CO MI BUDE NEJVÍC CHYBĚT

Když jsem u příležitosti prvních narozenin blogu zveřejnila krátké info o sobě, které bylo myšleno spíše jako shrnutí pro nově příchozí, dotazy, proč končím, když píšu, že se mi končit nechce, se začaly objevovat ještě častěji, společně s otázkami, co mi bude nejvíc chybět atp.

Ve chvíli, kdy vám píšu tyto řádky, mám už před sebou pouze  poslední meetingy (New York, Řím, 2× Praha) a konečně mám tedy prostor i myšlenky si shrnout, co všechno mi bude chybět. A jelikož v tom ještě sama nemám pořádek, rozhodla jsem se vám to tu dnes sepsat hezky černé na bílém. Pokusím se dodržet i řazení podle důležitosti.

1) KRÁSNÉ PRÁDLO

Budou mi chybět meetingy :-) To jsem vám neřekla asi moc nového, ale ze všeho nejvíc mi bude chybět příprava na privátní čas. Miluju výběr krásného prádla, nejvíc ze všeho mě vždy bavilo natahovat si punčošky, oblékat se do všeho krásného, svůdného... A pak samozřejmě obdivný a chtivý pohled dotyčného, když jsem vyšla z koupelny. Mnoho klientů mi vyprávělo, že nikdy nezapomenou na naše první setkání, když jsem vyšla v krásném prádle z koupelny...  Samozřejmě neplánuju všechny své krajkové skvosty odstavit na dno skříně a natáhnout bavlněné bombarďáky, TO ROZHODNĚ NE!   Ale bude to jiné :-)

2) PRIVÁTNÍ ČAS

I když se samozřejmě těším, že třeba časem změním kolonku ze single na zadaná, mám tak trošku strach. Obávám se, že udržet tempo a intenzitu sexuálních zážitků, především neustále posouvat hranice rozkoše, zažívat nové pocity extáze a vyvrcholení, bude v klasickém partnerském vztahu sakra náročné... Vážně nechci skončit u třikrát týdně rychle zepředu, zezadu, šup, hotovo, jdeme spát... To mě děsí snad ještě víc než představa těch bavlněných bombarďáků :-)

3) DÁREČKY

Tenhle bod je asi zbytečné zmiňovat. Všichni, kdo jste někdy četli mé příspěvky nebo články, víte, že miluju krásné, kvalitní a luxusní věci. Ráda se nechávám hýčkat a dárečky ve všech formách zbožňuji. I když vám tu neukazuji každou krabičku, květinu, poukaz, který jsem kdy dostala, jsem si vědoma, že jsem sakra rozmazlená, a tenhle bod opravdu znatelně pocítím :-)

4) CESTOVÁNÍ

Budu se opakovat, protože už jsem to párkrát psala, jsem opravdu vděčná, že jsem měla možnost poznat tolik úžasných míst a procestovat velkou část světa...

Rozhodně od podzimu neplánuju sedět doma před televizí (kterou teda ani nemám :-) ). Ale mé cestování bude samozřejmě značně omezeno nástupem do pracovního procesu... I přes svůj optimistický pohled na svět nepředpokládám, že první rok budu mít možnost si vybrat nějakou další dovolenou, takže to vidím na wellness a prodloužené víkendové pobyty po Evropě...

5) SBĚRATELSTVÍ

Tahle celkem zásadní změna životního stylu se samozřejmě projeví i v mé sbírce hrnečků ze Starbucksu, respektive v tom, že tempo růstu značně poklesne či se téměř zastaví. První roky jsem si vozila každý měsíc 3–6 nových hrnků, protože co meeting, to nový hrneček. Postupně samozřejmě tato rovnice přestávala platit, protože se destinace opakovaly, ale na druhou stranu jsem začala sbírat i novou kolekci (kolekce se oficiálně nazývá YOU ARE HERE).

 

6) HOTELOVÉ POKOJE

Miluju je, jsou krásné, voňavé, luxusní, designové, čisté, prostě neznám nic lepšího než usnout v krásně nažehleném hotelovém prádle v široké posteli, dát si vanu s bublinkami při čekání na klienta a poté se zachumlat do nachystaného županu.

 

7) SNÍDANĚ

I když nejsem líná si doma připravit vajíčka či proteinové palačinky k snídani, takový bufet, jako mají v hotelích, si samozřejmě neudělám. A to vůbec nemluvím o vajíčkách Benedikt, která se mi zatím doma nikdy nepodařilo udělat... Je pravda, že tenhle bod se dá vyřešit celkem snadno tím, že začnu pravidelně chodit před prací na snídaně do Bottegy, kde umí benediktáky fantasticky, což mám v plánu.

8.) KVĚTINY

Možná je to dáno tím, že poslední roky, když jsem byla doma, jsem většinou seděla před obrazovkou počítače a sepisovala práce do školy, učila se nebo pročítala skripta, takže kytice, které jsem dostávala, jsem si mohla náležitě užívat celý den. Není nic krásnějšího než přijít domů a mít na stole čerstvé květy ve váze... Protože moji stálí klienti o této mé slabosti věděli, kurýr s květinovým pozdravem u mě zvonil velmi často.

 

To je zatím vše, co si myslím, že budu postrádat nejvíce, ale možná to bude úplně naopak ..... :-)

 

Užívejte letní dny, já jdu balit kufry do Říma :-)

 

Lucka

 

 


SHOP MY LOOK