OYSHO

Krásný večer všem!

Dneska bych vám ráda ukázala kousky od značky, kterou mám v oblibě dlouhou dobu. Oysho jsem objevila už docela dávno při výletu do Budapešti. Ve výloze mě zaujalo, jak už to u mě bývá, spodní prádlo, a především zajímavě střižená noční košilka a k ní sladěný saténový župánek. Když jsem procházela krásný dvoupatrový obchod na jedné z hlavních budapešťských tříd nedaleko hotelu Kempinsky, mou pozornost upoutaly i outfity do fitka, takže jsem nakonec odcházela nejenom s již zmiňovanou sadou nočního prádla, ale i kompletním cvičebním outfitem.

Happy Sunday everyone! I hope you are all doing well! Today I would like to show you lingerie inspiration from another of my favourite brands, where I have loved to shop for several years.

I discovered Oysho once while visiting Budapest. I was fascinated by the seductive lingerie, especially with the nightwear, long satin slip with matching kimono. I went inside and while shopping in a beautiful two-storey shop on one of Budapest's main avenues near the Kempinski hotel, I was also fascinated by the outfits for the gym. That's why I finally left not only with a set of nightwear, and with a complete training outfit as well.

Od té doby mám nákupy v Oyshu spojené s výlety do Maďarska a ještě nikdy se nestalo, že bych v rámci výletu návštěvu obchodu vynechala a něco slušivého si od téhle značky neodvezla.

Oysho docela dlouhou dobu nemělo butik v České republice, takže jsem si většinu sportovních věcí, které od nich mám, opravdu hodně objednávala online. Líbí se mi jak kolekce na jógu, tak řada do fitka. I když vím, že je to naprosto nepodstatné, tak nemám ráda, pokud mám ve fitku s někým stejný outfit. Proto se oklikou vyhýbám nákupům u všech řekněme provařených značek. Krom jisté originality a toho, že u nás v Česku není Oysho tak rozšířené, se mi líbí minimum nápisů a především materiály, ze kterých sportovní věci šijí. Krásně drží tvar i barvu, a to i po x vyprání, mají perfektně všité podprsenky u sportovních topů.

That's why shopping in Oysho reminds me of my trips to Hungary. For me it's some kind of ritual that I take something decent from this brand home every time I visit the Hungarian capital. Because Oysho did not have a boutique in the Czech Republic for a long time, I ordered most of the sports goods online. I really love the minimalistic yoga collection and the fitness line as well. They have perfectly sewn bras in sports tops. I don't like it if I have the same outfit in a sports club with someone. That's why I like to avoid shopping at all, let's say, well-proven brands.

In addition, certain originality because Oysho is not much known in the Czech Republic, I appreciate the materials from which the sport stuff is made. I have proven that it holds its shape and color perfectly, even after a lot of washing and wearing. Great bonus is also a minimum of print and logos on the clothes.

Dalším kouskem z jejich sortimentu, který rozhodně stojí za zmínku, jsou plážové kolekce, především různé přehozy, plédy a šaty. I když předchozí kolekce, byli mnohem povedenější než ta letošní.

I když Oysho nabízí širokou řadu spodního prádla, doposud jsem si u nich nic nekoupila, protože střihy, které nabízí, nejsou úplně můj šálek kávy, a i když mají v kolekcích spoustu krásných podprsenek, tak se mi nelíbilo, že většina z nich má poměrně úzká tenká ramínka, což nemám u prádla na běžné nošení moc ráda.

Another piece of their range, which is definitely worth mentioning, are beach collections, especially cover ups. Draped over bikinis or bare sun kissed flesh, the sexy beach cover up is a holiday must-have.

Oysho offers a wide range of comfy lingerie, so far I have not bought anything from them, because the cuts which they sell do not suit me. Although they have a lot of beautiful bras in their collections, I didn't like the fact that most of them have really thin straps.

 

S těhotenstvím a měnícími se mírami preferuji především u podprsenek pohodlnější střihy. Jiný stav na mě dlouho nebyl vidět, ale hrudník se mi začal zvětšovat téměř okamžitě, jakmile se na těhotenském testu objevily dvě čárky, takže jsem postupně musela vyloučit většinu svých oblíbených krajkových skvostů. Sáhnout po pohodlnějších braletkách, které jsem nikdy moc nenosila.

Takže jsem konečně měla možnost vyzkoušet i prádlo od této značky. Protože si ráda užívám rána pouze v župánku a spodním prádle, pořídila jsem si další župánek. Pod záminkou babymoon dovolené jsem objednala obě barvy, abych se složitě nemusela rozhodovat. Pokud si rádi z cest vozíte podobné suvenýry jako já, tak určitě doporučuji navštívit Oysho prodejny ve Španělsku a Portugalsku. Ač já mám tenhle brand díky prvnímu nákupu spojený s Budapeští, Oysho je španělská značka, takže v každém větším městě jejich pobočku naleznete.

During pregnancy and changing body proportions, I prefer more comfortable cuts, especially for bras. The gravidity was not visible on me for a long time, but my breasts grew almost immediately as soon as two lines appeared on the pregnancy test. I soon had to stop wearing most of my favorite lace lingerie, which I love so much. I bought more comfortable bralettes bras that I never wore much.

Thanks to that, I also had the opportunity to try lingerie from this brand. As you know, I love to enjoy long mornings in a satin bathrobe with lovely lace details.  I bought another kimono, this time in light colors from the summer collection. As an excuse for the babymoon holiday, I ordered both available colors so that I wouldn't have to make complicated decisions, which one to choose…

If you like to bring home similar souvenirs from trips as I do, I definitely recommend visiting Oysho stores in Spain or Portugal. I have this brand associated with Budapest thanks to the first purchase, but Oysho is a Spanish brand. So you will find their branch in every major city.

 


SHOP MY LOOK