ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře mého blogu, víte, že k Vánocům pro mě neodmyslitelně patří dvě věci; erotický adventní kalendář a kosmetický kufřík od Estée Lauder. V dnešním článku se s vámi podělím o recenzi adventního kalendáře, který jsem v rámci spolupráce s Flagranti dostala. 

If you are one of regular readers of my blog, you already know that erotic advent calendar and cosmetic box from Estéé Lauder are something that belongs to my celebration of Christmas. I would like to share my review of advent calendar that I got from store Flagranti.

Jednalo se o adventní kalendář od společnosti Satisfyer, kterou určitě znáte, protože vyrábí velmi známé a oblíbené stimulátory klitorisu. Stejně jako loni se i letos chystáme tak trošku odletět před povinnými vánočními návštěvami za teplem a zároveň si chceme užít sami sebe jako rodina, takže od poloviny prosince už nebudeme doma. Nedovedu si představit se všemi kočárky a plenami a věcmi pro malého ještě vézt adventní kalendář, i když věřím, že by s ním naše dovolená byla ještě peprnější. 

It was advent calendar from brand Satisfyer which you already know because they make well known and favourite clitoris stimulators. We intend on flying away from all Christmas gatherings somewhere near the sea where we want to enjoy ourselves as a family. So, we won’t be home from the middle of December. I can’t imagine travelling with all the pushchairs, diapers, necessary things for the baby AND the advent calendar even though I believe that our vacation would be spicier.

Přemýšleli jsme proto, jak s ním naložíme, protože čekat až do ledna se nám rozhodně nechtělo. Loni jsme kalendář vybalovali především o víkendech a vždy jsme nahodile vybírali několik krabiček. Celý letošní prosinec jsme a budeme až do odjezdu v jednom kole. Čekají nás nejrůznější oslavy, návštěvy a večírky, takže mi bylo jasné, že by letos podobný způsob otevírání okének nevyšel. A protože jsme se stále nemohli odhodlat užít si noc v hotelu sami a dát malého hlídat, jak jsme si ještě před porodem slibovali, rozhodli jsme se, že právě advenťák využijeme jako skvělou motivaci náš plán konečně dotáhnout do konce. V už tak nabitém kalendáři mého muže se nám podařilo najít volný podvečer, který jsme si ukradli sami pro sebe. Zavřeli jsme se v prostorném apartmá jednoho z našich oblíbených pražských hotelů, a asi vám nemusím říkat- jak, úžasné to bylo.

We were thinking about how to deal with this situation because we didn’t want to wait until January. Our last year strategy was to open few boxes of the calendar every weekend. But we are busy during weekends this December thanks to different celebration, parties, and events so we couldn’t repeat it this year. Since we couldn’t bring ourselves to spend a night in a hotel alone and find babysitter as we promised ourselves before the birth, we decided that we will use this calendar as the best reason to do so. We found a free weekend in my man’s busy calendar and closed ourselves in spacious room at one of our favourite Prague hotels. I think that I don’t have to tell you how amazing it was.

Protože jsme věděli, že kalendář rozbalíme celý najednou, přemýšleli jsme, jakým způsobem budeme krabičky otevírat. Bylo to celkem zajímavé, protože jsme postupně vybírali nahodilá čísla podle toho, jak nám jsou blízká, co nám asociují a co pro nás znamenají. I když mám pocit, že už se známe neskutečně dobře, tak jsem se dozvěděla o svém muži zase něco malinko víc. A nejspíš i on o mně. Každopádně okénka jsme otevřeli všechny, tím pádem jsme získali neskutečnou paletu hraček, pomůcek a prádla pro jeden večer. A věřte mi, že opravdu stál za to. Pokud o něčem podobném budete uvažovat, rozhodně vám to mohu jen doporučit s tím, že si dovolím vám dát dva tipy. Určitě s sebou vezměte úzké tužkové baterie, ať nemusíte vykrádat hotelové baterky z televizního ovladače, protože k tomuhle advenťáku letos byly opravdu potřeba. No a zároveň čím dříve začněte, tím lépe pro vás, protože užít si se všemi dárečky, které tento adventní kalendář obsahuje, ještě předtím, než odpadnete orgasmickým vyčerpáním, je vážně výzva. 

Because we knew that we would unpack the whole calendar we were thinking about the way how we want to choose which boxes to open first. It was interesting because we decided to pick the numbers according to the importance, they resemble to us. Even though I think that we know each other, I got to know my partner even more. And I think that he felt it the same way. Anyway, we opened all the windows, so we got great variety of toys, aids, and lingerie for one evening. And trust me that it was worth it. If you are intending on doing something similar, I will give you two tips. Bring batteries so you don’t have to take them out of the remote control, you will need them. Also start as soon as possible because it is quite a challenge to try all the toys.

Nicméně pojďme k samotné recenzi adventního kalendáře. Ať už jej budete otevírat jakýmkoliv způsobem, či o jeho koupi teprve uvažujete třeba na příští rok, věřím, že dnešní článek oceníte. Jelikož už jsem měla několik různých erotických adventních kalendářů v minulých letech, neměla jsem moc velká očekávání a spíš jsem se tak trošku obávala, že nás nic extra nepřekvapí. Musím ale říct, že nás Satisfyer opravdu nadchnul, a to především tím, jaké dárky zvolil. Ve dvou okýnkách se nacházely vibrující pomůcky, které zatím nemůžete samostatně zakoupit. Což mi udělalo největší radost, miluji všechno nové a exkluzivní, dosud nevyzkoušené. 

Anyway, let’s get to the advent calendar review. If you decide to open him in any sort of order or think about buying it for the next year, I believe that you will appreciate this review. I was quite afraid that we won’t be surprised by almost anything since we already had different erotic calendas during the past years. But I have to say that we were more than amazed with the choice of gifts Satisfyer made. There were two vibrating toys which can’t be sold separately yet. This pleased me even more because I love everything new that is not reviewed yet.

Jednalo se tedy o Satisfyer Heat Climax doplněný o aplikaci. Tento inovativní silikonový vibrátor vás pořádně rozpálí, jelikož lze rozehřát až na vzrušujících 39 stupňů Celsia, zatímco si budete užívat silné vibrace masírující váš bod P, či G, dle vašich preferencí. 

There was Satisfyer Heat Climax completed by app. This innovative silicone vibrator is going to heat you up because you can customize the heat to the maximum of 39 degrees Celsius while you will be enjoying strong vibrations rubbing your bod P or G.

Další hračkou je Satisfyer Elastic Joy, který je naprosto ideální pro partnerské použití a společné hrátky. Víte, že miluji veškeré pomůcky, které můžete využívat i jako pár při souloži a zvyšovat si tím vzájemné prožitky. Satisfyer Elastic si mé srdce získal ihned. Oproti We Vibe jej můžete používat při spoustě dalších poloh, protože jeho tvar je mnohem přizpůsobivější. 

Another toy was Satisfyer Elastic Joy which is ideal for couples use. You know that I love all the toys you can use with your partner during sex and multiply your pleasure. And I loved Satisfyer Elastic immediately. In comparison with WeWibe can this toy be used in more positions since the shape is more adaptable.

Obsah kalendáře můžete vidět na fotkách. Co oceňuji a co určitě stojí za zmínku, je to, že veškerá mazadla, ať už anální lubrikanty, klasické lubrikační gely či masážní gely jsou v plné velikosti. V případě loňského a předloňského kalendáře se totiž jednalo pouze o miniatury, což mě malinko mrzelo, protože některé z nich byly vážně skvěle a ráda bych se s nimi užila víckrát.  Moc se mi líbil i výběr spodního prádla. Vy, kteří jste sledovali mé moje loňské a předloňské vybalování kalendáře v instastories, víte, že jsem si povzdechla, jak skvělé by bylo, kdyby zařadili i bodysuit jako jeden z dárečků, protože je univerzální, sedí každé postavě, krásně podtrhne její křivky a skryje případné nedostatky. Letošní kalendář bodysuit obsahoval, dokonce rovnou dva kousky. Jeden takový hodně odvážný sestávající z pouze pár šňůrek a jeden klasický, který neskutečně skvěle seděl. 

You can see the content of this calendar in the photo. I really appreciate and think that is wort mentioning the fact that all the liquids such as anal lubricants, normal lubricants or massaging gels are full sized. The calendar from previous year contained only miniatures of the products which was a pity because some of them were really great, and I would appreciate them in larger version. I also enjoyed the choice of lingerie. The ones of you who watched my experiences with erotic advent calendar from previous years know that I uttered a sigh that they didn’t include bodysuits because they would be a perfect choice since they are one size, fit every figure and look great. It was great to find out that there were two bodysuits this year. One of them was very courageous and the second one which was more casual fitted perfectly.

Další pochvalu ode mě mají tvůrci kalendáře za dvě okénka, které obsahovala masážní pomůcky. Možná je to dáno tím, že jsem aktuálně mnohem unavenější, a taky tím, že z toho, jak neustále tahám malého, mě neskutečně bolí šíje. Tudíž jsem si masáž užila v rámci předehry a nechala jsem se masážním vibrátorem od partnera rozmazlit i následující ráno, než jsme odjeli domů. Doufám, že tyhle dva kousky budeme vytahovat opravdu často. Jak už víte z minulých článku o adventních kalendářích, podobné balíčky ze sexshopů vždycky obsahují kousky, které jsou řekněme méně zajímavé, levnější a neatraktivní. Na kalendáři od Satisfyeru se mi líbilo, že právě takových okének zde moc nebylo. Za mě největším propadákem byla chlupatá pouta, která mi přišla jako z časopisu pro děti, a prazvláštní růžové šimrátko, které bych si spíš dovedla představit jako součást nějakého kostýmů než pomůcku, která by mě měla parádně rozpálit. Třeba mám ale jenom jiný vkus. Každopádně jsem kromě těch dvou za mě „béček“ ze všech ostatních boxíků v kalendáři opravdu nadšená a rozhodně se je nebojím označit za „áčka“ a budeme si s nimi dál užívat. 

Another praise will go to the creators of this calendar for two boxes which included massaging supplies. Maybe it is because I am currently more exhausted and because my back and neck hurt due to me carrying the baby most of the times, but I really appreciated them. I enjoyed a massage during foreplay and let my partner to spoil me with massaging vibrator even the next morning before we left. I hope that we will use these toys frequently. As you already know from previous articles, calendars usually contain also not so appealing items. I enjoyed that there wasn’t a lot of these items in this Satisfyer’s calendar. But if I have to mention some it would definitely be the hairy handcuffs which looked like they were a toy from a children magazine and something oddly looking that seemed to be aimed for tickling which could be used for some costume, but I can’t imagine using it in an erotic way to get turned on. But maybe it’s just caused by my preferences. Anyway, apart from these two B grade products is the rest of them A grade on the scale and I can’t wait to use them more.

Tím, že jsou sexy adventní kalendáře čím dál oblíbenější, mají jejich autoři motivaci pracovat na tom, aby byly pro klienty a pro zákazníky atraktivnější. Na tomto kalendáři od Satisfyeru se mi moc líbilo, že obsahoval QR kód, kdy jste se po naskenování telefonem dozvěděli vše podstatné o hračkách i o obsahu kalendáře, což je naprostá pecka, protože takové ty informační brožurky, kde vám všechno popíšou, jsou sice fajn, ale jednak je to trošku old school a zároveň je můžete lehce ztratit. 

The fact that these calendars are becoming more and more popular makes their authors to want to work on them to make them even more attractive for customers. Another detail that made it even more complex was QR code which was included and after opening the link there were information about all the toys and about everything this calendar included. I was really amazed that they thought about such a detail because leaflets are great, but you can lose them easily and it’s a bit old-school.

Co se týká rozměrů, kalendář a podobné kousky jsou vždy velké a rozhodně je doma jen tak neschováte. Každopádně kalendář od Satisfyeru byl rozměrově a typově podobný kalendáři od Amorelie, o kterém jsem již psala, s tím, že měl navíc lépe řešeno rozložení krabiček, respektive mezi několika krabičkami byly vždycky dané kartonové výztuže, takže i kdybyste okénka otevírali postupně, ne jako my najednou, tak by se vám celý nerozpadnul. Oceňuji rozumnou velikost oproti loňskému dvoukřídlému kalendáři od Orionu, který byl tak velký, že zabral polovinu komody v ložnici.

Speaking of the size of this calendar, these calendars and similar gifts are always a bit spacious, and you can’t expect that you can hide them at home. This calendar from Satisfyer had similar shape and size like the Amorelie erotic calendar that I wrote about only this one had better composition so you could take out some of the boxes and the calendar wouldn’t fall apart. Also, the size was adequate compared to the erotic calendar from Orion which I tested last year.

Mé hodnocení je samozřejmě subjektivní, protože erotické adventní kalendáře plné vibrujících pomocníků miluji. Věřím, že tenhle kalendář od Satisfyer nadchne i ty z vás, kteří stejně jako my mají plný šuplík nejrůznějších pomůcek a v loňských letech taktéž otevírali okénka. Je totiž opravdu velmi povedený. Pokud jste podobný advenťák ještě doma nikdy neměli, tak jsem přesvědčená, že budete nadšeni. Mimochodem, pokud jste na začátku objevování své sexuality, máte nový vztah a chcete si partnerem začít pořizovat nejrůznější pomůcky ze sexshopu, adventní kalendář může být skvělou příležitostí, jak relativně levně přijít ke spoustě hračkám. Obzvlášť, pokud si ho teď v průběhu prosince či na konci ledna pořídíte ve slevě. ;)

My review is subjective since I love them and test them. I believe that this calendar will amaze even the ones of you that have their drawers full of erotic toys and already had some erotic calendar. This one has excellent quality. And if you have never bought such a calendar, I think that you will love it as well. I you are at the beginnings of exploring your sexuality, you have new relationship, and you want to start purchasing different sex toys with your partner, advent calendar may be great opportunity to get various sex toys for a great price. Specially if you buy it during December or January in sales ;)


SHOP MY LOOK