SEXPARTY

O mužích je všeobecně známo, že mají přehnané mínění o svých sexuálních schopnostech a svém vybavení. V kombinaci s pornem, neustálou mediální masáží, při které se dozvídáme, že pokud nemáme pět orgasmů během jednoho styku, jako bychom nebyli, je celkem běžné, že mi chodí minimálně jednou měsíčně emaily, v nichž klient poptává slečnu, se kterou by prožil vášnivou noc plnou několikanásobných vyvrcholení, posunutí hranic vlastní sexuality a především by poznal dosud nepoznané.

Osobně jsem se vždy takovýmto klientům a setkáním s nimi vyhýbala, protože občas je náročné uspokojit (především při prvním setkání) i běžné touhy. Stále jste dva cizí lidé, kteří si vyměnili několik emailů, esemesek, vypili spolu drink, povečeřeli, a najednou jste svlečení v jedné posteli…Moje role je samozřejmě jasně daná – uspokojit všechny touhy klienta, ať už ty vyřčené, nebo nevyřčené. Baví mě zkoušet různé způsoby svádění, pozorovat, jak dotyčný reaguje na moje dotyky, nebo se na něj prostě jenom zkusit empaticky a energicky naladit. A dopřát mu prožitek z perfektního vyvrcholení. Nicméně ani já nemám hůlku Harryho Pottera nebo Arabelin prsten, takže jsem vždy klienty, kteří již od prvního emailu měli nereálné požadavky, odmítala.

A pak jsem ve Vídni před třemi lety poznala Menkeho, sympatického Holanďana, se kterým jsem strávila příjemné odpoledne v Praze a následně si mou společnost objednal do Vídně. Menke je asi ten nejvíc uvolněný a pohodový člověk, kterého znám. Z Vídně si pamatuju pouze to, že bylo tak strašné horko, že i přes naplno puštěnou klimatizaci jsme si v prezidentském apartmá napouštěli obrovskou vanu studenou vodou a smáli jsme se, že máme vlastní bazén…

A právě v tom bazénu jsme si s každou další vypitou skleničkou začali povídat o našich sexuálních fantaziích… A protože byl Menke tak strašně v pohodě, tak jsem mu jako vůbec prvnímu klientovi přiznala, že anální styk dělám vlastně pouze pro potěšení klienta, vůbec nic mi nepřináší (z toho důvodu ho pochopitelně provozuji minimálně) a že mě to vlastně mrzí, protože jsem slyšela, četla, že i tento druh styku může být pro ženu velmi vzrušující.

(U ženy se nachází v těsném sousedství tunelu vaginálního. Samotný svěrač je poté součástí citlivého systému tkáně klitorisu a G-bodu. Proto při dráždění těchto míst může žena prožít nový pocit naplnění až sexuální extáze, i pro muže je tato oblast velice citlivá. Drážděním konečníku mohou navíc kontrolovat sílu vlastní ejakulace, což jim umožňuje prožít dříve nepoznané pocity a prožitky. Navíc odtud můžete muži stimulovat jeho G-bod čili prostatu.)

Celou noc jsme rozebírali všechny své stimuly, vášně, skryté touhy… Možná bych naše rozhovory zapomněla, protože se občas zkrátka stane, že s klientem pijeme o trošku víc… Menke ale nezapomněl a několik dnů po našem setkání mi poslal email, kde shrnul vše probrané a nabídl mi, jestli do toho s ním půjdu… Pokusíme se uvolnit navzájem, poté se hračkami začneme připravovat a uvolňovat svěrače a následně i já zažiju prožitek při análním sexu…A protože jsem nikdy neměla sympatičtějšího klienta, a upřímně některé sexuální fantazie se vám lépe plní s člověkem, kterého nemilujete a nesdílíte s ním jiné životní zážitky, rozhodla jsem se, že jeho nabídku přijmu.

Na naši první party jsem odjížděla s rozporuplnými pocity. Brala jsem to tak, že vlastně poprvé budu v roli, kdy si budu moct posunout své vlastní sexuální hranice, rozšířit si obzory a možná poznat rozkoš, kterou neznám. To co následovalo, předčilo veškerá má očekávání, a i když samozřejmě efekt poprvé už nikdy naše další společné setkání nepřekonalo, pokaždé když odjíždím (potkáváme se s Menkem tak třikrát do roka), vím, že jsem zjistila více o svém těle a poznala jiný druh rozkoše.

Protože chci, aby obsah mých článků na blogu byl možná pikantní, ale rozhodně ne vulgární, nebudu zacházet do přílišných detailů. Většinu análních kolíků a kuliček, které vidíte na fotkách, dnes ráda zahrnuji do svých hrátek… Ráda se s vámi podělím o několik tipů a zkušeností, jak si užít sex party (nebo to klidně nazvěme jako hodně dlouhou a vášnivou noc).

Nemusíte se samozřejmě vůbec zaměřovat na oblast okolo konečníku, dnes už i my během svých společných nocí zkoušíme další praktiky. Důležitá je naprostá otevřenost a důvěra, proto si nedovedu představit, že bych tohle prováděla s neznámým klientem nebo náhodným milencem. Je dobré si říct svoje limity, strachy, touhy a vášně. Musíte vědět, že ten druhý, pokud vy řeknete ne, ve vteřině přestane a neudělá ani o pohyb navíc. Bez důvěry se neuvolníte, bez uvolnění nepřijde maximální prožitek…
Další nezbytnou podmínkou je podle mě kvalitní spánek předem (opravdu neprožijete skvělou páteční noc, když budete po celém týdnu úplně KO). Vyberte si příjemné místo, doporučuji suitu nebo apartmá (hotelové pokoje jsou pro podobné aktivity velmi malé), kde vás nebude nikdo rušit, vypněte telefony, maily… Pusťte nějakou chillout music, která dotvoří atmosféru, ale zároveň nebude výrazná. Všechno nachystejte, protože není nic horšího než uprostřed nejlepšího začít hledat nějakou hračku, pomůcku, gel, zkrátka cokoliv…Je fajn si udělat něco jako plán, zkrátka vymyslet si nějakou činnost, kterou chcete oba vyzkoušet. Na začátek doporučuji nějaké sexy hry. My jsme protentokrát zvolili Nuro masážní sadu, což byla perfektní volba – hodina pouze dotyků, bez jakékoliv další například orální stimulace, vás perfektně rozproudí.

Pro posouvání limitů a především zažívání jiných druhů orgasmu se podle mého neobejdete bez hraček. Já hračky všeho druhu naprosto miluju a nejraději zkouším nové… Na fotkách můžete vidět různé kousky, které vždycky máme nachystané my. Jak vidíte, nemáme preference, škála hraček je dost široká, protože každý materiál způsobuje naprosto jiné pocity a navíc v průběhu noci máte chuť pokaždé na něco jiného…
O tom, jak je důležitá hygiena, klystýr atd. a že by se všechny hračky měly před a po akci dezinfikovat, asi psát nemusím. Ale je rozhodně příjemnější mít tu možnost hračky jenom odkládat a brát si nové a nemuset to v průběhu večera řešit…

Z blogu a Instagramu už jste asi pochopili, že mám fetiš na spodní prádlo, takže pro mě takováto akce znamená čtyři až pět outfitů/kostýmů (role play zbožňuji). Je to fajn pauza, při které si dáte oba sprchu, osvěžíte se, a nový obleček nebo prádélko přináší i chuť na nová dobrodružství…
Prádlo / kostýmy volím i podle toho, co konkrétně chceme zažít, jakou hračku budeme zkoušet.
Osvědčilo se mi začínat něčím velmi jemným, protože na samém počátku jste vzrušení už jenom z představy akce, a s blížícím se ránem, když už třeba i malinko docházejí síly, je třeba tomu vzrušení pomoct.
Moje doporučení je uvolnit mysl jinými prostředky. Jakými, to nechám na vás. Já vždy začínám bublinkami a občas se nebráním nějakým jiným látkám, které dokážou na chvilku uvolnit moji mysl.


SHOP MY LOOK