VALENTÝNSKÉ TIPY II.

S inspirací na valentýnské outfity jsem se s vámi podělila nedávno. Moc mě těší, že jsem některé z vás motivovala k zakoupení něčeho svůdného. Jsem ráda, když se mnou sdílíte link či fotku. Určitě neznám všechny značky či prodejce, takže se ráda přiučím. Dnešní článek bude spíš pro něžnější pohlaví. Podělím se s vámi o tipy, se kterými jsem vždy u pánů sklízela velký úspěch. Rozkoš je samozřejmě individuální, každého z nás vzrušuje něco jiného, ale věřím, že něco vás třeba zaujme a zláká k vyzkoušení.

Pořádně dlouhá valentýnská kuřba

Rychlovky jsou fajn, jsou nečekaně vzrušující a pro běžný provoz, co si budeme povídat, i praktické :-). Je ale skvělé si udělat čas, vyhradit si prostor v kalendáři jeden pro druhého, vypnout televizi i všechny ostatní rušiče, pokusit se na chvíli nemyslet na všechny ty úkoly či povinnosti, které na nás čekají.

Zkuste se třeba na Valentýna věnovat chvilku svému partnerovi. Vynechte 69, nenechte ho dráždit prsty vaše bradavky či klitoris. Teď je čas pouze pro něj, pro jeho potěšení a uvolnění. Schválně – kdy naposled jste mu ho pořádně, dlouze pokouřila, a nemyslím tím jenom rozjezd při předehře. Můžete mu klidně převázat oči. Pokud tušíte, že se to nesetká s úspěchem, tak alespoň zhasněte a vytvořte tajemnou atmosféru pomocí svíček. Díky jejich tlumenému osvětlení nebude přesně vědět, co se chystáte provádět, a ucítí pouze jemné pohyby vašeho všetečného jazýčku.

Každý má rád jiné orální hrátky, jinou intenzitu, jinou hloubku, každý ale známe svůj protějšek. Kromě osvědčených pohybů ústy zkuste i něco jiného. Lízejte, jako by to bylo nejlepší lízátko, pěkně odspodu. Nebojte se zajet jazýčkem až k hrázi, postupujte polibky nebo něžným kousáním podle toho, co má kdo rád, od kořene až hezky nahoru. Hrajte si s ním. Až ucítíte to jemné cukání, které signalizuje blížící se vyvrcholení, zvolněte. Ještě je spousta času na vystříknutí a oddálená erekce je ta nejlepší.

Dejte mu prostor chvilku vydechnout, ale nenechte ho vychladnout, když tohle jednou dvakrát zopakujete, myslím, že na letošního Valentýna nezapomene. Určitě neopomeňte vzít jeho chloubu do úst pěkně hluboko, jde to, věřte mi. Samozřejmě, čím větší a širší, tím je to náročnější, ale není to nerealizovatelné.  Mně osobně u velkých kousků vždy pomáhalo propolknout, jako když si uvolňujete uši v letadle při vzletu či přistání. Těžko se to slovy popisuje, ale než sjedete ústy níž ke kořeni, takhle si propolknete, uvolníte mandle a získáte kýžený prostor.

Spolykejte to, muži to milují. Rozhodně se nikdo nechce dívat, jak s neskrývaným odporem flušete jejich sperma všude okolo. S polykáním jsem měla kdysi celkem problém, strašně mi vadila ta chuť. Díky jedné šikovné radě, které se mi kdysi dostalo, nemám od té doby problém polknout cokoliv. Podělím se o tenhle tip i s vámi. Vteřinu před, u orálního sexu to pocítíte velmi dobře, nadzvedněte jazyk, chuťové pohárky máte na jazyku, nikoliv pod ním. Takže pokud pak rychle polknete, minimalizujete zvláštní pachuť ve svých ústech a sklidíte plusové body navíc.

Neříkám, že všichni muži, ale velká část z nich zbožňuje dráždění hráze a konečníku. Pokud se necítíte na to, laskat tyto partie jazykem, použijte prsty. Já pro všechny anální hrátky doporučuju rukavice. Nejenom kvůli svým delším nehtům, ale pořád je to partie, ve které můžete i přes řádnou očistu před hrátkami na něco nepěkného narazit.

Nezapomeňte si připravit řádný lubrikant, pokud se chystáte i dovnitř, či masážní olej na dráždění hráze, masáž varlat či vnitřních stehen.

Úžasná je na tohle i masážní svíčka, o které jsem vám už psala. Můžete ji použít k navození příjemné atmosféry a zároveň její vosk použít na následnou masáž.

V rámci hrátek s jeho varlaty můžete použít erekční kroužek – buď pouze na varlata, nebo i na penis. Erekční kroužek, ať již vjakkékoliv podobě ( na trhu najdete spousty modelů) rozhodně není pouze pomůcka pro muže, kteří mají problém s erekcí a potřebují si v této oblasti trošku pomoci. Ano, jeho hlavním úkolem je zadržet krev ve ztopořeném penisu a tím zpevnit erekci, takže je penis při použití erekčního kroužku pevnější, tvrdší a vydrží déle postavený, ale také pomáhá oddálit ejakulaci. Výsledný prožitek pro něj bude díky kroužku intenzivnější. (Určitě použijte při nasazení lubrikant a dejte si pozor, ať vaše hrátky nepřesáhnou 15 minut, pak už by to místo příjemného mohlo být nepříjemné. Nejdříve by nastalo lehké mravenčení a postupně by se přidaly další nepříjemné symptomy jako bledost či bolestivost penisu).

Právě svíčky či erekční kroužek můžou být perfektním dárkem pro vašeho partnera, co říkáte?

 

Vaše Lucka ♥

 


SHOP MY LOOK