které jsou multifunkční. Dva kmitající jazýčky Volity stimulují klitoris, penis, bradavky i ušní lalůčky. Velmi intenzivní vibrace vám dopřejí uspokojení, ať už hledáte nejlepšího přítele na single večery, či máte rádi hračky, díky kterým si oba užijete mnohem víc.

Světle fialový Stronic Petite, jak už z názvu vyplývá, je také co do rozměru menší. Rozhodně mu to neubírá na výkonu. Pokud máte rádi pulzátory, tak ty Fun Factory opravdu umí. Jejich legendární Stronic G handsfree pulzátor (handsfree = silné pulzování věrohodně napodobuje přirážení partnera) patří již několik let mezi mé favority, takže jste o něm určitě na blogu četli. Pokud nemáte doma žádný pulzátor, tak si Stronic Petite zamilujete. Je mi jasné, že spousta z vás stejně jako my už nejednoho pomocníka v šuplíku má. V čem je tedy Stronic Petite lepší nebo jiný než třeba Sundaze Pulse či Stronic G? Doufám, že se mi povedlo zachytit tvar i strukturu vibrátoru na fotografiích co nejlépe.

My reviews are mostly about toys from well known brands like Fun Factory, Lelo, Womanizer, We Vibe (btw. Do you know that they sell many other amazing adult toys, besides my favourite couple vibrator?) . Of course these kinds of products are not cheap. But in my opinion it is better to buy high quality pieces and create your sex toy selection slower, let's say step by step. Rather than purchasing a lot of  Chinese shit, without proper testing, no warranty etc..

But the price of Volita does not destroy your budget for sure. If you look at that from the view, that it is from the Fun Factory brand, it's super bargain. The low price is not the only advantage. It's nice, but you become addicted to Volita thanks to two flexible fins. These buzzy vibrations amazingly tickle your clit.

I always prefer toys, which are let's say multifunctional, so you can enjoy them in many different ways. With Volita you can enjoy your passion games even more, it could stimulate the clit, penis, nipples and earlobes. I'm sure Volita will become your very close friend, no matter if it will be your buddy during lonely nights, or you'll invite it to your naughty games.

Stronic Petite  in violet color, is a smaller vibrator as well, which is obvious from its name. But rest assured, that it has no bad effect on its performance. Each producer is well known for something special, and one thing which in the Fun Factory production plants they know how to do – It's the Pulsators. Fun Factory was the first company, which started out with pulsator technology. With a pulsator, unlike a vibrator, the toy actually thrusts rather than just shakes itself all over the place. Many of them( Stronic Eins, Bi Stronic Fusion, Stronic G) became legendary.  If you've never tried a pulsator before, with Petite Stronger you'll not put your foot wrong.

Stronic Petite není hladký jako již zmiňovaný Stronic G či Sundaze Pulse, ale má na povrchu tři vlnky. To mě zpočátku překvapilo, ale s každým dalším přírazem jsem byla z vlnek víc a víc nadšená. Stejně jako ostatní vibrátory a pulsátory od Fun Factory má i tento lehce zahnutou špičku. A proč taky nezopakovat něco, co tak skvěle funguje, že? (Zahnutá špička skvěle doléhá na bod G).

Pro představu jsem vám vyfotila všechny tři zmiňované vibrátory vedle sebe. Pokud teprve objevujete kouzlo rozkoše, které vám mohou nejrůznější výrobky ze sexshopu přinést, a pořizujete si první hračky, tak si myslím, že Stronic Petite nebo Sundaze Pulse jsou co do velikosti ideální. Se Stronic G si užijete opravdu hluboké a intenzivní přírazy, jeho délka je okolo 15 cm – u pulsátoru se to těžko měří, berte to plus mínus centimetr podle zásunu. Petite Stronger, kterému je věnovaná část dnešní recenze, je o fous menší, využitelná část pulsátoru má okolo 10 cm. Z fotky to asi nebude patrné, ale Sundaze Pulse má okolo 12 cm.

Maybe you have some similar „buddy“ at home already. What's so cool and different, on Stronic Petite, compared to Sundaze Pulse, or already mentioned Stronic G? I tried my best to capture the shape and textures of this travel pulsator in my photos. It isn't smooth as the other two mentioned products by Fun Factory, but it has three ridges. The first tease was a little bit surprising, thanks to it, but with every next move in and out, these raised ridges all along the shaft create an incredible sensation. I love this pulsator for its unique feeling of thrusting and powerful motor. Pulsators aren’t like anything else on the market, they’re an OMG delight.

Pictures speak Lauder than words, I've taken a shot of all these three toys. So you can see the different sizes and textures too. According to the long (the usable part of the pulsator is about 10 cm) Stronic Petite it's a fantastic choice for beginners. It will probably not be obvious from the photo clearly, but Sundaze Pulse is about 12 cm, stronic G about 15 cm.

Kromě červených jacků pro nabíjení je pro všechny kousky od Fun Factory typické skvělé zpracování (všechny hračky, co od nich mám, krásně vklouznou dovnitř, a umí neskutečně dobře vychytat tvar) a neskutečně příjemný materiál. Vodotěsnost a nízkou hlučnost asi také nemusím zmiňovat, že…

Pokud máte rádi výhodné nákupy, určitě vás potěší, že pokud si na Flagranti.cz koupíte cokoliv jiného od této značky za více než 999 Kč, dostanete silikonové Venušiny kuličky SMARTBALLS DUO od Fun Factory jako dárek.

All erotic toys from this German brand are famous for the detailed workmanship and amazing material that is used in every product. I love how it fits into your hands and pussy as well. Other features you can count on, whatever you buy, are waterproofness and low noise. If you like smart budget shopping, I'm sure you'll appreciate the limited offer, which you'll find now on the Flagranti website. For every purchase of the minimum amount of 999 CZK, you receive a silicon Smartball Duo as a gift.

 


SHOP MY LOOK