SEX NA PLÁŽI

Co vy a sex na pláži? Ráda si užívám na netradičních místech, a pokud je ta možnost, že nás třeba někdo zahlédne, přijde mi to ještě o trošku rajcovnější, takže sex na pláži jsem kdysi měla také na svém wish-listu míst, která si chci za život odškrtnout. A i když už se mi to párkrát podařilo, musím říct, že ve finále to zas taková pecka nikdy nebyla. Každopádně vás nechci připravovat o iluze, protože ta představa zapadajícího slunce, tepla a mořských vln je příjemná. Proto jsem pro vás sepsala pár tipů, které když budete dodržovat, tak si i možná užijete víc než já. 

LEGISLATIVA DANÉ ZEMĚ

Jsou místa, na kterých je rozhodně lepší si nechat zajít chuť. Můj úplně první tip proto zní: Zjistěte si především v případě exotických destinací, jak na to nahlíží legislativa dané země. Pokuta sice není nejpříjemnější, ale bohužel jsou i země, ve kterých vám hrozí, že místo v horkém příboji skončíte v chládku, a možná i na pár měsíců.  Mezi země, kde se určitě nevyplatí si užívat na veřejných plážích, patří Turecko, Egypt, Dubaj a Florida. V ostatních klasických evropských dovolenkových destinacích, jako je Itálie, Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko nebo Francie, vám nehrozí nejspíš nic, maximálně ta pokuta. 

HRAČKY NECHTE RADĚJI NA HOTELOVÉM POKOJI

Jestliže si rádi hrajete a baví vás do milostných hrátek zapojovat nejrůznější pomůcky, pro tentokrát bych je nechala doma. Z krajkového prádla písek vysypete, ale do vibrátoru se vám může nejenom dostat voda, ale i písek může výrazně snížit funkce, či dokonce plně znehodnotit jeho funkčnost.

SPRÁVNÉ MÍSTO

Ideální pro veškeré dovádění na pláži je soukromá pláž nějaké vily, kde máte jistotu, že nebudete nikoho rušit a zákonodárci nebudou rušit vás, ale samozřejmě přijdete o tu vzrušující možnost, že vás někdo načape.

Jedno moje sexy plážové dostaveníčko skončilo naprostým fiaskem a záchvatem smíchu nás obou. Podcenili jsme zlehka výběr místa, respektive jsme se rozhodli si užít na takových těch plážových postelích, které se nabízí ve spoustě rezortů. To byl skvělý nápad, protože se vyhnete písku, který rozhodně nechcete mít v intimních partiích, nicméně je dobré si předem během dne vytipovat stabilnější lehátka a vyhnout se těm, která jsou zrovna v opravě. Jinak skončíte na zemi jako my. Plážové postele jsou za mě určitě lepší variantou než nejrůznější deky, ručníky a podložky, do kterých se vám stejně písek dostane.

Dalším místem, které vám rozhodně nedoporučuju k milování se na pláži, je houpací síť. Když nad tím teď zpětně přemýšlím, říkám si, jak mě vlastně mohla taková blbost napadnout, ale říkala jsem si, že to bude podobné jako takové ty sexy závěsné houpačky – tak proč to nevyzkoušet, aspoň se vyhneme písku.  Věřte mi, moc dobře to v ní nejde.

PŘIBALTE SI VODU

Pokud se rozhodnete si užívat na nějakém odlehlém ostrůvku či třeba soukromé pláži, kam se dopravíte lodí, kde není k dispozici sprcha, tak vám určitě doporučuji vzít si s sebou na případné omytí se od písku i čehokoliv jiného vodu. Nespoléhejte na moře, protože mořská voda nejenom že vyžene veškerou vlhkost, jelikož sůl vysušuje, ale pozor si dejte i v případě, že budete mít při milování nasazenou ochranu, protože se jedná o kombinaci, kterou rozhodně vyzkoušet nechcete.

Jak jsem psala v úvodu článku, po všech pokusech, z nichž žádný nebyl tak extra wow, že bych měla potřebu ho opakovat, raději volím pohodlí hotelového pokoje nebo sofa v rezortu, a sex na pláži si vychutnávám pouze v podobě drinku. 


SHOP MY LOOK