Život společnice Můj život

ZVADLÝ PENIS

Netajím se tím, že miluju sex a užívám si veškeré milostné radovánky. Ale k tomu jsou potřeba dva, co mají chuť, co jsou ready – což v případě mužů znamená tvrdý ztopořený penis připravený k uspokojení všech našich tužeb. Nikdo nechce k výkonům křísit vlažného ptáka, omlouvám se takové jadrné pojmenování hned v úvodu, ale alespoň víte, co mám na mysli :). Když se ke mně dostala nabídka na propagaci vitaminů pro muže, které zvyšují hladinu testosteronu, takže jsou muži výkonnější nejenom v posteli, ale i ve fitku, přišlo mi to vtipné. Já produkty pro muže testovat nemůžu (nehodlám) a doma rozhodně nic takového naštěstí nepotřebujeme. Vzpomněla jsem si na Bellu, která by řekla „ty vole, měkkejš, si dělá prdel, nejsem vakuová pumpa“. O svojí kamarádce Belle píšu víc v knížce, ale už jsem ji tu párkrát na blogu zmiňovala. Bella je podle mě extrémně vtipná, navíc neuvěřitelně sexy. Když je člověk s ní, tak má pocit, jako když popíjí jemně perlivý ryzlink u oběda a místo sklenky si dopřeje celou láhev, takže z oběda se rázem stane velmi příjemné a dlouhé odpoledne. A to vlastně na Belle miluju nejvíc – tu její lehkost bytí, v její blízkosti je vám prostě skvěle.

Ale zpátky k tématu. Po pár dnech se mi to malinko rozleželo v hlavě a říkala jsem si, že šířit povědomí o produktech, které podporují "sexy život", kterého já jsem zastáncem, je důležité. Spoustu žen trápí, že je jejich partner nedokáže uspokojit, a taky spousta pánů si objednává společnice a doufá, že jim pomůžou s jejich problémem, místo aby vyhledali odborníka.

Erous vyzkoušený nemám (logicky – nejsem chlap), ale protože si myslím, že se jedná o poměrně citlivé až choulostivé téma, kterým se asi pánové nemají potřebu veřejně chlubit, rozhodla jsem se pro formu anonymní soutěže, aby se někdo neostýchal zapojit. Samozřejmě můžou dámy soutěžit o přípravek pro svého partnera. Takže přípravek, který jsem díky blogování dostala, pošlu někomu – kdo ho využije (více se dozvíte na mém IG profilu :-). Protože vím, že máte rádi všechny historky z mého již bývalého super hříšného života, a také proto, že si myslím, že je poměrně důležité o tomhle tématu mluvit, podělím se s vámi o pár vtipných příběhů (nejenom mých), které mohou být i příkladem toho, co rozhodně nedělat, neb jejich aktéři by potřebovali rozhodně využít nějakých podpůrných látek k tomu, aby zlepšili své milenecké dovednosti.
Asi jsem měla vážně kliku, ale nikdy jsem neměla klienta, který by měl problém s erekcí. Čímž nechci říct, že by všichni muži, které jsem potkala, byli skvělí milenci. Spoustu z nich jsem musela navést, některé více, některé méně, aby mě dokázali uspokojit. Ale nikdo z nich naštěstí neměl měkkého, vlažného či jinak divného ptáka, který by nestál.


BELLA
Nevím, jestli to bylo vzhledem nebo její povahou, ale Belle se několikrát stalo, že si ji zarezervoval muž, který spíš než společnici měl navštívit lékaře či sexuologickou poradnu. O některých zážitcích mi do detailu vyprávěla a vážně není o co stát. Pokud někomu dopřáváte orální choutky víc než půl hodiny, lížete koule i varlata a pořád nic, místo honění mudláte vlažný, napůl zvadlý penis, tak krom toho, že to absolutně není vzrušující (to je asi jasné), bolí vás za krkem, tak je to naprostá ztráta času. Jak se říká „Z hovna bič neupleteš.“ toto lidové pořekadlo, by bylo pro popis dané situace nejvýstižnější... Pokud má opravdu někdo seriózní problém s tím, aby jeho penis dosáhl erekce, měl by svůj problém vědomě řešit a nesvalovat vinu na volbu špatné sexuální partnerky. Podobní muži si totiž neustále objednávají nové a nové dívky pod vidinou toho, že zrovna s touhle to vyjde a postaví se mu. A tak při podobných setkáních na hotelových pokojích místo vyvrcholení a vzrušující atmosféry, panuje trapné ticho a setkání se zdá být nekonečným.
 


PETR
Zatím jsem tu s vámi moc nesdílela svoje dojmy z období, kdy jsem randila, než jsem potkala svého současného partnera. Jednalo se sic o poměrně krátké období. Ale i přesto mám pocit, že jsem potkala všechny typy mužů, které rozhodně potkat nechcete, a to jako vážně! Nejspíš to tak mělo být, abych si dostatečně vážila toho, co mám teď, ale na Petra nejspíš nikdy nezapomenu. Potkali jsme se na golfu, ale už od vidění jsme se znali z drivingu z našeho klubu dlouhou dobu. Nebudu zabíhat do nějakých detailů... Po pár schůzkách jsme skončili v posteli. Rozhodně nechci, aby to vypadalo, že jsem hledala toho nejlepšího ptáka a vybírala si partnera na život pouze podle výkonu v posteli, ale já si vážně nedovedu představit chodit s mužem, který (pánové, omlouvám se) má nějakého extrémně malý, extrémně zahnutý, neustále měkký nebo jinak divný penis. To se pak vlastně rovnou odkážete k tomu, že budete celý zbytek života masturbovat, protože takový vás sám o sobě není schopný uspokojit, alespoň podle mě.

Golfista Petr, i když měl velmi dobrou výbavu, tak měl prostě nějakého, já jsem tohle nikdy nezažila, pořád měkkého ptáka. Po prvním čísle, které bych i přes svůj optimistický pohled na život nazvala příšerné, jsem doufala, že půjdeme spát a ráno se rozloučíme, z mojí strany nejspíš navždy. Jak to vnímal Petr, netuším. Asi si chtěl užít poslední společnou noc, protože tušil, že už se s ním nebudu chtít nikde potkat, a tak mě celou noc budil. Což by mi nevadilo, pokud by mě budil s erekcí a chtěl si užívat, ale on mě budil a dorážel na mě (moje záda) s jakýmsi poloměkkým údem, který se přes veškerou moji snahu, nikdy nepodařilo naplno postavit. Vážně jsem nechápala, co bylo cílem celé té bláznivé noci. Nevyspala jsem se ani jsem si neužila, takže jednou mi to opravdu stačilo. Asi bych dokázaa pochopit počáteční nervozitu, ale tady se podle mne jednalo o seriózní problém.Nemyslím si, že takhle má fungovat úd zdravého 37letého muže, navíc sportovce.


MENKE
Někdo možná volí potravinové doplňky, které jsou v jeho situaci nedostatečné, ale pak jsou taky muži, kteří sahají po těžkých kalibrech, jako je Viagra, i když je vůbec nepotřebují. Můj stálý klient, kterého jsem měla velmi ráda, byl Holanďan a otevřený všem možným experimentům. Užívali jsme si spolu spousty dobrodružství a já jsem opravdu vděčná, že mi ukázal úplně jiné dimenze a sféry rozkoše, které bych bez něj patrně nikdy nepoznala. Tím, že byl pokušitel, tak rád zkoušel, a i když neměl žádné problémy s topořivostí svého penisu, sehnal si Viagru s tím, že nám dopřeje ještě lepší zážitky. Budu upřímná. První tři hodiny to bylo fajn. Po asi třetím nebo čtvrtém orgasmu jsem byla uspokojená, vyčerpaná, blažená. Zkrátka všechno, jen ne ready na další sexuální maraton. Takže další hodinu už to bylo fakt dlouhé a pak už jsem to vzdala. Pokud si vezme Viagru zdravý jedinec, tak to má podobné účinky jako "bílý sníh", kde máte také problém s vyvrcholením, kde se i přes veškerou snahu prostě neuděláte. Vážně jsme zkoušeli všechno, různé hračky, masturbaci a nic – péro stálo jako kolík, dlouhé hodiny bez schopnosti vyvrcholit a vystříknout. Což taky není žádná hitparáda.

Neříkám, že jsme všichni stejně náruživí a máme stejné potřeby. V sexu, bez ohledu na vztah, který mezi sebou máte, je důležitá otevřenost. Přivíráním očí, předstíráním orgasmu ke štěstí nedojdete. Chápu, že pokud jsou obtíže menší, nikdo nechce navštěvovat lékaře zbytečně. Tak vyzkoušejte všechno možné a dostupné na trhu, klidně i nějaké pomůcky. Pokud se ukáže, že nic nepomáhá, tak hledejte řešení dál.
Nemyslím si, že je v dnešní době ostuda problémy řešit. Spíš je ostuda je neřešit, svalovat vinu na svůj protějšek (žádná pusa není vakuová pumpa :).


Vaše Lucka ♥

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na titulní fotce: Šaty  BCBGMAXAZRIA , pásek Infinite obojí starší kolekceOct 21 2020 07:04:11