ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Pokud patříte mezi pravidelné čtenáře mého blogu, víte, že k Vánocům pro mě neodmyslitelně patří dvě věci; erotický adventní kalendář a kosmetický kufřík od Estée Lauder. V dnešním článku se s vámi podělím o recenzi adventního kalendáře, který jsem v rámci spolupráce s Flagranti dostala. 

Jednalo se o adventní kalendář od společnosti Satisfyer, kterou určitě znáte, protože vyrábí velmi známé a oblíbené stimulátory klitorisu. Stejně jako loni se i letos chystáme tak trošku odletět před povinnými vánočními návštěvami za teplem a zároveň si chceme užít sami sebe jako rodina, takže od poloviny prosince už nebudeme doma. Nedovedu si představit se všemi kočárky a plenami a věcmi pro malého ještě vézt adventní kalendář, i když věřím, že by s ním naše dovolená byla ještě peprnější. 

Přemýšleli jsme proto, jak s ním naložíme, protože čekat až do ledna se nám rozhodně nechtělo. Loni jsme kalendář vybalovali především o víkendech a vždy jsme nahodile vybírali několik krabiček. Celý letošní prosinec jsme a budeme až do odjezdu v jednom kole. Čekají nás nejrůznější oslavy, návštěvy a večírky, takže mi bylo jasné, že by letos podobný způsob otevírání okének nevyšel. A protože jsme se stále nemohli odhodlat užít si noc v hotelu sami a dát malého hlídat, jak jsme si ještě před porodem slibovali, rozhodli jsme se, že právě advenťák využijeme jako skvělou motivaci náš plán konečně dotáhnout do konce. V už tak nabitém kalendáři mého muže se nám podařilo najít volný podvečer, který jsme si ukradli sami pro sebe. Zavřeli jsme se v prostorném apartmá jednoho z našich oblíbených pražských hotelů, a asi vám nemusím říkat- jak, úžasné to bylo.

Protože jsme věděli, že kalendář rozbalíme celý najednou, přemýšleli jsme, jakým způsobem budeme krabičky otevírat. Bylo to celkem zajímavé, protože jsme postupně vybírali nahodilá čísla podle toho, jak nám jsou blízká, co nám asociují a co pro nás znamenají. I když mám pocit, že už se známe neskutečně dobře, tak jsem se dozvěděla o svém muži zase něco malinko víc. A nejspíš i on o mně. Každopádně okénka jsme otevřeli všechny, tím pádem jsme získali neskutečnou paletu hraček, pomůcek a prádla pro jeden večer. A věřte mi, že opravdu stál za to. Pokud o něčem podobném budete uvažovat, rozhodně vám to mohu jen doporučit s tím, že si dovolím vám dát dva tipy. Určitě s sebou vezměte úzké tužkové baterie, ať nemusíte vykrádat hotelové baterky z televizního ovladače, protože k tomuhle advenťáku letos byly opravdu potřeba. No a zároveň čím dříve začněte, tím lépe pro vás, protože užít si se všemi dárečky, které tento adventní kalendář obsahuje, ještě předtím, než odpadnete orgasmickým vyčerpáním, je vážně výzva. 

Nicméně pojďme k samotné recenzi adventního kalendáře. Ať už jej budete otevírat jakýmkoliv způsobem, či o jeho koupi teprve uvažujete třeba na příští rok, věřím, že dnešní článek oceníte. Jelikož už jsem měla několik různých erotických adventních kalendářů v minulých letech, neměla jsem moc velká očekávání a spíš jsem se tak trošku obávala, že nás nic extra nepřekvapí. Musím ale říct, že nás Satisfyer opravdu nadchnul, a to především tím, jaké dárky zvolil. Ve dvou okýnkách se nacházely vibrující pomůcky, které zatím nemůžete samostatně zakoupit. Což mi udělalo největší radost, miluji všechno nové a exkluzivní, dosud nevyzkoušené. 

Jednalo se tedy o Satisfyer Heat Climax doplněný o aplikaci. Tento inovativní silikonový vibrátor vás pořádně rozpálí, jelikož lze rozehřát až na vzrušujících 39 stupňů Celsia, zatímco si budete užívat silné vibrace masírující váš bod P, či G, dle vašich preferencí. 

Další hračkou je Satisfyer Elastic Joy, který je naprosto ideální pro partnerské použití a společné hrátky. Víte, že miluji veškeré pomůcky, které můžete využívat i jako pár při souloži a zvyšovat si tím vzájemné prožitky. Satisfyer Elastic si mé srdce získal ihned. Oproti We Vibe jej můžete používat při spoustě dalších poloh, protože jeho tvar je mnohem přizpůsobivější. 

Obsah kalendáře můžete vidět na fotkách. Co oceňuji a co určitě stojí za zmínku, je to, že veškerá mazadla, ať už anální lubrikanty, klasické lubrikační gely či masážní gely jsou v plné velikosti. V případě loňského a předloňského kalendáře se totiž jednalo pouze o miniatury, což mě malinko mrzelo, protože některé z nich byly vážně skvěle a ráda bych se s nimi užila víckrát.  Moc se mi líbil i výběr spodního prádla. Vy, kteří jste sledovali mé moje loňské a předloňské vybalování kalendáře v instastories, víte, že jsem si povzdechla, jak skvělé by bylo, kdyby zařadili i bodysuit jako jeden z dárečků, protože je univerzální, sedí každé postavě, krásně podtrhne její křivky a skryje případné nedostatky. Letošní kalendář bodysuit obsahoval, dokonce rovnou dva kousky. Jeden takový hodně odvážný sestávající z pouze pár šňůrek a jeden klasický, který neskutečně skvěle seděl. 

Další pochvalu ode mě mají tvůrci kalendáře za dvě okénka, které obsahovala masážní pomůcky. Možná je to dáno tím, že jsem aktuálně mnohem unavenější, a taky tím, že z toho, jak neustále tahám malého, mě neskutečně bolí šíje. Tudíž jsem si masáž užila v rámci předehry a nechala jsem se masážním vibrátorem od partnera rozmazlit i následující ráno, než jsme odjeli domů. Doufám, že tyhle dva kousky budeme vytahovat opravdu často. Jak už víte z minulých článku o adventních kalendářích, podobné balíčky ze sexshopů vždycky obsahují kousky, které jsou řekněme méně zajímavé, levnější a neatraktivní. Na kalendáři od Satisfyeru se mi líbilo, že právě takových okének zde moc nebylo. Za mě největším propadákem byla chlupatá pouta, která mi přišla jako z časopisu pro děti, a prazvláštní růžové šimrátko, které bych si spíš dovedla představit jako součást nějakého kostýmů než pomůcku, která by mě měla parádně rozpálit. Třeba mám ale jenom jiný vkus. Každopádně jsem kromě těch dvou za mě „béček“ ze všech ostatních boxíků v kalendáři opravdu nadšená a rozhodně se je nebojím označit za „áčka“ a budeme si s nimi dál užívat. 

Tím, že jsou sexy adventní kalendáře čím dál oblíbenější, mají jejich autoři motivaci pracovat na tom, aby byly pro klienty a pro zákazníky atraktivnější. Na tomto kalendáři od Satisfyeru se mi moc líbilo, že obsahoval QR kód, kdy jste se po naskenování telefonem dozvěděli vše podstatné o hračkách i o obsahu kalendáře, což je naprostá pecka, protože takové ty informační brožurky, kde vám všechno popíšou, jsou sice fajn, ale jednak je to trošku old school a zároveň je můžete lehce ztratit. 

Co se týká rozměrů, kalendář a podobné kousky jsou vždy velké a rozhodně je doma jen tak neschováte. Každopádně kalendář od Satisfyeru byl rozměrově a typově podobný kalendáři od Amorelie, o kterém jsem již psala, s tím, že měl navíc lépe řešeno rozložení krabiček, respektive mezi několika krabičkami byly vždycky dané kartonové výztuže, takže i kdybyste okénka otevírali postupně, ne jako my najednou, tak by se vám celý nerozpadnul. Oceňuji rozumnou velikost oproti loňskému dvoukřídlému kalendáři od Orionu, který byl tak velký, že zabral polovinu komody v ložnici.

Mé hodnocení je samozřejmě subjektivní, protože erotické adventní kalendáře plné vibrujících pomocníků miluji. Věřím, že tenhle kalendář od Satisfyer nadchne i ty z vás, kteří stejně jako my mají plný šuplík nejrůznějších pomůcek a v loňských letech taktéž otevírali okénka. Je totiž opravdu velmi povedený. Pokud jste podobný advenťák ještě doma nikdy neměli, tak jsem přesvědčená, že budete nadšeni. Mimochodem, pokud jste na začátku objevování své sexuality, máte nový vztah a chcete si partnerem začít pořizovat nejrůznější pomůcky ze sexshopu, adventní kalendář může být skvělou příležitostí, jak relativně levně přijít ke spoustě hračkám. Obzvlášť, pokud si ho teď v průběhu prosince či na konci ledna pořídíte ve slevě. ;)


SHOP MY LOOK