KOSMETIKA NA LYŽOVAČKU

Obsah mého kufru při cestě na lyžovačku, především kosmetické tašky, se moc neliší od mé běžné denní a večerní péče. Přibaluji s sebou pouze několik produktů navíc, které mají dodat mojí vysušené a mrazem prokřehlé pokožce větší hydrataci.

SISLEY Masks hydratační a vyživující maska
Deep Comfort Body Moisture tělový krém od Clinique – má hutnější konzistenci než tělové mléko, které používám běžně.
Maska na ruce od Sephora

Tak jako se líčím do fitka, líčím se i na svah. Někomu to možná přijde pod helmu (v případě velkých mrazů i kuklu) zbytečné, ale já se ráda cítím při obědě, v Apré-ski dobře... Svůj oblíbený make-up nahrazuji jeho lehčí, krémovější verzí ESTÉE LAUDER Double Wear Nude, zafixuji cestovním balením pudru LA PRAIRIE Cellular Treatment, vykonturuji lícní kosti bronzujícím pudrem ESTÉE LAUDER Bronze Goddess, zvýrazním obočí tužkou a bezbarvým fixačním gelem BENEFIT Ready, Set, Brow!, nalíčím řasy ESTÉE LAUDER
Sumptuous Infinite a hurá na svah...

Po „odkuklení” z helmy a šály make-up pochopitelně nezůstane bez následků. I když musím říct, že můj vzhled je od doby, kdy jsem si pořídila tuto helmu se štítem, výrazně lepší. Vyhnu se otlačeninám a oděrům make-upu, které mi způsobovaly lyžařské brýle... Přesto v mojí lyžařské bundě nikdy nechybí těchto pár kosmetických miniatur, kterými se dokážu na toaletě v minutě zkrášlit.


SHOP MY LOOK