DÁRKY PRO OBA

Každoročně s vámi na blogu sdílím tipy na sexy dárky, se kterými si užijete oba. A ani letošek nebude výjimkou. Věřím totiž a jsem přesvědčená, že právě společné zážitky a chvíle strávené spolu jsou to, co vztah zlepšuje a posouvá dál. Kdysi jsem někde četla, že extrémní zážitky, ať už v pozitivním nebo negativním slova smyslu, jsou v případě, že je prožijete společně, tím, co vás ještě víc propojí s dotyčnou osobou, se kterou tuto zkušenost máte. Doufám tedy, že s některou z hraček, které vám v dnešním článku budu doporučovat, zažijete extrémní vyvrcholení nebo nadgalaktické prožitky především v tom pozitivním slova smyslu a užijete si díky nim ještě víc nejenom vánoční čas. Protože není nic lepšího, než poznávat nové dimenze rozkoše a potěšení s vaším milým nebo milovanou bez ohledu na to, jaká forma vztahu vás pojí.

Pokud stále váháte, mám tu pro vás následující 3 argumenty, které rozhodně pomohou ve vaší nerozhodnosti…

VĚTŠÍ SEXÁLNÍ USPOKOJENÍ

Lékaři potvrzují a já s nimi rozhodně souhlasím, že lidé, kteří používají erotické pomůcky pravidelně, uvádějí, že jsou se svým sexuálním životem spokojenější. Za nás to platí, čím více budete nejrůznější hračky používat, experimentovat s nimi, tím vyšší je pravděpodobnost, že budete vědět, jak si udělat dobře a jaká cesta k uspokojení je ve vašem případě ta nejpřímější.

 SEBELÁSKA

Tenhle termín, se leckdy skloňuje tak často, že už je to až moc, takže původní myšlenku, která je úžasná, už vlastně nikdo nevnímá. Ale lidé, kteří masturbují pravidelně, mají větší pravděpodobnost pozitivního pocitu ze vzhledu svého těla než ti, kteří se masturbaci nevěnují/zanedbávají ji. Hračky jsou právě tím nejsnazším způsobem, jak poznat své tělo, usnadňují prozkoumávání těla s různými vjemy, typy a oblastmi stimulace.

KVALITNÍ SPÁNEK

Spánek je pro naše tělo velmi důležitý, a  to jak z hlediska zdraví, tak i životní spokojenosti. Kdo nikdy neodpadl, do komatického spánku po nadgalictickém vyvrcholení asi nepochopí, ale sex a masturbace opravdu mohou pomoci s nespavostí a neklidem.  Kdo mě sledujete delší dobu, víte že jako svobodná jsem milovala, před spaním vytáhnout nějakou podtlakovou pomůcku, díky které jsem během chvilky vyvrcholila a následně blaženě odpadla do říše snů. Pokud tenhle prožitek sdílíte, tak to platí dvojnásob !

VOUCHER

Pokud máte doma plný šuplík sexy krajek, dild a lubrikantům zvyšujích prožitky, asi se nebudete ostýchat, pořídit další erotickou hračku do sbírku. I když to rozhodně není náš případ, věřím, že pro spoustu lidí může být nepříjemné vyměnit "tradiční ponožky" za nějaký sexy kousek. Když nevíte, co přesně koupit, chcete vybírat společně, není nic snažšího než pořídit dárkový poukaz. Vybírat společně je skvělé samo o sobě, možná budete překvapeni, po čem váš milý/milá pokukuje..

WE VIBE

Asi vás nepřekvapí, že jako každý rok vám doporučím We Vibe. Je to moje nejoblíbenější erotická hračka a platí to pořád, i s ohledem na skvělé kousky, které jsem měla možnost letos vyzkoušet. Každopádně párových vibrátorů, ať už přímo z dílny We Vibe, nebo jim podobných, najdete na trhu celou řadu. Záleží na vás, jak nároční jste a jak velký výkon od svých hraček požadujete. Věřím, že při výběru vám mohou pomoct i moje předchozí recenze, kde jsem se jednotlivým We Vibe detailně věnovala. Ale za mě je samozřejmě doporučení jasné – ten poslední a nejlepší model na dálkové ovládání We Vibe Chorus.

Na další fotce vidíte nejrůznější sexy dráždidla. Trošku si říkám, že možná tyhle erotické hračky patří do kategorie dárky pro oba, ale už jsem je zařadila sem, tak se na to pojďme podívat.

Všichni fešáci na fotce, bez ohledu na barvu nebo velikost, mají tu výhodu, že polaskají celé vaše tělo. Je už jen na vás, kde s ním budete přejíždět nebo kam s nimi budete zajíždět. Já jsem si u podobných typů hraček nejvíce oblíbila ty, které mají dvě pacičky, protože mi přijde, že právě díky dvěma motorkům v každém zakončení můžete zažít úplně jiné pocity než s klasickým dildem nebo vibrátorem.

VIBRAČNÍ EREKČNÍ KROUŽKY

Erekční kroužky jsou skvělou volbou, když si chcete déle užívat. Kroužek přiškrtí penis u kořene a dochází tak k delší erekci a tím i oddálení ejakulace, podle toho jak kvalitní kroužek vyberete, tak si díky vibracím, užije víc i žena. Doporučuji vyhbout se obloukem těm nejlevnějším verzím a vybrat kroužek, se kterým to bude stát za to.

LE WAND DEUX

Můj tip číslo jedna je rozhodně Le Wand Deux, který už jsem vám několikrát ukazovala jak na Instagramu, tak i tady na blogu. Rozměrově se jedná o menší hračku, ale za její obrovskou výhodu považuji multifunkčnosti, protože vám nabídne jak velmi intenzivní pulzace, tak zajímavé vibrace. Můžete si vybrat z patnácti režimů, u kterých si můžete nastavit ještě šest intenzit síly. Což se mi líbí nejvíc, že si vždy zvolíte podle aktuální chuti, který mód vás baví, a jen si přidáváte, jakou rychlost chcete. Díky perfektní mini velikosti se vejde nejen do každé kabelky, ale i kufru na dovolenou.

A pokud stejně jako my máte doma spoustu hraček a nesnášíte neustálé hledání nabíjček, který kabel patří ke které hračce, pevně věřím, že Le WAND si zamilujete, protože ho nabijete naprosto kdykoliv a kdekoliv díky tomu, že má integrovaný USB konektor. I když se jedná o hračku, se kterou si podle mě užijete oba dva, přece jenom ty nejlepší zkušenosti s ní mám, když s ním zajedete od pupíku níž a užijete si ho ke stimulaci klitorisu a rozkroku. Na to jsou ty jeho dva prstíky jako dělané.

SATISFYER CANDY CANE 

Pokud hledáte cenově dostupný vibrátor, který si můžete vzít i do vany, Satisfyer Candy Cane určitě mohu doporučit. Rozměrově se jedná o menší hračku, ale výkonem rozhodně nezklame, a naopak v lecčems trumfne i větší erotické pomůcky.

DOUBLE SIDED

Satisfyer Candy Cane je nejenom vzhledem (dvě ramena) hodně podobný vibrátoru Double Sided, který mám moc ráda už několik let. Celou recenzi najdete zde.

KDO MAŽE,TEN JEDE

Kdo maže, že ten jede. Víte, že já na lubrikační gely, zvláště ty, se kterými zažijete skvělý chladivý nebo naopak hřejivý efekt, nedám dopustit. A za mě opravdu stojí za to je alespoň jednou za život vyzkoušet a zjistit, jak na vás fungují.

Pokud si chcete sváteční čas zpříjemnit právě podobným zážitkem, rozhodně vám doporučuji sadu gelů, která se prodává v kombinaci lubrikační gel, slíbatelný stimulační gel s jahodovou příchutí a chladivým efektem. Klasický lubrikant Agape rozhodně při hrátkách s hračkami využijete, asi ničím specifickým vás nepřekvapí, ale zároveň ani ničím neurazí, takže takový ideální kámoš. Zato Oral Delight (menší lahvička ve dvoubalení) je za mě opravdové WOW. Chladivých lubrikačních gelů už jsem měla možnost vyzkoušet opravdu hodně, ale tohle je doslova mrazivá jízda, kterou navíc můžete celou slízat, což je perfektní kombinace.

Psát si milostné vzkazy nebo nejrůznější texty podle mě rozhodně není out, a pokud to chcete posunout ještě o kousek dál, tak proč si rovnou nenapsat něco na tělo? Můžete psát a váš partner může zkusit hádat, co píšete. Jedlé barvy na tělo, v tomhle případě s příchutí jahody (můžete si vybrat i variantu čokolády, pokud je vám příjemnější), umožňují jak snadnou aplikace, tak ještě snadnější konzumaci. Takový ideální dárek.

STRAPLESS TRIPLE GAME

Pokud toužíte po hračce, řekněme, pro pokročilé… Nechci kategorizovat, ale myslím, že jako první hračku určitě víc oceníte jakýkoliv model We-Vibe než třeba Satisfyer 4 couples. Doporučuji  dildo Strapless Triple Game , který vnese nejen do vaší ložnice, ale i všech vašich otvorů zase jiné a opravdu velmi intenzivní prožitky, které rozhodně stojí za to zažít, nejenom o Vánocích.

 

 


SHOP MY LOOK