TIPY NA DÁRKY PRO NĚJ

I když spousta žen tvrdí, že neví co koupit. Podle mne potěšit muže je mnohem snadnější než vykouzlit opravdovou radost z rozbaleného dárku u nás žen. Neznám mnoho mužů, kterým by se nelíbil eroticky laděný dárek. Ne, není to jen o sexu (i když je to z velké části téma mého blogu), ale je to o tom, že máte snahu vymyslet něco speciálního a chcete ho překvapit.

Muži mají obecně raději překvápka, dobrodružství a nečekané akce než my ženy. Už to, že v balíčku najde tajemný vzkaz nebo malou nápovědu, ho jistě rozpálí. Chápu, že pokud si budete rozbalovat dárky v kruhu širší rodiny, nebudete chtít otevírat krabičky s vibrátory, krajkovým prádlem či jinými pomůckami pod dohledem bližních. To neznamená, že nemůžete schovat vzkaz do obálky, že jeden dárek na něj ještě čeká večer či při nejbližší vhodné příležitosti.

Pokud jste zadaní chvilku nebo jste doposud vybírali dárky z jiných kategorií, máte obrovskou spoustu možností, čím svého milého potěšit a uspokojit. 

Pokud vás nic z výše zmíněného nezaujalo nebo už jste to naopak použili v minulých letech a chcete letos přijít zase s něčím novým a neokoukaným, mám pro vás další vzrušující tipy, díky kterým budou letošní Vánoce pro vašeho miláčka nezapomenutelné.

Mám pocit, že masturbátory jsou poměrně opomíjené pomůcky a spousta lidí na ně nahlíží pouze jako na produkty určené k sebeuspokojení. Na trhu je celá řada nejrůznějších pomocníků z této kategorie, které můžete použít při předehře nebo již zmíněné masáži a dopřát svému milému díky zajímavému vnitřnímu vroubkování masturbátoru zase jiné, dosud nepoznané vzrušující okamžiky.

Masturbátorů najdete na e-shopech spoustu v nejrůznějších tvarech i velikostech, právě způsob využití a velikost je rozdělují do několika kategorií. Sexy vajíčka, která jsem vám doporučovala na Velikonoce, spadají do kategorie masturbátor na jedno použití. Cena odpovídá materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, takže není možné hygienické očištění a následné znovupoužití.

Pokud chcete zjistit, jak by na podobný dárek váš partner reagoval, tak vajíčka, která stojí 100−200 Kč, jsou ideální variantou. Seženete je i v podobě golfových či fotbalových míčů. Přijde mi škoda, že žádný z výrobců pružně nezareagoval, nenechal vyrobit i vánoční kuličky místo vajíček, kterých je na trhu mnoho modelů (masturbační vajíčka mají různé druhy vnitřních vroubků a výstupků). Bylo by to na Vánoce hezky tematické.

Masturbátory, které mají možnost hygienické údržby a používají se opakovaně, mají vyšší cenu a mají i nejrůznější funkce vibrační, pulzační, rotační vyhřívané, ale především skutečně navozují pocit z reálného pohlavního styku. I přes to, že je možné většinu masturbátorů dobře očistit, ideální je použít kondom, pomůcku budete mít krásně čistou a déle vám vydrží.

Masturbátor může být skvělým tipem na dárek, pokud víte, že váš sexuální život není pro partnera dostačující, ať již z nejrůznějších zdravotních důvodů (třeba po porodu) či vztahu na dálku. Muži mohou dosáhnout skvělých orgasmů, přestože nebudete poblíž.

Skvělou volbou je za mě průsvitný masturbátor Jack, který je oboustranný. Širší strana vám umožní zažít pocity jako při vstupu do vaginy. Užší otvor na druhé straně připomíná anální otvor. Což může být fajn alternativou pro ty z vás, kteří jste ještě nepřekonali stud a neuvolnili se natolik, aby si váš partner mohl užít anální hrátky.

Mým druhým tipem je taktéž oboustranný masturbátor od značky FOX, z měkkého a velmi realistického materiálu, který navíc vibruje (7 funkcí intenzivních vibrací, pulzací a eskalací). Obsahuje i snímač pohybu, díky kterému přizpůsobuje rychlost, typ vibrací a dokonce i zvuky podle počtu a síly stisknutí. Jedna strana evokuje ústa a druhá vaginu.

 

Vaše Lucka ♥

 

 


SHOP MY LOOK