EROTICKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Stejně jako každý rok si ani letos nedokážu představit Vánoce bez vylupování sexy advenťáku. I když musím říct, že vzhledem k tomu, kolik let už tuto tradici provozujeme, je stále těžší sehnat kalendář od jiné značky, než jsme měla předchozí rok. Ačkoliv samozřejmě ten stejný výrobce nemá nikdy ten samý obsah, protože se také snaží být inovativní, připadá mi stejně zajímavější otevírat okénka zase z dílný jiného výrobce, a přinést třeba i vám zajímavější srovnání.

SYSTÉM OTEVÍRÁNÍ

Kdo čtete můj blog už delší dobu, tak víte, že jsme vyzkoušeli už všechny možné varianty otevírání okének – od každodenního objevování po vybalovaní více okének najednou (vzhledem k časové vytíženosti) při volném podvečeru. Loni jsme dokonce advenťák otevírali celý najednou během delšího rande v Hiltonu, o čemž jsem vám taky psala.

Letos jsme si říkali, že by bylo fajn otevírat okýnka hezky po jednom, a připomenout si tak klasické kouzlo adventních kalendářů. A vzhledem k tomu, že od půlky prosince budeme pryč, začali jsme otevírat okénka už v půlce října, abych pro vás mohla kalendář nejenom zrecenzovat, ale taky ho pak stihla nafotit a ukázat ho těm z vás, který neradi kupují takříkajíc zajíce v pytli.

OBSAH KALENDÁŘE

Pojďme ale k samotné recenzi. Letošní kalendář se jmenuje Feel the MAGIC SHIVER pro rok 2022. Pro ty z vás, kteří tyhle sexy adventní kalendáře pro dospělé neznáte, tak jenom zmíním, že fungují na téměř totožném principu jako ty s čokoládkami pro děti. S tím rozdílem, že čtyřiadvacátého na vás nečeká největší mls, ale naopak ta nejzajímavější erotická hračka.

Ještě pět šest let zpátky většinou výrobci neprozrazovali, jakou hračku najdete právě na Štědrý večer. Ale se stále větší oblibou to už u kalendářů uvádějí, aby si zákazníci mohli vybrat ten správný kalendář právě pro ně.

WE- VIBE

V tom letošním se skrývá We Vibe, který (jak víte) naprosto zbožňuju. A i když se nejednalo o poslední model Chorus, který je na dálkové ovládání a má spoustu dalších funkcí, jsem si říkala, že i tak pro něj najdeme využití. A aspoň nebudu litovat, pokud ho po nějakém divokém rande zapomenu někde v privátní vířivce nebo na hotelovém pokoji, což už se mi bohužel u dvou modelů We Vibe stalo.

Nebudu tu vypisovat, stejně jako v loňských článcích, jednotlivá okénka. Letos ani nevyskládám všechny vybalené dárečky před fotku, protože pak stejně není možné těch dvacet čtyři produktů nafotit tak, aby každý z nich dobře vynikl. Pokud vás ale celý obsah kalendáře zajímá, tak se určitě jukněte na můj Instagram, kde jsem letos poprvé kalendář vybalovala opravdu poctivě okénko po okénku, sestříhaný sekvenci mám uloženou u postu.

Jak už jsem zmínila, většina kalendářů, které jsem doposud měla možnost vyzkoušet, je zpracovaná velice podobně. Čtyřiadvacátého dostanete ten největší dárek, největší hračku, a ve zbylých okénkách najdete několik různých lubrikantů, obvykle něco ze segmentu erotického prádla a několik hraček a erotických pomůcek. Například masturbátor – když o tom tak přemýšlím, tak myslím, že ve všech šesti kalendářích, které jsem měla, vždycky byly vajíčka Tenga. To je taková klasika a sázka na jistotu, něco, na co se můžete spolehnout, a nemyslím si, že je to vůbec špatné. Proto se mi moc líbilo, že právě v tom letošním kalendáři nebylo klasické vajíčko, ale výrobce zvolil podlouhlejší model masturbátoru, který jsem vám mimochodem doporučovala už na Velikonoce. Připadá mi, že váš protějšek – alespoň podle feedbacku, který mám doma – si užije mnohem víc a ty pocity jsou mnohem příjemnější než s klasickým vajíčkem.Na druhou stranu, tím vás od vajíček rozhodně nechci odrazovat, pokud jste vajíčko ještě netestovali, tak věřím, že budete spokojeni i tak, protože vždycky napoprvé je to wow efekt. Ale zkrátka když už podobné kousky máte x krát vyzkoušené, tak vždycky oceníte nějakou novou variaci vroubků uvnitř, tvaru, nebo jakékoliv jiné vylepšení.

Další věcí, která se mi na letošním kalendáři moc líbila (věřím, že pro spoustu z vás bude nepodstatná, ale já mám ráda všechno hezky sladěné), bylo to, že všechny hračky byly v barvách kalendáře. Takže buďto černé, nebo fialové.

ANÁLNÍ SPRŠKA

Plusové body letošní kalendář získal, a kterou myslím oceníte všichni, kteří máte rádi anální hrátky, bylo právě zaměření několika okének na dárečky z tohoto segmentu. Toto se opakovalo i v předchozích kalendářích, ale líbilo se mi, že výrobce myslel i na ty, kteří třeba budou kolíček používat jako trénink k análnímu sexu a jsou teprve ve fázi objevování veškerých neskutečných vyvrcholení, která můžete přes konečník zažít. V jednom z okének jsme si otevřeli i menší anální spršku, která mě osobně velmi potěšila, protože i když máme doma jiné sprchy, u téhle se mi líbí, že je taková menší, takže ideální na kratší cestování nebo randíčka někde mimo domov.

NÁLEPKY NA BRADAVKY

Dalším okénkem, ze kterého jsem byla neskutečně nadšená, a které jako by bylo připravené zcela pro mě, byly ozdoby na bradavky. Líbilo se mi, že v kalendáři jste nenašli takové ty klasické tvary, ať už srdíčka se střapci nebo kolečka, ale právě stále populárnější kamínky, které vypadají podle mě v kombinaci s krajkovým prádlem mnohem lépe. A také mnohem lépe drží, když si je chcete vzít třeba na nějakou sexpárty a potřebujete, aby vám vydržely na ňadrech i delší čas. Podobné kamínkové ozdoby jsem objevila teprve nedávno, na Valentýna, a od té doby si jimi dekolt zdobím moc ráda. Takže z černých kamínků, které byly v kalendáři, jsem měla ohromnou radost.

Spousta okének obsahovala nejrůznější hračky, které můžete vidět na fotce. A stejně jako každý rok i v letošním kalendáři byla želva v ZOO, což je moje osobní pojmenování pro takové nic moc věci (schválně si všimněte, až půjdete někdy po ZOO, že ve spoustě terárií se jako další zvíře nachází nějaká želva – proto s oblibou používám toto přirovnání). A „letošní želvou“ podle mě byly koženkové důtky. V loňském kalendáři jsem za pro nás takový nejméně využitelný kousek považovala chlupatá pouta, protože mi spíš, než sexy připadají kýčovitá. Ale věřím, že spoustě lidí by to vůbec nevadilo, a naopak by si jim líbilo, že necítí na rukou chladivý pocit kovu, což já naopak úplně zbožňuji. Důtky mám ráda, ale záleží na zpracování, ideální je, když prameny jsou též kožené a jsou tak akorát dlouhé, aby švihání s nimi bylo jemně štiplavé. Ale tady se jednalo o opravdu takový hodně soft kousek, kterým nejenže nedáte nikomu výprask, ale nejspíš ho stejně jako my možná ani nepoužijete.

Jinak kalendář Feel the MAGIC SHIVER hodnotím jako moc povedený, a pokud hledáte nějakou jinou variantu třeba ke známějším kalendářům, které jste měli v minulém roce, a chcete vyzkoušet něco nového, tak s ním budete určitě spokojeni. Nicméně přece jenom – pokud to není z fotek patrné – si dovolím zmínit jednu věc. Pokud si na hračkách hodně ujíždíte, rádi si kupujete poslední modely a oceňujete pokročilejší funkce, je třeba počítat s tím, že ve většině kalendářů nejsou ty poslední, nejnovější modely. Zmiňuju to jenom proto, abyste předešli případnému zklamání. Protože podle mě adventní kalendáře nejsou o tom mít tu nejnovější a nejvíce vytuněnou pomůcku, ale spíš o tom, že si v hektickém předvánočním čase najdete čas jeden na druhého, vyzkoušíte třeba něco nového a zároveň (pokud nečtete recenze, nebo je alespoň jeden z páru nečte) máte možnost zažít kouzlo překvapení. Což je mimochodem věc, kterou jsem asi měla zmínit v úvodu článku. Ale je mi jasné, že ti z vás, kteří si rádi recenze čtou, obsah tohoto kalendáře i jiných podobných už dávno pečlivě prozkoumali.

Každopádně pokud to třeba příště vydržíte, tak vám určitě moc doporučuju nechat si právě tu možnost vzrušujícího překvapení, kdy nevíte, co vás čeká. To jsme letos po dlouhé době udělali i my. Opravdu jsem vydržela nečíst si recenze na kalendáře, nezkoumat jejich jednotlivé obsahy, pouze jsem vybrala tento, protože v něm byl We Vibe, ale víc jsem se obsahu nevěnovala. A musím říct, že otevírání bylo díky tomu ještě rajcovnější!


SHOP MY LOOK