PRIVÁTNÍ WELLNESS POKOJ

Jedním z nejlepších dárků, který můžete v dnešní době dát sami sobě nebo jím i obdarovat, je čas. Čas pro vás, kdy si budete moc nerušeně užívat pár hodin jeden druhého. Privátní vášnivá chvilka, během které si maximálně užijete a načarpáte síly na další pracovní kolotoč. Stejně jako svůdné krajkové prádlo zbožňuji i Spa. Preferuji privátní sauny a vířivky, ve kterých si můžeme nejenom povídat, a to daleko z dosahu cizích očí i uší.

Bylo by krásné a přála bych si mít možnost vyrazit do luxusního hotelu s perfektním Spa ideálně 2x do měsíce. Představa je to krásná, ale vzhledem k nabitému diáři mého partnera dost nereálná. Protože není moc sexy, natož praktické se kvůli hezkému Spa přesouvat na jednu noc z Prahy x kilometrů, přijet tam v noci a mít na dovádění limitovaný čas, který si vlastně ukradnete ze spánku. Rádi proto objevujeme zajímavá místa v Praze. A ušetřený čas za přesun věnujeme objevování nových hraček a posouvání hranic rozkoše.

Skvělé, i když zvenku naprosto nenápadné místo jsme objevili nedávno. Protože nás svým čistým, moderním interiérem doslova nadchlo, podělím se s vámi o pár informací a fotek.  Voucher do Spa může být skvělým tipem na dárek, ať už k blížícím se Vánocům nebo jakékoliv jiné příležitosti.

sexshop Růžový slon

One of the best presents you can give to yourself or someone is time nowadays. A while for you to enjoy each other for a few hours. A private passionate moment during which you will recharge your batteries for the next work buzz. As well as seductive lace lingerie, I also love Spa. I prefer private saunas and whirlpools, in which we can do everything away from the others' eyes and ears.

It would be amazing and I would love to be able to go to a luxury hotel with a perfect Spa, ideally as much as possible. It's such a wonderful idea, but due to my partner´s diary it's quite unrealistic. It's not practical to drive far away from Prague just for one night because most of the time you spend on the way. That's why we love to discover interesting fancy places in Prague. The time that we saved instead of driving somewhere we prefer to devote to undiscovered ways of pleasure and trying new erotic toys as well.

We recently discovered a great, albeit completely inconspicuous place from the outside. We were thrilled by its clean modern interior, I will share with you some information and photos. A voucher for a private Spa can be a great gift idea, whether for the upcoming Christmas or any other occasion.

Přiznám se, že nad rezervací jsme malinko váhali. Fotky na internetu vypadaly nádherně, ale přeci jen zařazení do kategorie „milenecký azyl“ nás zlehka odrazovalo. V Praze najdete místa, která mají perfektně udělaný web, ale během návštěvy zjistíte, že místo už má toho vážně dost za sebou, což alespoň ve mně moc velké vzrušení nevzbudí. Naše obava se naštěstí ukázala jako zbytečná, fotky mileneckého azylu Aura naprosto vystihují realitu. Privátní welness, který si můžete pronajmout na hodinu, ale i klidně celou noc je součástí hotelu Aura, který se nachází na Praze 9, v Čakovicích. Pro hosty je zde připravené velké parkoviště, což je první, a rozhodně ne poslední pozitivum.

Pro naši návštěvu jsme zvolili typ pokoje s privátní terasou s jacuzzi, privátní saunou a masážní vanou – na webu ho najdete pod označením TYP A / WELLNESS ROMANTIC SAUNA. Patřím mezi pořádkumilovné jedince. Právě nečistota, případně ne úplně hezké prostředí mě už v minulosti odradily od návštěvy spousty zajímavých míst, ať už to byly swingers kluby nebo různě tematicky zaměřené apartmány v zahraničí. Jsem přesvědčená, že v prostředí, kde se vyskytuje spousta tělních tekutin, je nutné dbát na čistotu dvojnásob. Tady dezinfikují vše UVC lampou, po vstupu do pokoje máte pocit, že jste jedni z prvních hostů vůbec. Vše je nové, krásně a prakticky zařízené, nachystané pro vaše privátní hrátky.

I admit that we were a little hesitant about the reservation. The photos on the internet looked beautiful, but the inclusion of the accomodation in the category of "by the hour" slightly discouraged us. In Prague you will find similar places, which have very nice websites full of amazing photos. But during the visit you will find out that the place has been open for a long time, unfortunately a large number of guests can be seen in the interior, which does not arouse great excitement in me.

Our concern proved unnecessary. The photos of this place perfectly capture reality. The private wellness, which you can rent for an hour, but also for the whole night is part of the Aura Hotel, which is located in Prague 9 - Čakovice. For guests there is a large parking lot, which is the first, and certainly not the last positive.

For our visit, we chose the type of room with a private terrace with jacuzzi, private sauna and whirlpool inside - you can find it on the website under the name TYPE A / WELLNESS ROMANTIC SAUNA. I am one of those people who love freshly clean rooms. Dirt or not quite nice interior of the room discouraged me from visiting many interesting places in the past, whether it was swingers clubs or various themed apartments abroad. I am convinced that in areas where there are a lot of body liquids, it is really necessary to pay double attention to cleanliness. At Hotel Aura they disinfect everything with a UVC lamp, after entering the suite you feel like you are one of the first guests ever. Everything is new, beautifully and practically furnished, ready for your private passionate games.

Pokud se nebudete moct dočkat, tak si nejspíš užijete zahřívací kolo na pohodlné posteli, případně rychlovku u zrcadla. Zrcadlo umístěné naproti masážní vaně není vůbec špatný nápad, dá se využít při velké spoustě aktivit.

If you can't wait, you'll probably enjoy sex on a comfortable bed, or a quickie by the mirror. The mirror located opposite the whirlpool is not a bad idea at all. I love mirrors. They can be used for a lot of activities

 

Venkovní vířivka s výhledem do okolní zeleně je perfektní. Pokud zvolíte pro návštěvu teplejší měsíce, můžete po sauně odpočívat i na venkovních lehátkách. Moc se mi líbí, že na terase najdete i ochlazovací bazének. Mám ho po saunování mnohem raději než polévací vědro (kyblík se studenou vodou nebo ledem), studenou sprchu nebo ledárium. Studený bazének zchladí nejlépe. Tenhle je navíc z jedné části prosklený, takže ze sauny můžete pozorovat svoji partnerku, jak jí tuhne krev v žilách a trčí bradavky.

The outdoor jacuzzi with  overlook to the surrounding greenery is perfect. If you choose the warmer months for a visit, you can also relax on the outdoor sun loungers after the sauna. I really like that you will also find a small cooling pool on the terrace. I prefer it after a sauna rather than a watering bucket (a bucket of cold water or ice), a cold shower or an ice room. The cold pool cools best. In addition, it's glazed in one part, so you can watch your partner from the sauna as the ice cold water makes her blood run cold and her nipples hard.

My jsme navštívili privátní Spa v Auře ještě před zavedením nouzového stavu. Doufám, že ho brzo zruší a budeme se sem moct vydat znovu, jinak nám nezbyde nic jiného, než si sem naplánovat služební cestu


SHOP MY LOOK