HILTON PRAHA

Přiznám se vám, že i když jsem to nepředpokládala, měla jsem z prvního rande se svým mužem na celou noc venku bez malého celkem vítr. Ačkoliv jsme se tak před jeho narozením dohodli, že se o naše pravidelná dostaveníčka potomky (i když zatím máme pouze jednoho) připravit nenecháme, s realizací to bylo trošku horší. Na jednu stranu jsem už neskutečně chtěla a možná i potřebovala vypadnout, ale na druhou stranu jsem se na to necítila. Kdo máte děti, tak mě možná pochopíte, a kdo ne, tak přeskočte doprostřed článku, kde se dozvíte zajímavější info.

Víte, že jsem zastáncem progresu a posouvání se vpřed ve všech oblastech života a nemám problém se vyhecovat a jít třeba cvičit, i když se úplně necítím. Jsem schopná relativně dobře fungovat i přes větší únavu, takže jsem věděla, že zvládnu odejít. Na druhou stranu mi nedávalo moc smysl jít na rande, ale necítit se v pohodě a být každou chvilku v myšlenkách doma... Dnešním článkem tak třeba inspiruji některé z vás, kteří si chtějí užít drink či wellness čas pro sebe a zároveň ještě nejsou úplně ready opustit svého potomka na takhle dlouhou dobu. To byl přesně můj případ vloni na podzim, kdy našemu malému byly 4 měsíce.

Pokud chcete za jeden večer stihnout víc věcí a nechcete ztrácet cenný společný čas přejezdy z místa na místo, určitě vám doporučuju navštívit hotel Hilton. I když se nejedná o jeden z nejlepších hotelů v naší metropoli, vždy jsem sem ráda chodila ať už nahoru do Skybaru na drink, nebo si užívala při v hotelovém spa. A když jsme tedy řešili, jak si co nejlépe užít vše co máme rádi za jeden večer, byl Hilton jasná volba.

Jako spousta jiných hotelu nabízí rodinné pokoje, které jsou propojené dveřmi, takže můžete ubytovat potomka s hlídáním v jednom pokoji a sami si dopřát soukromí v tom druhém. A pokud se navíc ubytujete v Executive patře, získáte nejenom dřívější check-in a pozdější check-out, ale užijete si také příjemnější a poklidnější snídani a získáte větší pokoj. Jelikož se jedná o obrovský kongresový hotel, hlavní restaurace je samozřejmě velká – pokud tedy úplně nemusíte davové bufetové snídaně tak jako my, myslím, že se budete lépe cítit na snídani právě nahoře v lounge.

Pokud máte membership do místního fitka, nebo jste si zde užívali jako svého času já nezávazná randíčka, místní wellness určitě dobře znáte. Pro večerní návštěvy asi není nejpříjemnější, proto jsem vždy preferovala návštěvy spa přes den nebo v odpoledních hodinách, kdy byla koncentrace lidí v mnohem nižší, než je tomu od odpoledne dál. Hotelový bazén je na pražské poměry relativně velký, ale pořád se jedná o menší bazén, podél kterého můžete odpočívat na lehátkách. Mně se moc líbí, že zde mají v nabídce Sofa, která jsou pro případy, kdy chcete dráždit partnera a postupně se navnadit na přesun na pokoj, naprosto ideální, jen to chce být zde v méně exponovaný čas. Jinak se jedná o klasické hotelové spa (jedna pára, jedna vířivka), které není ničím výjimečné, neurazí, ale ani nijak nenadchne. Jeho největší výhodu spatřuji v tom, že do něj dojdete během chvilky z pohodlí hotelového pokoje v županu.

Poté, co se dostatečně zrelaxujete, uspokojíte veškeré své touhy a upravíte se, můžete si během chvilky užívat drink v nejvyšším patře hotelu ve Skybaru, kde mají i fajn nabídku lehkých večeři.

Tím, že se jednalo o naše první rande s hlídáním venku, tak jsem zabalila střídmě. A i když jsme sebou měli na naše poměry pouze pár hraček, o to víc jsme si s nimi užili.

Kdo jste četl můj článek o nejoblíbenějších hračkách loňského roku, sametově jemný černý vibrátor Heat Climax od značky Satisfyer  vám asi nemusím víc představovat.

Heat Climax, jak už název napovídá, je vybaven také funkcí ohřevu až na 39° C, kterou si můžete zapnout, kdykoliv budete mít chuť (funkce se zapíná zvlášť, díky ní budete mít během chvilky vyhřívané dildo). Pokud si rádi hrajete s teplem a chladem, což já osobně zbožňuji (ráda přechovávám skleněné nebo kovové hračky v mrazáku), Heat Climax si určitě velmi oblíbíte. Tvar vibrátoru je perfektní – má lehce zahnutý rozšířený konec, snadno s ním díky tomu zacílíte na bod G. Navíc si přes Bluetooth můžete Heat Climax spárovat s aplikací Satisfyer Connect ve vašem telefonu.

K vystříknutí krom perfektního uvolnění, potřebuji být i něčím lehce posilněná. Sklenka šampaňského je podle mne nejlepším prolamovačem ledů na cokoliv. Kdokoliv se mě na squirting skrze blog či sociální sítě ptal, víte, že jsem zmiňovala šikovný menší vibrátor, který mám doma delší dobu. Kdysi jsem ho dostala a netuším, kde se dá aktuálně pořídit (ale jedná se o podobný model jako tento). S ním jsem si byla schopná během chvilky dopomoct k masivnímu orgasmu zakončenému výstřikem.

Anální vibrátor si užijete při žhavých sólo dostaveníčkách nebo společných hrátkách. Díky vzestupné struktuře a zakulaceným hrotům vibrátoru jsou ideální pro postupné objevování análních radostí a jedince, kteří teprve začínají s análním tréninkem.

Hrací kostky mám jednou za čas moc ráda. Na každé kostce je na výběr z šesti různých obrázků. Druhá kostka vám určí, kde se vaše hrátky budou odehrávat. 

Máme po Praze spoustu jiných oblíbený hotelů i spa, kam bychom zavítali raději, ale pokud si chcete užít během jednoho pozdního odpoledne a večera, a zároveň chcete mít možnost kdykoliv utěšit vašeho v tu chvíli zrovna nespokojeného potomka, je Hilton zkrátka ideální volba.


SHOP MY LOOK