PISSING

Myšlenku pořídit si blog, kde bych psala o svých zážitcích, jsem měla v hlavě už dlouho. Jedním z důvodů, proč jsem realizaci odkládala, bylo, že jsem si nebyla jistá, nakolik budu chtít být otevřená v tom smyslu, aby texty nepůsobily vulgárně, protože jsem samozřejmě zažila i situace, které je vhodnější sdělovat po dvaadvacáté hodině. Moje hranice jsou navíc posunuté, takže se mi těžko odhaduje, co je standard a co už je pro někoho takzvaně přes čáru. Ale protože jste mi psali na FB i Instagramu, ať přidám i nějaké pikantnosti, historky, rozhodla jsem se, že jednou za čas se s vámi podělím také o zážitky, o kterých se až tak moc nemluví...

Dnešní článek bude o pissingu, který někdo považuje za úchylku, ale pro mnohé – především muže – je to vítané zpestření erotických hrátek, které je velmi vzrušuje. Pissingu se také říká „zlatý déšť“ či „šampaňské“. Jedná se o praktiky, které souvisejí s močí a močením. Takže těm z vás, kterým to přijde nechutné, doporučuji dnešní článek přeskočit a nedočítat ho do konce ;)

Čím více mužů jsem poznávala, tím častěji jsem se setkávala s dotazem, jestli někdy vyzkoušíme zlatý déšť. Zpočátku jsem tyto nabídky odmítala, protože jsem na tom neshledávala nic vzrušujícího, a naštěstí mě do toho žádný z pánů netlačil. S postupem času, posouváním sexuálních hranic a poznáváním vlastního těla, jsem se rozhodla, že i já bych ráda pissing jednou vyzkoušela, abych zjistila, jestli se mi to bude líbit, jak na to budu reagovat atd. Při této aktivitě rozlišujeme aktivního a pasivního účastníka. Aktivní je ten, kdo močení provádí, a pasivní ten, kdo ho přijímá. A pro někoho je vzrušující i tzv. nekontaktní pissing, což znamená, že není močeno na něj, ale mimo jeho tělo.

Moje první „šampaňské“ probíhalo v aktivní roli, což mi přišlo snazší. Volba padla na sympatického Francouze Jeremyho, se kterým jsem se už nějakou dobu vídala, věděla jsem, že ho vzrušuje pohled na moje nohy ve vysokých podpatcích, líbí se mu, když jsem lehce dominantní a dělám si s ním takříkajíc, co chci...
Prostorná koupelna v pražském Buddha Bar hotelu byla pro tyto účely jako dělaná. Když se blížil čas odchodu z večeře na pokoj, začala jsem být lehce nervózní. Posilněna několika sklenkami bublinek a spoustou vody jsem se chystala na svoji pissingovou premiéru, ke které málem nedošlo. Po příchodu na pokoj jsem klasicky zamířila do koupelny osprchovat se, zvýraznit make-up (Jeremy je ten typ muže, který na veřejnosti preferuje minimální líčení a konzervativní outfit, jenž nepřitahuje pozornost, ale jakmile se za vámi zavřou dveře, nejvíc ho do varu dostane výrazné líčení, zkrátka „kurevský look“).


Právě při přípravě jsem málem udělala osudovou chybu a vyprázdnila plný močový měchýř klasickým způsobem. Takový standardní postup před sprchou, naštěstí jsem se při dosedání na toaletu zarazila… Široká vana nebo velký sprchový kout jsou pro tuto aktivitu nejlepší, my jsme se rozhodli využít vany. Jeremy si lehnul, já jsem si stoupla nad něj, jednu nohu opřenou o okraj vany, aby měl dobrý výhled… A nic… Prostě mi to napoprvé vůbec nešlo. I když jsem vlastně strašně potřebovala, tak kombinace stresu, možná ostychu, způsobila, že ani kapka…

Protože vím, že na mě funguje zvuk vody, jakmile slyším nebo na sobě cítím vodu, mám automaticky větší potřebu močení, pustila jsem lehce proud vody u vany… A zábrany byly prolomeny… Po troškách jsem se vyprazdňovala na jeho žádostivé tělo. Byla jsem neuvěřitelně překvapena, jak moc je vzrušený, jeho blankytně modré oči paralyzovaly zlatý proud dopadající na jeho hrudník. Stačilo pár osvědčených pohybů rukou v rozkroku a Jeremy mohutně vyvrcholil. Tak silný orgasmus jsem u něj předtím neviděla. Potkali jsme se pak ještě párkrát na několik večerů v Praze, které jsme vždy zpestřili vodopádem moči na jeho tělo. Po čase naše setkávání skončilo, ale já na něj nikdy nezapomenu. Muž, díky kterému jsem prolomila jedno ze svých tabu.
  


Mám-li být upřímná, mně osobně pissing sám o sobě nevzrušuje. Nemám potřebu vyzkoušet pasivní roli a nechat po sobě močit. Ale pokud vidím, že můj protějšek tato představa přivádí do varu, ráda ji zrealizuju, protože v tu chvíli to začíná být vzrušující i pro mě… Není nic lepšího než vidět maximální vzrušení svého sexuálního partnera, jeho nedočkavou touhu a následné masivní vyvrcholení.

Pokud vás láká něco podobného, mám tu pro vás pár tipů:
1. Před akcí vypijte co nejvíc čisté vody, moč bude čirá a bez zápachu.
2. Nejlepším místem pro všechny hrátky tohoto typu je koupelna.
3. Muži se rádi dívají – nezhasínejte, nastavte se tak, aby bylo dobře vidět, odkud moč vychází.
4. Počítejte, že to možná hned nepůjde... Močit nejde na povel, zkuste si třeba jako já pustit vodu.

 

 

Lucka ♥

Na titulní fotce:  podvazkový pás a punčochy Woldorf starší kolekce


SHOP MY LOOK