SPA EMBLEM

Když píšu nový článek do této sekce na blogu, vždycky zvažuji, jestli sem dané místo zařadit, nebo ne. Protože míst, která máme rádi a baví nás, je spousta, ale některá z nich jsou hotelová spa, do kterých máte možnost vstupu jen jako ubytovaní hosté. Jsou samozřejmě hotely, které umožní vstup a pobyt, i když nejste hostem, bohužel se tyhle pravidla čas od času mění, jak tomu bylo třeba u předchozího článku, kdy mi spousta vás psalo, že už není možné si zabookovat hodinu nebo dva v tomto privátním spa, bez rezervace alespoň jedné noci. 

Můj dnešní tip patří opět do kategorie hotelových spa, a doposud ho bylo možné  navštívit, i když jste v hotelu ubytovaní nebyli. Tak doufám, že tohle pravidlo ještě nějakou chvilku vydrží. Pokud milujete výhledy, speciálně na pražské památky, tak asi neznám lepší místo pro rande než právě Spa v hotelu Emblem v Praze. V případě, že vám název hotelu nic neříká, zkusím druhou nápovědu – George Prime Steak. Ano, přesně tam, kde dostanete podle mě ty nejlepší steaky v Praze. Tak o pár pater nad tím v hotelovém spa mají za mě jednu z nejkouzelnějších privátních vířivek s výhledem na celou Prahu. 

Hotelové spa do dnešní recenze zahrnovat nebudu, protože není špatné, ale také ničím výjimečné. Menší sauna a pára společně s příjemnou relaxační místností určitě neurazí, ale zároveň nenabízí nic, čím by nadchly. Zato vířivka, která se nachází na venkovní terase na stejném patře jako spa, je úplně jiný level. Ať už jste hotelový hosté, nebo si jenom chcete užít hezkou chvilku o samotě, určitě doporučuju si především v letních měsících vířivku zabookovat předem. Především v odpoledních a večerních hodinách je velmi často zabookovaná.

Terasa je rozdělená do dvou úrovní. První část, která je hned u vchodu, bych nazvala relaxační. Najdete zde křesílka, na kterých opravdu můžete jen odpočívat, protože jsou umístěna hned vedle oken do spa. I když v průběhu vašeho pobytu je terasa vyhrazena pouze pro vás, a krom zavřených dveří vás od ostatních hostů odděluje také závěs, rozhodně se nejedná o zatemňují látku, ale spíše lehounkou, průsvitnou tkaninu, která leccos prozradí. 

A když vyjdete několik schodů, abyste měli ještě o něco lepší výhled, ocitnete se přímo u nerezové vířivky, která je tak akorát dělaná pro dva. Podle mého muže nepatří k nejpohodlnějším, protože je určená přímo k ležení, což někomu může vyhovovat a někomu může naopak tento předem určený tvar malinko vadit. Věřím ale, že ty dechberoucí výhledy, které my zbožňujeme, vám tenhle malinký škraloup vynahradí.

Víte, že vám ráda vždy u všech míst, která máme v oblibě, doporučuju hračky nebo kousky, které jsme měli zrovna s sebou. Protože tahle vířivka patří z velké části do společného spa, tak se tu úplně extrémně nerozšoupnete. Nečekejte tu krom křesílek žádnou postel nebo odpočinkovou část, ve které byste si to mohli nerušeně rozdat. Takže pokud toužíte si s sebou přibalit nějaké hračky, tak určitě doporučuju hlavně ty vodotěsné. A místo prádélka si raději přibalte plavky, které se budou snadno a jednoduše vysvlékat.

O jedny takové, které stáhnete opravdu jedním tahem, jsem se s vámi nedávno podělila na Instagramu. Tak můžete juknout, protože jsem je s sebou měla přibalené i při návštěvě spa v hotelu Emblem.

Tentokrát jsem nám s sebou přibalila úplně hračky od japonské značky Iroha, které pro vás momentálně testuji. A když z hlediska uspokojení se jednalo o skvělou volbu, nebyl to tak docela ideální match do vířivky, protože nejsou úplně voděodolné, ale spíše vodotěsné. Výrobce uvádí, že jsou použitelné do 50 cm pro mokré hrátky ve sprše či ve vaně. Protože jsem nechtěla riskovat, že mého nového přítele utopíme, ještě než úplně prověřím všechny jeho funkce, zapojili jsme ho do hrátek na okraji vířivky, což nebyl vůbec špatný nápad. Právě vyvýšené patro, na kterém je vířivka umístěná, vám umožní dopřát si jak nerušený odpočinek se sklenkou v ruce ve vířivce, tak třeba i perfektní orální hrátky nebo  i mnohem víc, pokud budete mít chuť. 


SHOP MY LOOK