SEXY RTY

Kdo by nechtěl plné smyslné rty? Nemusíme si tu nic nalhávat, dlouhé vlasy, krásná postava, plné rty a smyslný pohled fungují u mužů vždy… Samozřejmě čeho je moc, toho je příliš, ale o tom už jsem vám tu psala. Se sáhodlouhými viditelně prodlouženými vlasy podle mě moc parády nenaděláte, to stejné platí o přifouknutých rtech, za které by se nemusela stydět ani Magica De Spell, kterou asi většina z vás zná jako Magiku Von Čáry z Kačeřích příběhů. Jedná se samozřejmě o můj subjektivní pohled na ženskou krásu, který může kdokoliv z vás vnímat jinak.

Osobně preferuji na první pohled „přirozenou krásu“. V uvozovkách je to napsáno proto, že se rozhodně žádným zásahům nebráním, jen se mi líbí, když veškerá vylepšení nejsou na první pohled viditelná. Tím, že vám na blogu ani sociálních sítí neukazuji celou tvář, tak rozhodně nepatřím do typické kategorie beauty blogerek. Můj blog je o sexu, nezávazném sexu, sexy životě, ale přesto si myslím, že sem články o podobných drobných vylepšeních patří. Podobné maličkosti pomohou přidat na sexappealu a také si díky nim, pokud vás malé úzké rty trápí, můžete připadat lépe.

Jemné postupné zvětšování rtů rozhodně doporučuji, s postupnými výsledky (myšleno plnějšími rty) jsem moc spokojená. Veškeré úpravy jsem si vždy hradila sama, takže se s vámi podělím o pár zkušeností, které možná od ostatních neuslyšíte.

VYBÍREJTE PEČLIVĚ

Špatně ostříhané vlasy odrostou, příšernou barvu smyjete nebo ji v jiném salonu opraví, ale prsa, pusu, nos a všechno ostatní, co si necháte plasticky upravit, tak snadno neopravíte. Takže opravdu vybírejte pečlivě, komu se svěříte do péče. Ráda experimentuju v sexu, ale co se týká mého zevnějšku, byla jsem vždy a budu konzervativní. Než jsem na sebe kdekoliv nechala šáhnout, pročítala jsem recenze, absolvovala jsem konzultace. Zkrátka jsem chtěla mít jistotu, že jsem zvolila kvalitní kliniku s profesionály, ne řezníky, kteří za pomoci excelentního marketingu vydělávají bez ohledu na výsledný vzhled klientek.

 

RESPEKTUJTE SVÉ GENETICKÉ PŘEDPOKLADY

Stejně jako mám od přírody blankytně modré oči a jemné vlasy, tak mám i úzké rty. Taková jsem se narodila, taková zkrátka jsem. Takže neřešte, neberte v potaz, kolik si kdo nechá vpíchnout mililitrů a kam. Každý jsme jiný, máme jiný obličej i tělesné dispozice celkově, proto nám budou slušet jinak plné rty.

 

MÉNĚ JE VÍCE

Víte, že cílem mého blogu není nikoho hanět, takže nebudu jmenovat konkrétně. Ale na několika docela známých pražských klinikách, kde jsem byla na konzultaci, mi doslova vnucovali velké zvětšení rtů. Jinými slovy mi chtěli rty přifouknout během jedné návštěvy, protože by to pro ně bylo finančně výhodné. Nehledala jsem nejnižší cenu s co největším výsledkem, takže jsem velmi rychle odkráčela pryč. Musím uznat, že to mají propracované na jedničku. Být nerozhodná či neinformovaná, nechala bych se snadno přesvědčit k zákroku.

Pokud uvažujete o výplni rtů, nenechejte ze sebe udělat kachní nanynku, raději zvolte lékaře, který bude ochotný rty zvětšovat postupně, čímž myslím v průběhu let, a to myslím doslova. Výplň rtů jsem absolvovala 6x, pokaždé po 5–7 měsících, díky čemuž věřím, že mé rty působí plně, ale nikoliv nepřirozeně uměle, ať už se na ně díváte z jakéhokoliv úhlu.

BOLEST

Jak moc to bolí, to vždy zajímá každého nejvíc :-) Když něco chcete, tak budete muset něco obětovat, ne ? Bolest je za mne díky mastičce snesitelná, ale ucítíte ji. Naštěstí vše trvá chvilku. Pokud patříte k citlivějším a bolest hůře snášejícím jedincům, je zbytečné se stesovat  předem a trápit se v průběhu zákroku. Zvolte lékaře, který vám před aplikací injekcí rty umrtví. Samozřejmě i o znecitlivující injekci budete vědět, je totožná s tou u zubaře, aplikuje se do horního a spodního patra. Výhodou je, že  pak neucítíte jednotlivé vpichy látky do rtu ( obvykle jsou 4 na každém rtu) a modelaci (lékař výplň musí prsty rozmělnit po rtu). 

 

KAŽDÁ REKONVALESCENCE JE JINÁ

Rozhodně netvrdím, že pokud si necháte zvětšit rty, budete mít modřiny, to rozhodně ne. Každý jsme jiný, ale pokud má vaše kůže tendenci si pamatovat, tak modřinky pár dnů mít budete. Na IG ani nikde jinde se o tom moc nemluví, což mi přijde trošku neobjektivní. Patřím do skupiny lidí, kteří, i když budou sebevíc vzrušení a dostanou lehce na holou, případně je někdo chytí drsněji za ruku, následky na sebe nenechají dlouhou čekat. Modré, někdy lehce nažloutlé stopy vždy prozradily všechny moje divočejší večery, a to nemluvím o cucflecích. Pokud mi někdo udělá cucáka, tak ho budu mít na krku nejméně další 3–4 dny. Takže přesto, že se dobře opaluji, nemám světlou pleť a po každé aplikaci výplně jsem měla minimálně jednu či víc modřinek. Samozřejmě ne ihned po zákroku, objevily se v průběhu následujících 12–24 hodin. Trvalo 2–3 dny, než zmizely, takže se nejedná o nic dramatického, ale rozhodně není dobrý nápad zajít si na podobný zákrok den před důležitou akcí, randem, focením, však víte…

 

Pokud se na zvětšení rtů chystáte, cílem dnešního článku není vás strašit. Jděte do toho, je to skvělé, z výsledku budete mít radost každý den, pokaždé, když se podíváte do zrcadla. Ale počítejte, že po zákroku budou rty oteklejší zhruba den, než splasknou. Pokud máte kůži náchylnější k modřinám, tak se nejspíš nějaké objeví.

Doufám, že se vám dnešní článek, i když úplně nepatřil do kategorie typicky blogerských vyumělkovaných, líbil. Chtěla jsem se s vámi podělit, jak vypadá cesta k sexy plným rtům bez všemožných filtrů a retuší.

 

Lucka ♥


SHOP MY LOOK