POROVNÁNÍ We- Vibe Smile X Match

I když to na jaře vypadalo, že letošní léto strávíme zavření doma, tak jsme nakonec vlastně i díky vašemu tipu na zajímavá místa a ubytování v České republice trávili skoro každý letní víkend pryč. Proto vlastně mám možnost porovnt párový vibrátor We-Vibe Sweet Smile s mým oblíbencem nejoblíbenějším We-Vibe Match (nejedná se o tu poslední nejnovější verzi We-Vibe Chorus).

V rámci neustálého balení a následného vybalování jsem asi pravděpodobně našeho oblíbeného modrého pomocníka zapomněla nabít. Protože nikdy neodjíždíme na víkend vybavení pouze jedním krajkovým skvostem či jednou erotickou hračkou, vůbec nám to nevadilo, předpokládala jsem, že po návratu domů závadu pořešíme. Můj partner v mezičase stihl objednat, aniž bych to tušila, nový We-Vibe v domnění, že ten modrý asi naše řádění nepřežil. Nový párový vibrátor, vzhledem k rychlosti doručení, na nás čekal doma ještě předtím, než jsme přijeli a zjistili, že ten původní stačilo jenom lépe zasunout do nabíječky, stane se…

I když to možná nevypadá, minimálně podle mého krajkového prádelníku, snažím se dlouhodobě nepořizovat si zbytečně věci, které nevyužiji. Prostě mi přijde zbytečné mít doma dvě téměř totožné fungující erotické pomůcky. Takže nebýt mojí zbrklosti při nabíjení, neměla bych pro vás recenzi a porovnání párových vibrátorů od stejného výrobce, mezi nimiž je rozdíl nejenom ve funkcích, ale i v ceně. Vím, že spoustu z vás právě tohle porovnání zajímalo, a ptali jste se mě hlavně v prosinci, kdy jsme právě o tento červený vibrátor pro oba soutěžili díky mojí spolupráci s Růžovým slonem.

Tak jsem vám veškeré svoje/naše poznatky sepsala:

Pokud We-Vibe neznáte nebo vás zajímá víc informací o malém pomocníkovi, se kterým si užijete oba, jukněte na starší článek na blogu, který je celý věnovaný popisu této erotické pomůcky. Určitě je na úvod důležité zmínit, že oba vibrátory, které dnes budu porovnávat, mají dva motorky a vypadají velmi podobně, téměř identicky. Jedná se o ohebný vibrátor, tvarem připomínající podkovu, jehož menší, užší část zavedete do vaginy, čímž se začne dráždit bod G, ta druhá automaticky přilne na poštěváček. Dvojitá stimulace (kterou právě uživatelé tolik oceňují) je umocněna tlakem, který vyvine partner po zasunutí penisu.

Opakování je matka moudrosti, takže aby nedošlo k mýlce, raději ještě jednou zdůrazňuji – nevlastním nejnovější model We-Vibe Chorus od kanadské značky We-Vibe. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejpopulárnějších hraček pro páry na světě, výrobce přichází na trh s novými inovovanými a vylepšenými modely téměř každý rok. Takže pokud se chystáte nakupovat, tak máte určitě z čeho vybírat, protože i starší verze stále v e-shopech seženete. Bohužel spousta webů si ty názvy lehce upravuje, takže v tom může vzniknout chaos. Já bych se držela názvů udaných výrobcem, viz jejich webovka, který rozděluje We-Vibe následovně: Unite, Match, Sync, Chorus.

V dnešním článku porovnávám We-Vibe Smile (červený) a We-Vibe Match (modrý).

CENA

We-Vibe Sweet Smile na e-shopu výrobce nenajdete. Nemusíte se obávat, nejedná se o žádnou lacinou napodobeninu. Značka Sweet Smile s We-Vibe společně oživila nejoblíbenější párový vibrátor na světě. We-Vibe Sweet Smile je vlastně nová verze původní We-Vibe 2, který byl z dnešního pohledu řekněme „Basic“ / ze základní řady, ze které se postupně vyvinuly sofistikovanější, propracovanější modely párových vibrátorů We-Vibe. Právě proto, že nenabízí tolik možností/funkcí, má nižší pořizovací cenu. We-Vibe jsem nejenom spoustě z vás, kteří čtete můj blog, doporučovala mnohokrát, ale tenhle tip ode mne dostala i spousta mých kamarádek. Musím říct, že jsem na svoje doporučení neslyšela nic jiného než chválu. Ale samozřejmě každý jsme jiný, máme jiné touhy i fyzické předpoklady. Pokud tedy váháte a nechcete hned napoprvé kupovat erotickou pomůcku za 4000 až 5000 Kč, což jsou ceny nejnovějších We-Vibe modelů, doporučuji vyzkoušet Smile. Zjistíte, jestli je to parťák pro vás, a v případě, že by vás natolik neuchvátil, nebudete litovat pořizovacích nákladů.

 

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

We-Vibe Sweet Smile nemá dálkové ovládání, což znamená, že si buď program/vibrace, po kterých toužíte, vyberete předem, ještě než jej zasunete, nebo navolíte program po zasunutí. I když náš pan modrý má dálkové ovládání, válí se někde v šuplíku a použili jsme ho párkrát.

Moje nejoblíbenější využití We-Vibe není při předehře či sebeuspokojování, i když i na to ho můžete velmi dobře využít, ale při společných hrátkách. Vzhledem k materiálu, ze kterého je vyroben (hedvábně jemný silikon), si klidně v průběhu akce přepnu na další oblíbenou funkci. Tím, že se jedná o mého dlouhodobě nejoblíbenějšího pomocníka, tak ho mám vyzkoušeného či spíš prozkoušeného natolik, že zkrátka vím, na které vibrace mám zrovna chuť nebo jaké vibrace si užívám v dané poloze. Zkrátka vím, co zapnout, takže možná proto dálkové ovládání tolik neocením.

PROGRAMY/VIBRACE

Samozřejmě i zde najdete rozdíl mezi modelem We-Vibe Match, který nabízí 10 možných vibračních programů, od jemných, po silnější vibrace, pulzování, postupné vibrace. We-Vibe Smile nabízí 7 možností vzrušujících vibrací. Pokud už párový vibrátor této edice vlastníte, tak nejspíš verzi Smile nedoceníte, spíš si užijete s novým modelem, který vám nabídne zase nějakou novou vylepšenou funkci. Ale pokud hledáte, ať už třeba z logistických (na chatu, do kanceláře) nebo jakýchkoliv jiných důvodů druhý vibrátor, tak si myslím, že i 7 funkcí vás dokáže velmi dobře a kvalitně uspokojit.

 

VODĚODOLNOST

Zbožňuji hračky, které si můžete vzít do vody. Neříkám, že ke každé koupeli, ať už té letní v bazénu nebo večerní ve vířivce, potřebuji vibrátor :), ale líbí se mi mít tu možnost, nemuset myslet na to, že delším kontaktem s vodou erotickou pomůcku zničím. Perfektní je, že i právě červený We-Vibe je 100% vodotěsný.

 

TVAR

Za mě má o malinko lepší tvar pan modrý. Možná ho už máme „zajetého“, mohu-li to takhle lidově popsat, ale pocitově líp drží. Červený párový pomocník, jak z fotky můžete vidět, je tvarově velmi podobný, ale za mě o chlup horší. Ale nejedná se o nic dramatického, jenom je ho třeba lépe nastavit a v případě delší akce občas posunout tam, kde má být.

 

NABÍJENÍ

Ve správné recenzi by nemělo chybět info o nabíjení. Upřímně nabíječky moc neřeším. Kéž by vyvinuli jednu multifunkční na všechny erotické pomůcky, protože takhle nám ty kabely zabírají celkem dost místa v šuplíku. Oba vibrátory jsou zakončené USB portem, takže na dovolenou stačí zabalit kabel a můžete použít konektor od telefonu do elektrické zásuvky, nebo můžete nabíjet přes PC, případně v autě. Modrý se nabíjí přes speciální nabíječku a do červeného pouze vsunete tenký jack. Takže z hlediska balení, pokud řešíte odbavení pouze palubního kufru do letadla, je skladnější červený model.

 

Za mě – vzhledem k ceně, pokud navíc využijete třeba ještě nějaký slevový kód, je We-Vibe Sweet Smile jasná volba, díky které zažijete spoustu vzrušujících okamžiků za velmi nízkou cenu. Myslím si, že určitě nákupu nebudete litovat. Ale samozřejmě pokud už máte s párovými vibrátory podobného typu a tvaru zkušenosti (na trhu je spousta podobných modelů, nejenom od již zmiňované značky We-Vibe, ale podobné fešáky nabízí například i Lelo hned ve dvou různých modelech: Ida Deep Rose a Noa Deep Rose ), tak vás asi We-Vibe Smile neohromí.

 

Děkuji, že mě čtete :-)

 

Vaše Lucka ♥

 

 

 


SHOP MY LOOK