SEX PO PORODU

Každý normální a inteligentní muž nečeká, že vyjdete z porodnice a budete vypadat jako před otěhotněním, budete se na něj vrhat se stejným chtíčem, jako když jste spolu randili pár měsíců… Tak to nefunguje. Všichni víme, že v počátcích vztahů jedeme všichni jako „bomby“ (jak dámy, tak pánové) a pak tak trošku zájem a snaha klesá. Důležité je, aby nezmizela úplně a našli jste balanc, který oběma maximálně vyhovuje. Bez ohledu na to, jestli pro někoho balanc znamená mít sex každý den, pro někoho jednou týdně. 

Jsem opravdu vděčná, že návrat k intimním hrátkám byl naprosto přirozený a nikterak zásadně nikde nedrhnul. I když nepatřím mezi jedince, kteří si libují v negativních historkách, bojí se předem situací, co ještě nenastaly, o pohlavním styku po porodu jsem slyšela i četla leccos, rozhodně ne vše patřilo do kategorie zážitků, na které se nezapomíná v tom pozitivním slova smyslu...
Byla jsem proto připravená i na variantu, že to možná nepůjde tak rychle, bude to bolet a taky možná nebudu mít na milostné hrátky chuť. Základem spokojeného a fungujícího vztahu, ať už jakéhokoliv (nejenom toho partnerského) je otevřená komunikace. Bez ní to podle mě nikdy nemůže fungovat hladce ke spokojenosti obou stran. Stejně tak jako jsem své myšlenky sdílela s vámi, jsem se o nich ještě během těhotenství bavila se svým mužem. Pro někoho možná neromanticky, bez zbytečných kudrlinek jsme se bavili o tom, jak si myslíme, že bude fungovat náš denní režim a intimní zvyklosti s miminkem, jak budeme řešit prostor na naše oblíbená „sexy dostaveníčka“, během nichž si tak ráda oblékám sexy krajkové kousky a zapojujeme do našich hrátek nejrůznější vibrující pomocníky. Přiznám se, že mi není dvakrát příjemné sdílet s někým své obavy, neb je vnímám tak trošku jako slabosti, ale na druhou stranou, s kým jiným byste měli být maximálně otevření, nebát se podělit o své strachy než s vaším partnerem?


Takže jsme se nebavili, neprobírali jsme pouze, kdy a jak si najdeme čas užívat, ale třeba i jak budeme řešit, když to nepůjde, nebude chuť, atd… Nemyslím si proto, že nedorozumění týkající se sexu ve vztazích vznikají pouze kvůli jeho nedostatku, ale především proto, že dotyční nejsou schopni o svých potřebách, v tomhle případě o jejich menší četnosti mluvit.
Víte, že rádi zkoušíme všechno nové, dosud nepoznané. I když ne každá nová erotická pomůcka, co vyzkoušíme, je OMG a zaslouží si sdílení tady na blogu (zveřejnuji zde pouze produkty, se kterými jsem byla spokojená/jsme byli spokojeni). Díky naší touze vyzkoušet veškerý sortiment sexshopu jsem měla už dopředu v záloze několik pomocníků, se kterými bych se snažila případnou absenci sexu vylepšit. I když na ně nedošlo z důvodů, kvůli kterým byly zakoupené, když už jsem je pořídila, postupně jsme je v průběhu podzimu vyzkoušeli. 

A o které se s vámi chci v dnešním článku podělit.Pokud máte šestinedělí dávno za sebou, ale čistě ze zdravotních nebo třeba i jiných důvodů se na milostné hrátky stále ještě necítíte, nepřecházejte to, nečekejte, že se to samo nějak spraví. Buďte upřímná a sdělte partnerovi, co vás trápí, sužuje. Proč to prostě nejde, necítíte se atd.
Mimochodem nezájem o sex po porodu se může objevit nejenom u žen, ale i mužů. Nejhorší je nevědět, tvořit si v hlavě domněnky, které mohou být naprosto mylné. Buďte proto upřímní a otevření.

Milující partner vás nejspíš pochopí, ale podle mne kus sobce, co upřednostňuje vlastní zájmy, v tomhle případě vyvrcholení, je v každém z nás… Tak to prostě je. Pokud víte, že k intimnostem ve vaší ložnici nedošlo už dlouhou dobu, zkuste být alespoň trošku proaktivní.
Způsobů, jak ukázat, že vám na partnerovi záleží a váš svět se netočí pouze kolem plen, krmení a spánku miminka, je mnoho.
1) Můžete si navzájem dopřát příjemnou masáž, kterou zakončíte svými ústy nebo dlaněmi. Na rozdíl od běžných krémů a olejíčků, co se rychle vsáknou, doporučuji sáhnout po těch masážních, speciálně k tomu určených, a pokud si chcete dopřát romantickou atmosféru, doporučuji vyzkoušet masážní svíčky.2) Skvělým řešením jsou i nejrůznější masturbátory, o kterých jsem vám tu už psala. Můžete jimi partnera obdarovat, ale ještě lepší je zapojit jej do vašich hrátek. Ne nadarmo se říká, že masturbátor je připraven k akci vždy a všude. Nebolí ho hlava a nikdy není mimo provoz… Na trhu najdete obrovské množství výrobků v rozličných cenových škálách, které simulují nejrůznější penetrace, od orální, anální, až po klasický pohlavní styk…
Jak jsem psala, nám se tohle vyhlo, ale třeba po porodu dalšího mimi to tak snadné nebude, uvidíme…. Každopádně ještě před mým těhotenstvím jsme zkoušeli a zapojovali do našich hrátek pro zpestření masturbátory, které můžete vidět na fotkách:Tenga Double Hole masturbátor, jak už z názvu vyplývá, nabízí možnost užít si análně a vaginálně zároveň. Podle mne rozhodně stojí za vyzkoušení, i když neřešíte žádné poporodní potíže, skvělý tip na nevšední dárek pro partnera.

Fleshlight STU vagina patří mezi masturbátory střední cenové kategorie, na rozdíl od vajíček či jiných výrobků, které nabízí Tenga. Připlácíte si za o to reálnější stimulaci sexu. Myslím, že tohle nechce slyšet žádná žena, že kousek plastu tak moc připomíná pánům prožitek ze zásunu, ale feedback mého partnera byl skutečně víc než pozitivní. Samozřejmě, že tenhle výrobek nenahradí vše příjemné, co rozehrává vzrušující atmosféru při styku. Pokud chcete jen vyzkoušet něco nového, nebo víte, že bohužel tam dole budete ještě chvilku mimo provoz, Fleslight masturbátor může být příjemným řešením.


Oboustranný průhledný masturbátor Clear Jack vám nemusím zdlouhavě představovat. Širší strana vám umožní zažít pocity jako při vstupu do vaginy. Užší otvor na druhé straně připomíná anální otvor, což může být fajn alternativou pro ty z vás, kteří jste ještě nepřekonali stud a neuvolnili se natolik, aby si váš partner mohl užít anální hrátky.
Se všemi jsme byli moc spokojení, proto vám je mohu bez obav doporučit.

Víte, že patřím (dáno všemi mými zkušenosti) mezi možná pro někoho až nechutné realisty. Ale to, že porodíte a máte doma miminko, je samozřejmě krásné a jedinečné, nicméně je to nejspíš pouze „highlight“ vašich dnů. Ostatní lidé okolo vás, včetně vašeho manžela/partnera, dál normálně fungují, mají své každodenní povinnosti, ať již ty pracovní, či soukromé. Ale nejenom to. Mají své touhy i potřeby. Pokud se proto chcete vyvarovat budoucích problémů a krizí, je důležité mluvit nejenom předem o svých obavách, ale i o případných potížích, které nastanou. Proto doufám, že jsem třeba někomu z vás dnešním článkem pomohla k lepší komunikaci s partnerem či řešení sexuální abstinence, která vás potkala.


SHOP MY LOOK