STARBUCKS MÁNIE III.

Říká se, že na velikosti nezáleží. Mně na velikosti záleží, větší jsou zkrátka lepší. V minulém článku o hrnkách jsem slibovala, že jednou napíšu o malých hrnečcích, které cíleně nesbírám. V počáteční euforii prvních meetingů jsem si samozřejmě nějaké pořídila. Proto mám Paříž ze staré kolekce ve dvou velikostech, první návštěva Paříže velký hrnek, druhá návštěva o pár měsíců později malý. Prostě mě tenkrát nenapadlo, že se mi podaří splnit si svůj sen a budu cestovat několikrát za měsíc, takže přivézt si z každého meetingu hrnek na památku bude opravdu nereálné. To bych v případě již zmiňované Paříže vlastnila nejméně 15 hrnků (podle počtu cest), tolik kolekcí ani Starbucks naštěstí nemá.

Malé hrnky se neprodávají nikdy samostatně, vždy jsou ve dvojici město–země. Uznávám, že z hlediska skladování a místa v kuchyni je určitě lepší začít sbírat ty menší, na druhou stranu na mé sbírce mi nejvíce vyhovuje, že ji používám a užívám si ji tak s kávou každý den.„Malých“ vlastním pouze 10 (5 sad :-) ), cíleně jsem si koupila jen Hongkong a Tchaj-wan, protože velké byly vyprodané a neměla jsem čas obcházet další pobočky Starbucksu.

Jak jsem psala na Instagramu, velikost je pro mě důležitá, a rozhodně se to netýká jenom hrnků. S tvrzením, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, rozhodně nesouhlasím. Nemyslím tím samozřejmě velikost v klidovém stavu, xkrát jsem zažila, že právě menší pyj se při erekci zvětšil téměř dvojnásobně. Anglofonní odborná literatura označuje tyhle typy penisu jako tzv. growers (ti, co vyrostou). Druhou skupinou, nazývanou showers (ti, co se ukazují), jsou údy, jejichž velikost mezi flacidním a ztopořeným stavem není příliš rozdílná.

Nejhorší, co se vám může stát, je potkat muže, který ho má extrémně malého i při erekci. Samozřejmě chápu, že pro pány, jejichž sebevědomí je odjakživa spjato s velikostí penisu a erekcí, musí být sakra náročné mít „mini nářadíčko“. V tomhle ohledu to máme my ženy mnohem snadnější, pokud jsme nespokojené s velikostí svých ňader, můžeme je poměrně lehce nechat zvětšit, zmenšit či vymodelovat. A to samé platí i pro vaginu, ať už se jedná o plastickou úpravu poševního vchodu, labioplastiku či perineoplastiku. Pánové, kteří jsou nespokojeni se svojí velikostí, už takové možnosti nemají. Možné je zvětšení, respektive rozšíření penisu. Jedná se o zákrok vhodný pro muže, kterým přijde jejich penis příliš tenký, nicméně není to řešení, které úd prodlouží do délky.

Maloptáčníci zkrátka maloptáčníky zůstanou. Jeden takový si mě kdysi dávno objednal do pražského hotelu Mandarin Oriental. Nevím, jestli byl takový gentleman, nebo byl zvyklý, že se svojí pidi výbavou musí nabídnout i jiný zajímavý doprovodný program :-) Výborná večeře, úžasná masáž, kterou mi objednal, i dáreček nad rámec naší dohody asi měly zamaskovat, že jeho přirození je i ve ztopořeném stavu sakra malé. Menší jsem nikdy neviděla a doufám, že už neuvidím :) Pokud bych používala svoje kondomy, které si standardně nosím, myslím si, že bych je ani nemusela rozbalovat, a to opravdu nepřeháním. Christopher si toho naštěstí byl vědom, takže na noční stolek nachystal svoje ochrany ve velikosti XS. Protože svým jazykem věnoval extra pozornost mému poštěváčku, tak si nemohu stěžovat, že bych odešla domů neuspokojená. Ale když mi ho tam strčil, moc jsem toho opravdu necítila...

Takže už chápete, proč malé neberu… :-)

Lucka ♥

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na titulní fotce: Župan i košilka Etam