Život společnice Můj život

PŘEDSTÍRANÝ ORGASMUS

Asi největším klišé o životě společnice je, že musí být nutně nymfomanka nebo že ji sex s klientem vždy nebaví (je to frigidní mrcha, která pouze předstírá orgasmy, jako z béčkového porna).
Dle mé osobní zkušenosti je pravda někde mezi.
Mám velmi ráda sex, erotiku a veškeré hrátky okolo, nicméně se rozhodně nepovažuju za nymfomanku. Samozřejmě to také neznamená, že si užiju setkání s každým klientem a za každých okolností.
Bez ohledu na to, jestli se jedná o setkání náhodné, placené nebo přátelské, všichni jsme jenom lidé. To znamená, že jak já, tak i klient můžeme mít zkrátka špatný den způsobený čímkoliv, od stresu po nějaké drobné zdravotní obtíže, které nám nedovolí vychutnat si prožitek naplno. Moje úloha je pochopitelně jasně daná: uspokojit klienta.

Na druhou stranu si zakládám na tom, a všichni, kteří se se mnou kdykoliv setkají, jsou s tím obeznámeni (od první emailové komunikace), že nejsem stroj předstírající vyvrcholení za každou cenu.
Různé hračky, které mám v oblibě a o něž se s vámi ráda postupně na blogu podělím, mi samozřejmě dopomohou k lepšímu sexuálnímu prožitku. Ale někdy to nezachrání ani ty…
Nicméně každý svého štěstí strůjce, aneb jak si to necháš udělat, tak si to užiješ…
Proto mám ráda první schůzku v Čechách, i když to znamená, že přicházím o zajímavé nabídky a finanční odměny především od klientů z Asie nebo USA, kteří neplánují cestu do naší krásné metropole.

Ale schůzky v Praze mají obrovskou výhodu. V případě, že mi prostě klient není sympatický, nesedíme si, není to tak dlouhé, abych musela dlouho předstírat. Díky svým zkušenostem dokážu i nesympatického klienta uspokojit, tudíž on si těch pár hodin se mnou užije a já přežiju…….
A samozřejmě v takovýchto případech, přiznávám, i já orgasmus předstírám. Občas vydám i pár vzdechů doprovázených stisky a slastným mručením, když vidím, že to má potenciál jako Ruben…
Moje včerejší rande s večeří – jiskry mezi námi přeskakovaly. Bohužel ale jen do chvíle, než jsme vešli do hotelového pokoje a mého společníka paralyzovala nervozita, čemuž odpovídal i jeho výkon… Jistě chápete, že o jedné minutě je celkem zbytečné se rozepisovat :-)
Protože jsem však jinak měla skvělý večer, polechtala jsem a poskytla zadostiučinění egu lucemburského privátního bankéře, který pravidelně létá do Prahy.

Během seznamovacího drinku a následné večeře jsem zjistila podstatné. Je to přesně ten typ klienta, který chce na večer cudný doprovod, ale do postele co největší děvku. Takže příště přitvrdíme v prádle, make-upu a vezmeme do postele i vyšší podpatky. Ať nemusím předstírat orgasmy…Sep 19 2020 11:26:42