SEXY KOSTÝMY A KLIENTI

Většina mužů nejrůznější sexy kostýmy ocení a uvítá. Vnesou do vaší ložnice nebo mezi zdi hotelového pokoje zase trochu vzrušení a můžete si díky nim vyzkoušet nejrůznější hry. A je už jen na vás, jakým způsob role play pojmete – jestli se vydáte směrem trošku submisivně dominantních hrátek, nebo si jenom zpestříte milování sexy outfitem. 

Rozhodně netvrdím, že všichni muži milují kostýmy sexy sestřiček, rajcovných pokojských nebo drsných policistek v latexu, ale většina pánů, které jsem měla možnost poznat, ocenila zase něco nového a vzrušujícího. Je to jako s prádlem. Krásné prádlo ocení každý muž, ale i sebehezčí kousek se po čase okouká. Nemusíme si nic nalhávat – většina zboží v sexshopech se prodává právě proto, aby vás milostný život nesklouzl do nutného stereotypu.

V klasickém vztahu máte dvě možnosti. Buďto nějaký sexy kostýmek vyberete společně, čímž se možná trochu připravíte o překvapení, anebo nenápadně zjistíte, co vašemu partnerovi připadá rajcovní a překvapíte ho v sexy převleku. S klienty je to malinko jiné. Už jsem to tu párkrát zmiňovala, a když jsem psala článek o velikonočních kostýmech, tak jsem si vzpomněla na klienta, kterého jsem tedy nikdy nepotkala, protože to byl takový pan spisovatel, který byl vlastně exemplárním případem toho, jak to s klienty být nemá.

Víte, že zastávám teorii, že my ženy děláme svět krásnější, a hlavně děláme spoustu jiných maličkostí, takže považuji za zbytečné a přinejmenším nevhodné mít nastavený rozpočet půl na půl. A v případě nezávazných vztahů to platí dvojnásob. Troufnu si tvrdit, že jedinou výjimku tvoří opravdu velkorysí pánové, kteří vám dopřávají vše, po čem toužíte. Ti si, jak už jsem na blogu v minulosti psala, zaslouží dostat buďto nějaký sexy krajkový dárek či třeba masážní svíčku, zkrátka cokoliv, čím je potěšíte a ukážete jim, že i vy myslíte na ně. 

Takže pokud máte to štěstí a potkala jste velkorysého gentlemana, sugar daddyho, který s radostí plní každé vaše přání, tak si myslím, že sexy kostým je určitě skvělá možnost, jak mu dát najevo, že vám na něm záleží. Samozřejmě s ohledem na to, jaký daný pán je a co preferuje. Jak jsem zmiňovala na začátku, většina mužů podobné roztomilosti, jako jsou králičí ouška a rajcovní sestřičkovské uniformy, ocení, ale neplatí to pro všechny.  Zkrátka vy víte nejlépe, co dotyčného potěší. 

A pak jsou tu pánové, ze kterých se možná jednou stane váš pravidelný podporovatel, možná to bude týpek, kterého potkáte jednou a už nebudete chtít více, a třeba vy chtít budete, ale on nebude patřit mezi muže, kteří hledají pravidelné nezávazné schůzky. Ale stejně jako všichni mají i tito pánové své skryté sny a touhy, a někteří z nich je s vámi neváhají sdílet už v prvotní komunikaci. Můžete se s tím setkat na nejrůznějších seznamovacích portálech (s tím osobní zkušenost nemám, ale moje kamarádka ano) či při nabídce účasti za odměnu na nejrůznějších webových stránkách. 

Víte, že pro příjemnou a úspěšnou schůzku pro oba zúčastněné považuji za důležité a nezbytné být upřímný a umět sdělit, co chcete. Vyhnete se tak zbytečným překvapením – obě strany ví, s čím mohou počítat a na co se mohou těšit. Setkala jsem se s pány, kteří už se před první schůzkou dotazovali, zda je možné, aby měli zážitek v tom a tom kostýmu, jestli je možné prožít menší role play již během první schůzky. Osobně si myslím, že všechny tyto hrátky jsou lepší s každým dalším setkáním. Aby bylo setkání skutečně vzrušující a nezapomenutelné, je důležité respektovat hranice toho druhého – a k tomu ho potřebujete aspoň trochu poznat. Nicméně i na první schůzce je možné mít sexy outfit. 

Jak už jsem psala, málem jsem na tohoto muže zapomněla, ale kdysi dávno mi psal pán, který měl velmi exaktní představy o tom, kde mě chce potkat, jak mě chce potkat, co mám mít na sobě, co budeme dělat, jaké budu mít punčochy, jak vysoké budou moje boty. Toužil po kostýmu zdravotní sestřičky. Přestože mám doma nejrůznějších kostýmů spoustu, zastávám teorii, že speciálně v nezávazných vztazích by je vám měl dotyčný koupit. Přijde mi, že je to tak trochu záruka toho, že schůzku myslí vážně a že je do ní ochotný investovat nejenom finanční prostředky, ale také čas strávený právě výběrem zmíněného outfitu. Možná je to špatný úhel pohledu, ale nevidím zkrátka důvod dávat někomu ten nejlepší dort včetně veškerého zdobení hned na první schůzce. Jaký pak bude mít dotyčný pán motiv se s vámi setkat podruhé, potřetí?

Jak už jsem psala xkrát tady na blogu, já jsem měla docela štěstí, asi díky mé všetečnosti a ochotě si s klienty psát, a nikdy jsem nenarazila na neseriózního klienta. Jo, potkala jsem pár zvláštních týpků s nejrůznějšími choutkami, ale to nepovažuji za nic zvláštního. Každý zkrátka máme jiné preference. Nicméně z vašich reakcí vím, že ne všechny slečny měly stejné štěstí. Takže jak už jsem několikrát psala, nikdy nejezděte na schůzky, pokud vám klient nekoupí letenku nebo jízdenku. Rozhodně si nekupujte prádlo nebo sexy kostýmy podle požadavků klienta, kterého jste nikdy nepoznaly a ani nevíte, zda k setkání dojde. 

Nedávno se mnou sdílela zkušenost slečna, která se přes jednu seznamku seznámila s pánem, který ji toužil vidět v nejrůznějších sexy outfitech. Sliboval jí všechno možné, bohužel nic z toho jí neposlala. Ona tak investovala své peníze, aby se mu nafotila dle jeho požadavků, ale k setkání, tedy finanční odměně za společně strávený čas, nikdy nedošlo. Budiž tenhle případ varováním pro všechny – nikdy nedělejte nic extra navíc pro někoho, koho neznáte, od koho jste ještě nic neviděla a vůbec nevíte, jestli ho někdy osobně uvidíte.

 


SHOP MY LOOK