MIURA HOTEL

Krásný den všem. V dnešním článku bych vám ráda představila naše nové hračky, které nám nedávno dorazily z e-shopu Růžový slon. Po pár zahřívacích kolech v ložnici a ve vaně jsme je s sebou vzali na krátký wellness výlet. Vyrazili jsme na jedno z mých nejoblíbenějších míst v Česku do hotelu Miura, který jsem si zamilovala už kdysi dávno. Nebýt tak daleko od Prahy, určitě sem jezdíme mnohem častěji.

Víte, že preferuji psaní recenzí na erotické pomůcky až po delším čase, řádném vyzkoušení a prozkoušení na všechny způsoby.      Takže vás o podrobnou a plnohodnotnou recenzi na každou pomůcku zvlášť, zahrnující srovnání s již podobnými na trhu dostupnými výrobky, určitě neochudím. Ale kdo tento hotel umístěný přímo na golfovém hřišti v srdci Beskyd znáte, určitě mi dáte za pravdu, že lepší místo jsem si pro focení vybrat nemohla. Fuchsiová barva se prolíná celým interiérem, takže sem silikonový vibrátor Wavy Vibe, masážní hlavice Wonder Wand i podtlaková pomůcka Adore Play With Me perfektně zapadly.

Good day to everyone. In today's post, I would like to tak about our new toys fom the sexshop www.ruzovyslon.cz. After a few warm-up laps in the bedroom and in the bathtub, we took them with us on a wellness trip. We went to one of my favorite places in the Czech republic . To the Miura Hotel, a place I fell in love with a long time ago. We would definitely go there much more often, if it were closer to Prague.

You know that I prefer writting reviews on erotic toys after some time, of proper trying and testing in all possible ways. You can look forward to a detailed and full review of each device separately in a few weeks, including a comparison with similar products already available on the market.

If you know this hotel located directly on the golf course in the heart of the Beskydy Mountains, you will surely agree with me that I could not have chosen a better place for photoshooting. The fuchsia color blends throughout the hotel interior, so the Wavy Vibe silicone vibrator, the Wonder Wand massager and the Adore Play With Me Clitoral Sucking Vibrator fit there perfectly. 

Jak masážní hlavice Wonder Wand, tak i stimulátor klitorisu Adore Play With Me jsou co do velikosti malé pomůcky, takže jsou perfektní na cestování. Vibrátor Wavy Vibe má klasickou velikost a vzhledem k tomu, jak je příjemný a šikovný, bych ho rozhodně nezmenšovala. Myslím, že po tom, co ho vyzkoušíte, rádi přehodnotíte obsah kufru či oželíte něco na sebe, aby s vámi tenhle růžový vodotěsný fešák mohl jet také. Silikonový vibrátor Wavy Vibe si zamilujete snadno. Je ohebný, takže nabízí nepřeberné množství možností, jak si s ním udělat dobře. Do jakých hrátek ho zapojíte, záleží pouze na vaší fantazii. Díky materiálu, vroubkům i snadné přizpůsobivosti vás snadno dovede nejenom do nebe. Pokud máte šikovného partnera, který ví, jak na to, může být i velkým pomocníkem ke squirtingu. Mokrý orgasmus je téma na samostatný článek, který vám slibuji už dlouho, takže se už brzo na blogu objeví.

erotické pomůcky

The petite size of The Wonder Wand massager and the Adore Play With Me clitoral stimulator makes them  perfect travel companions. The Wavy Vibe vibrator has a classic size and because it is really very nice and handy, I would definitely not shrink it. I think after you try it, you will be happy to reconsider the contents of the suitcase or miss a few clothing items, so that this pink waterproof handsome guy can go with you too. You will easily fall in love with the Wavy Vibe silicone vibrator. It is flexible, so it offers a plethora of ways to do yourself well with it. What games you involve in it depends only on your imagination. Thanks to the material, ridges and easy adaptability, it will easily make you explode. If you have a skilled partner who knows how to do it, it can also be a great helper for squirting. Wet orgasm is the topic of a separate article, which I have been promising you for a long time, so it will appear on the blog soon.

Na výkon a funkčnost erotických pomůcek rozhodně barva vliv nemá, ale pro mě je vzhled důležitý. Pro všechny odstíny růžové mám velkou slabost, takže Adore Play získal plusové body, už když jsem ho vybírala. Další získal ihned po vybalení – je vyroben z příjemného měkounkého silikonu, který nazývám sametovým. Všechny podtlakové pomocníky osobně nazývám instantním orgasmem na objednání. V dobách, kdy jsem byla single, jsem na Womanizeru oceňovala rychlou možnost uspokojení. Ne že by to nešlo s nejstarším modelem, který vlastním, ale pokud ho zapojíme do našich hrátek, tak to občas lehce nepohodlně drhne. S Adore Play je tento problém vyřešen. Je malinký, perfektně padne do ruky, nebrání nám užívat si s ním v jakékoliv poloze. Aktuálně je to nový BF (best friend) mého klitorisu, možná aspiruje na označení BFF (best friend forever).

Color certainly does not affect the performance and functionality of sextoys, but appearance is quite important to me. I have a weakness for all shades of pink, so Adore Play gained plus points already the moment  I chose it. He got another point immediately after unpacking - it is made of pleasant soft silicone, which I call velvet. I personally call all vacuum helpers an instant orgasm on demand . When I was single, I appreciated about Womanizer the quick opportunity to be satisfied. Not that it doesn't work with the oldest model, which I own, but if we involve it in our games, it sometimes rubs slightly uncomfortably. With Adore Play, this problem is solved. It is tiny, fits perfectly in the hand, and does not prevent us from enjoying it in any position. Currently it's the new BF (best friend) of my clitoris, maybe aspiring to be called BFF (best friend forever).

Masážní hlavice také nejsou pro nás neznámou pomůckou. Po sestěhování s mým partnerem jich vlastníme doma hned několik. Není nad to dát všechny erotické pomůcky dohromady. Obávám se, že za chvilku budeme potřebovat celou místnost, aby se nám tam vše pěkně vešlo... Ale zpátky k Wonder Wandu – na pohled vypadá jako takový malý ňuník, ale zdání klame. Je velmi šikovný i výkonný. Kolečkem na rukojeti jemně přidáváte na výkonu.

Massagers are also not an unknown tool for us. After moving in together with my partner, we own several of them at home. There´s nothing better than putting all erotic toys together. I'm afraid in a moment we'll need the whole room to fit everything in there ... But back to Wonder Wand - it looks like a little cutie, but the appearance is deceptive. It´s very handy and powerful. Turn the wheel on the handle gently adding to performance. Designed with a rounded head to send pinpointed vibrations directly to your clitoris.

Wavy Vibe, Wonder Wand i Adore Play With Me jsou vodotěsné pomůcky, takže s nimi můžete vyrazit do privátního spa, které mají na Miuře perfektní. Pomůcky snadno schováte do kapsy županu a můžete si za zavřenými dveřmi nerušeně užívat.V prostorách Spa je tlumené barevné podsvícení, proto jsem všechny růžováky vyfotila u venkovního bazénu.

Wavy Vibe, Wonder Wand and Adore Play With Me are waterproof toys, so you can go to a private spa with them, and there's an amazing one in Miura hotel. You can easily hide the toys in the pocket of your bathrobe and you can enjoy them undisturbed behind closed doors. There is dim light in the Spa area, so I photographed all sextoys by the outdoor pool.

 

 

 


SHOP MY LOOK