TETOVÁNÍ

Osobně nepatřím mezi velké fanoušky tetování, piercingu a už vůbec ne takových těch tubusů nebo rour v uších. Přijde mi to humpolácké, neelegantní a ve většině případů i nevkusné.

Samozřejmě jsem viděla spoustu mužů i žen, ke kterým se extravagantně barevně vytetované rukávy či potetovaná záda hodila, kérky ladily s jejich osobností, oblékáním, životním stylem a většinou i profesí, ve které se realizovali.

 

Malé, jemné, něžné a svůdné tetování, které není na první pohled viditelné a zůstává třeba až do momentu svlečení posledního kousku kraječek zahalené, považuji naopak za zatraceně sexy. Jediným důvodem, proč jsem si nějakou takovouhle rozkošnou omalovánku nepořídila, byl můj druhý tajný život.

Jednak bych kvůli častému cestování nemohla dost dobře dodržet neslunečný režim, ale hlavně proto, že kůže není po zásahu tatéra na pohled moc hezká.

Na moje rozhodnutí počkat s tetováním, až přestanu žít dvojí život, měli vliv i muži, které jsem potkávala. Velká část z nich oceňovala, že nemám tělo jako omalovánky či propíchané jako cedník nejrůznějšími piercingy. Je to celkem logické. Většina mužů, kteří společnice vyhledávají, je vzhledem k profesi konzervativní (bankéři, právníci) nebo starší, takže pro podobné ozdoby těla nemají moc pochopení.

Samozřejmě se najdou solidní a bonitní muži, kteří jemně i značně potetované slečny zbožňují. Hodně z nich najdete v severských zemích, zvláště ve Finsku. Pokaždé, když jsem letěla do Helsinek, jsem měla pocit, že všichni Finové na palubě mají minimálně jednu kérku…

 

Protože se mě přes Instagram nebo blog ptá na radu množství slečen, které mají chuť cestovat a užít si trošku tohohle nezávazného dobrodružství s odměnou v obálce na hotelovém pokoji, moje další rada, kromě všech již na blogu zmiňovaných, je: POČKEJTE S TETOVÁNÍM.

Dalším důvodem, vedle již zmiňované preference klientů, je diskrétnost. Podle kérky (dokud si ji nenecháte laserem odstranit, to prý celkem bolí) vás identifikuje a pozná snadno každý. Víte, že mým krédem je „pravda je pružná” aneb vylhat se dá téměř ze všeho, ale pokud ta slečna na fotce na nějakém inzertním portálu bude mít tetování na stejném místě jako vy, těžko „okecáte“, že je vám pouze podobná. Tetování se na fotografiích dají samozřejmě vyretušovat nebo třeba alespoň rozmazat. Většina serióznějších agentur či inzertních serverů to ale nedělá ráda – klienti totiž chtějí vědět, kde přesně je slečna potetovaná, jak je daný obrázek velký či viditelný atd.

 

Jeden můj stálý klient mi kdysi vyprávěl vtipnou příhodu. Objednal si v Praze krásnou mladou slečnu, něžnou blondýnku, na fotkách prý vypadala jako andílek od Victoria Secret. Čemuž věřím, protože i mě kdysi potkal s dlouhými kadeřemi (byť v mém případě nastavenými). Byli na příjemné večeři a pak se odebrali do hotelového pokoje. Po příchodu slečny z koupelny její andělská aura opadla, na každém stehně obrovské barevné tetování, pak další spousta omalovánek na trupu, dekoltu a zádech, které skryté pod šaty nebyly vidět.

Peter mi tehdy doslova řekl: „Lucy, já nepotřebuju koukat na Marylin a zombíka. Chci mít na sobě krásnou holku a držet ji. Jedna stačí…“

Zombíkem a Marylin myslel dvě velká tetování na jejích stehnech, na která se mu naskytl detailní pohled při klasické poloze na koníčka.

Spousta klientů mi vyprávěla o různých tetováních, které slečny měly. Většinou se ale nejednalo o pochvalné ódy. Taky si myslím, že jsem kvůli kérkám dvě slečny pohybující se v podobné branži poznala – jednu prozradila odhalená záda v topu na lekci jógy, druhé tetování mě zaujalo při převlékání v šatnách fitness centra. Nejsem si samozřejmě stoprocentně jistá, ale popis slečny i malůvky seděl…

Nikdy není pozdě plnit si své sny. Když si naopak na něco chvilku počkáte, o to víc se pak na to těšíte. Přesně tak to bylo s mojí touhou po malinké něžné ozdobě na kůži, kterou jsem si dnes splnila. Tím, že jsem o tetování dlouho mluvila, jsem usnadnila kamarádům výběr dárku ke svým podzimním kulatým narozeninám. Dostala jsem voucher do tetovacího salonu. Asi pochopíte, že když jsem v polovině článku zdůrazňovala diskrétnost, tak se vám finálním výsledkem tatéra nepochlubím. Ale mám z něj obrovskou radost. Malé, precizní a na první pohled dobře skryté…


SHOP MY LOOK