ORGASMEM K RYCHLEJŠÍMU PORODU II.

Za mě rozhodně ano. Věřila jsem tomu, i když jsem to sama napoprvé nezažila,právě proto, že vím, jak blahodárný vliv na mě skvělé vyvrcholení má. A bylo mi jasné, že kdyby proběhlo správné načasování, byla by příležitost, tak určitě tak vzrušující uvolnění, které sebou tyto prožitky přináší, by mi kontrakce i v případě prvního porodu zpříjemnilo. Každopádně to byl tenkrát takový frkot, že jsem na veškeré techniky, o kterých jsem si četla a plánovala je vyzkoušet, neměla vůbec žádný čas a prostor. Rodila jsem v jiné porodnici než bylo domluveno, můj muž sotva stihl dojet, takže jsem na vytažení vibrátoru, který jsem si už před dvěma lety do porodnice zabalila, nevzpomněla. Vzhledem k tomu, že jsme nikdy nechtěli jedináčka, jsem si říkala, že u těch dalších porodů budu mít snad možnost nejenom zažít a prožít jiný porod, ale především vyzkoušet právě zmiňované techniky.

Je mi jasné, že dnešní post, stejně jako spousta mých jiných textů, není pro všechny a možná i spoustu z vás pobouří. Zároveň věřím, že ti z vás, kteří máte v oblibě nejrůznější vibrující a pulzující kamarády a třeba plánujete početí potomka, tenhle článek oceníte.

Tak trošku si myslím, že jedním z důvodů, proč se o přínosech vyvrcholení nebo vzrušení v první době porodní tolik nemluví, je to, že naše porodnictví na to není úplně uzpůsobené. Ne všechny nemocnice jsou připravené na co nejpřirozenější porody, a ne všechny jsou vstřícné k tomu, abyste měli soukromí s partnerem na pokoji nebo v porodním boxu. Záleží samozřejmě na konkrétním místě, které si pro porod zvolíte, ale i na spoustě dalších okolností. Pokud třeba jako já v případě mého prvního porodu nebudete předpokládat rychlost a intenzitu kontrakcí a nastupujícího porodu, tak možná žádný stimulátor, který by vám mohl pomoci, nevytáhnete. Každopádně je asi trošku zbytečné tu tohle ohrané klišé psát, přesto si ho tu dovolím zmínit. Každý porod je jiný, nicméně pokud jste otevření vyzkoušet vše, co by vám tento velmi transformační zážitek v životě ženy zpříjemnilo, tak určitě doporučuju si do porodnice, respektive do tašky, kterou budete mít s sebou před porodem, nějakou oblíbenou hračku přibalit.

Každý máme nějaké oblíbence, ale v tomto případě je důležité zmínit právě slovo „oblíbenou“. Zvolte si hračku, o které víte, že s ní snadno dosáhnete vyvrcholení, že na vás působí během chvilky. Zároveň je ideální, pokud je spíše menších rozměrů. Nicméně z mých zkušeností, pokud budete rodit v porodnicích zaměřených na přirozené porody, tam vám toho prostoru dají natolik, abyste mohli vytáhnout dá se říct doslova cokoliv, a nikdo si vás nebude všímat, kromě v určitých časech vyžádaných monitorů. Mimochodem, pokud se vám líbí seznam do porodnice z fotky, jukněte na Sandry blog,  kde jsem si ho stáhla a na oba porody se podle něj zabalila.

Proč je fajn s sebou mít vibrátor, pulzátor, zkrátka cokoliv, co vám dělá dobře? Můžete, ale nemusíte ho využít. Víte, že já miluju možnosti, a je fajn je mít. Může se stát – a je to stejně jako se vším – že vám osvědčené rady tipu pohupování, skákání na míči, tančení, horká sprcha nebudou fungovat a budete ráda, že můžete sáhnout po něčem jiném. Stejně tak se může stát, že sáhnete po své oblíbené hračce, a právě v tu chvíli vám to vůbec nebude vyhovovat. Proto určitě nechci, aby dnešní článek vyzněl, že erotická hračka je must-have k porodu. Určitě není. Říkám, že je to alternativa, o které se tolik nemluví. Já musím říct, že je skvělé, že o ní mluví například v e-booku a kurzech Porod je krásný, kterou jsem si zakoupila, když jsem čekala prvního syna, a ráda jsem se k ní vrátila teď při těhotenství s dcerou. Vůbec to ale nemusí znamenat, že to bude vaše cesta a že vám bude vyhovovat.

Taky je určitě dobré se neupínat na to, že zažijete nějaké nadgalaktické vyvrcholení, na které budete vzpomínat celý život. Věřím, že možná někdo to tak měl, ale myslím si, že obecně ze všech těch recenzí a doporučení, co jsem si na tohle téma přečetla (a věřte mi, že je to oblast, o kterou jsem se opravdu hodně zajímala, takže jsem přečetla všechno možné i nemožné), tak rozhodně není běžné, že mezi kontrakcemi zvládnete vyvrcholit. Jde spíš o to, že přiložením vibrátorů k vašemu klitorisu budete stimulovat vaše extrémně prokrvené pohlavní partie zase něčím jiným, a podpoříte tak hladší průběh porodu. Opravdu se tu nebavíme o tom, že zažijte orgasmus, na který nikdy nezapomenete. Hlavním smyslem používání erotických pomůcek během porodu opravdu není zažití toho nejlepšího orgasmu, ale naopak urychlení, zpříjemnění, a především ulehčení průběhu porodu. Takže to mějte na paměti, a pokud už od začátku budete cítit, že to není nic pro vás, tak se do ničeho nenuťte. A pokud naopak uvidíte, že vám to dělá dobře, tak se neostýchejte a svého oblíbeného kámoše, třeba klidně i s pomocí vašeho muže, do porodu zapojte. Určitě tím ničemu neublížíte, právě naopak.

 


SHOP MY LOOK