VALENTÝNSKÉ TIPY

Podle mě každý důvod, kvůli kterému jste schopni odhodit starosti a povinnosti všedních dnů za hlavu, obléct si svůdné krajkové prádlo a vychutnat si skvělý čas s partnerem, je skvělý. Proto ráda slavím v únoru Valentýn, ale i v květnu první máj. Dá se říct, že u nás doma nevynecháváme žádné alespoň trošku vhodné datum v kalendáři, které pojmeme jako příležitost užít si čas spolu.

Rozhodně vám zavedení podobných rituálů doporučuji. Všichni víme, že orgasmus je nejenom slastný, ale pro naše tělo i velmi prospěšný. Mozek se zaplaví endorfiny, zvýší se i hladina dopaminu, vyplaví se oxytocin. Já se rozhodně cítím lépe po příjemném milování, než kdybych se třeba dívala v posteli na film. Intimita, blízkost a propojení eliminuje drobné napětí ve vztahu, naopak posiluje souznění a spokojenost.

V současné situaci, kdy už dlouhou dobu nemáme moc velkou možnost kulturního či jiného vyžití, si myslím, že je o to důležitější dokázat vystoupit z každodenního stereotypu. Současný trend nošení teplákovek mě minul, ale samozřejmě nechodím doma každý den ve velké večerní. Čtrnáctý únor je skvělou příležitostí vyměnit domácí outfit za něco hezkého na sebe, objednat si večeři z oblíbené restaurace a naplánovat si příjemný večer ve dvou, i když nejspíš v domácích podmínkách. Pokud tedy nebudete mít naplánovanou neodkladnou služební cestu.

Svátek sv. Valentýna můžete pojmout jako příležitost pro zakoupení nového krásného prádla či obdarovat svoji lásku erotickou pomůckou, kterou už dlouhou dobu toužíte vyzkoušet. Myslím si, že potom, až se všechna opatření zase rozvolní, už nikdy nebudeme dobrovolně trávit tolik času doma. Tak proč si ho neužít! Místo brblání a nespokojenosti, kterou stejně bohužel nic nevyřešíme, je určitě lepší si čas doma zpříjemnit, jak jen to jde...

V dnešním Valentýnském speciálu jsem pro vás nafotila a sepsala erotické hračky, se kterými si myslím, že určitě uspějete, užijete si spoustu nových, dosud nepoznaných slastných vyvrcholení.

Víte, že jsem ráda za všechny vaše vzkazy a reakce na články, Valentýnský speciál jsem proto na vaše přání sestavila z erotických hraček napříč cenovým spektrem, takže zde najdete jak luxusní vibrátor od známé švédské značky Lelo, tak i mnohem levnější kousky.

Fialovému párovému vibrátoru Double Sided jsem věnovala na blogu celý článek. Pokud vás tento tvarem netradiční pomocník zaujal, určitě jukněte na celou recenzi. Do valentýnského výběru jsem ho zahrnula hned z několika důvodů. Díky tvaru připomínajícímu dvojzubec máte prostor pro dráždění a vzrušující předehru na dosud nevyzkoušených partiích. Možností, jak si s ním užívat, je opravdu mnoho. Double Sided je hračka, která vás rozhodně neomrzí.

Silikonový vibrátor Wavy Vibe si zamilujete snadno. Je ohebný, takže nabízí nepřeberné množství možností, jak si s ním udělat dobře. Do jakých hrátek ho zapojíte, záleží pouze na vaší fantazii. Díky materiálu, vroubkům i snadné přizpůsobivosti vás snadno dovede nejenom do nebe. Pokud máte šikovného partnera, který ví, jak na to, může být i velkým pomocníkem ke squirtingu. Mokrý orgasmus je téma na samostatný článek, který vám slibuji už dlouho, takže se už brzo na blogu objeví.

Wonder Wand je perfektní volbou pro ty z vás, kteří zatím ještě žádnou masážní hlavici nemáte a váháte, kterou si vybrat. Jednoduchá obsluha pouhým jedním kolečkem vám umožní soustředit se pouze na vaše vzrušující pocity a zcela se jim oddat. Stačí jen nastavit požadovanou rychlost a užívat si.

Pokud toužíte po erotické pomůcce, která bude multifunkční, nadčasová a patříte mezi milovníky designových produktů, Lelo Soraya je hračka přesně pro Vás. Nejluxusnější duální vibrátor na světě, který nabízí stimulaci jak klitorisu, tak i bodu G. Je vodotěsný, snadno ovladatelný, nabízí 12 jedinečných vibračních režimů.

Na červený párový vibrátor We-Vibe Sweet Smile jsem psala recenzi loni v létě, kde jsem ho srovnávala i se sofistikovanějšími modely od značky We-Vibe. Víte, že asi není vibrátor, který doporučuji a zmiňuji častěji, takže pokud chcete do svých hrátek zapojit tohoto malého, ale extrémně šikovného pomocníka, Sweet Smile je skvělá volba z hlediska poměru cena/výkon. Vždy ho po čase může vyměnit za model nabízející mnohem více funkcí.

Podtlaková pomůcka Adore Play je vyrobena z příjemného měkounkého silikonu, šetrně nasává klitoris a zároveň ho jemně stimuluje. Zvolit můžete z 10 sacích programů od nejjemnějších po nejsilnější. Využijete ho jak při touze po rychlém uspokojení, tak se dá i skvěle zapojit do hrátek s partnerem.

Pokud vás některý z mých tipů zaujal, určitě nezapomeňte přihodit do nákupního košíku sprej na čištění a dezinfekci erotických pomůcek. Prodloužíte tím nejenom životnost nové hračky, ale zabráníte případným nepříjemnostem, které při nedůkladné očistě vibrátorů mohou nastat.


SHOP MY LOOK