MIURA HOTEL

Krásný den všem. V dnešním článku bych vám ráda představila naše nové hračky, které nám nedávno dorazily z e-shopu Růžový slon. Po pár zahřívacích kolech v ložnici a ve vaně jsme je s sebou vzali na krátký wellness výlet. Vyrazili jsme na jedno z mých nejoblíbenějších míst v Česku do hotelu Miura, který jsem si zamilovala už kdysi dávno. Nebýt tak daleko od Prahy, určitě sem jezdíme mnohem častěji.

Víte, že preferuji psaní recenzí na erotické pomůcky až po delším čase, řádném vyzkoušení a prozkoušení na všechny způsoby.      Takže vás o podrobnou a plnohodnotnou recenzi na každou pomůcku zvlášť, zahrnující srovnání s již podobnými na trhu dostupnými výrobky, určitě neochudím. Ale kdo tento hotel umístěný přímo na golfovém hřišti v srdci Beskyd znáte, určitě mi dáte za pravdu, že lepší místo jsem si pro focení vybrat nemohla. Fuchsiová barva se prolíná celým interiérem, takže sem silikonový vibrátor Wavy Vibe, masážní hlavice Wonder Wand i podtlaková pomůcka Adore Play With Me perfektně zapadly.

Jak masážní hlavice Wonder Wand, tak i stimulátor klitorisu Adore Play With Me jsou co do velikosti malé pomůcky, takže jsou perfektní na cestování. Vibrátor Wavy Vibe má klasickou velikost a vzhledem k tomu, jak je příjemný a šikovný, bych ho rozhodně nezmenšovala. Myslím, že po tom, co ho vyzkoušíte, rádi přehodnotíte obsah kufru či oželíte něco na sebe, aby s vámi tenhle růžový vodotěsný fešák mohl jet také. Silikonový vibrátor Wavy Vibe si zamilujete snadno. Je ohebný, takže nabízí nepřeberné množství možností, jak si s ním udělat dobře. Do jakých hrátek ho zapojíte, záleží pouze na vaší fantazii. Díky materiálu, vroubkům i snadné přizpůsobivosti vás snadno dovede nejenom do nebe. Pokud máte šikovného partnera, který ví, jak na to, může být i velkým pomocníkem ke squirtingu. Mokrý orgasmus je téma na samostatný článek, který vám slibuji už dlouho, takže se už brzo na blogu objeví.

erotické pomůcky

Na výkon a funkčnost erotických pomůcek rozhodně barva vliv nemá, ale pro mě je vzhled důležitý. Pro všechny odstíny růžové mám velkou slabost, takže Adore Play získal plusové body, už když jsem ho vybírala. Další získal ihned po vybalení – je vyroben z příjemného měkounkého silikonu, který nazývám sametovým. Všechny podtlakové pomocníky osobně nazývám instantním orgasmem na objednání. V dobách, kdy jsem byla single, jsem na Womanizeru oceňovala rychlou možnost uspokojení. Ne že by to nešlo s nejstarším modelem, který vlastním, ale pokud ho zapojíme do našich hrátek, tak to občas lehce nepohodlně drhne. S Adore Play je tento problém vyřešen. Je malinký, perfektně padne do ruky, nebrání nám užívat si s ním v jakékoliv poloze. Aktuálně je to nový BF (best friend) mého klitorisu, možná aspiruje na označení BFF (best friend forever).

Masážní hlavice také nejsou pro nás neznámou pomůckou. Po sestěhování s mým partnerem jich vlastníme doma hned několik. Není nad to dát všechny erotické pomůcky dohromady. Obávám se, že za chvilku budeme potřebovat celou místnost, aby se nám tam vše pěkně vešlo... Ale zpátky k Wonder Wandu – na pohled vypadá jako takový malý ňuník, ale zdání klame. Je velmi šikovný i výkonný. Kolečkem na rukojeti jemně přidáváte na výkonu.

Wavy Vibe, Wonder Wand i Adore Play With Me jsou vodotěsné pomůcky, takže s nimi můžete vyrazit do privátního spa, které mají na Miuře perfektní. Pomůcky snadno schováte do kapsy županu a můžete si za zavřenými dveřmi nerušeně užívat.V prostorách Spa je tlumené barevné podsvícení, proto jsem všechny růžováky vyfotila u venkovního bazénu.

 

 

 


SHOP MY LOOK