LELO TIANI 24K Obsidian

Byla jsem nadšená, když jsem od sexshopu Flagranti dostala příležitost představit vám párový vibrátor Lelo TIANI 24K Obsidian.  A protože se jedná o skutečně exkluzivní kousek pokrytý plátky 24 karátového zlata, alespoň jsem měla po dlouhé době příležitost vytáhnout ze skříně večerní šaty, které jsem si loni na jaře pořizovala na party ve stylu “Great Gatsby“, která se však kvůli Covidu nikdy neuskutečnila. Věřím, že švédskou značku Lelo ani jejich legendární párový vibrátor Tiani, který mimochodem získal ocenění RED DOT DESIGN AWARD, spoustě z vás, kteří si rádi zpestříte milostné hrátky s nějakým vibrujícím pomocníkem, představovat blíže nemusím.

After a long time, I had a chance to pull my evening dress out of the closet. As part of the cooperation with the Flagranti sex shop, I had the opportunity to introduce you to the couples Lelo vibrator Tian 24K Obsidian. And because this is a truly exclusive erotic toy covered with a band of 24 carat gold, I didn't have to look for the right outfit for too long. A glittery golden dress that I bought last spring for the "Great Gatsby" party, which, however, never took place because of Covid. I believe that I don't have to introduce the Swedish brand Lelo or their legendary vibrator Tiani, which by the way won the RED DOT DESIGN AWARD to many of you who love all vibration excitements...

Pokud preferujete špičkové produkty a rádi si pořizujete věci z limitovaných edicí, tak budete z této exkluzivní kolekce pokryté plátky zlata určitě nadšení.

Pořídit si můžete fuchsiovou variantu jako mám, anebo i černou, která mi přijde možná ještě hezčí. Luxusní povrchová úprava nemá na výkon ani jiné funkce vibrátoru žádný vliv, takže můžete očekávat kvalitu na kterou jste u Lelo produktů zvyklí. Pokud Tiani neznáte, v krátkosti vám jej představím.  Víte, že patřím mezi velké propagátory a milovníky párových pomůcek. Jakákoliv hračka, se kterou zažijete zase o fous lepší nebo jiné vyvrcholení, je podle mě skvělá. Ale pokud prožitek můžete sdílet a prožívat při milování zároveň, je to ještě lepší.

Would you like to take your sexual arousal to new heights? And you prefer to purchase things from limited editions, I am sure that you will definitely be thrilled with this exclusive collection covered with gold slices. If you’re not in the mood for Deep Rose, as I am you can also order this toy in black version which may seem even more glamorous to me. The luxurious gold finish has no effect on the power or on the other functions. So you can expect the high quality you are used to with Lelo products. If you don't know Tiani, keep on reading.

You know that I am one of the lovers of couple toys. Sex toys are a clutch way to up the ante in the bedroom and heighten intimacy with your lovers, since you're trying something new and exciting together. So it didn't take much work for this small erotic toy to win (not only) my heart...

Tiani má, jak vidíte na fotkách, tvar podkovy nebo U, který je pro párové vibrátory velmi typický. Protože co si budeme povídat. Aby mohl být jeden konec zasunutý ve vagíně a druhý silnější konec vložený mezi stydké pysky, tak lepší tvar asi nevymyslíte...

Miluji hračky, které poskytují masáž klitorisu i vagíny během styku. Takže nedalo moc práce, aby si Tiani získal mé sympatie. Krom klasických vibračních programů, které jsou samozřejmě skvělé, ale na druhou stranu velmi podobné pro všechny erotické hračky, se Tiani odlišuje od podobných párových pomůcek technologií SenseMotion. Právě touhle hravou vychytanou funkcí mě naprosto dostal. Funkci SenseMotion ovládáte pohyby ruky, ve které máte dálkový ovladač. Ten reaguje na rychlost pohybů ruky změnou intenzity vibrací. Věřte mi, že reaguje opravdu na sebemenší změnu pohybu!

Detailní informace a všechny technické parametry naleznete zde:

· bezdrátové dálkové ovládání

· vodotěsné

· 8 různých nastavení (6 funkcí vibrací a pulzací je doplněno 2 programy s technologií SenseMotion)

Tiani has a U-shape, as you can see in the pictures, which is very typical for couple vibrators. As expected, one end can be inserted in the vagina and the other thicker end put between the labia, so you probably can't come up with a better shape ...

You or a partner can control the vibration via the wireless remote control. In addition, the close-fitting cut pays attention to your G-spot and clitoris, while 8 different vibration options also feel great for his penis as he slips under the toy during sex. Apart from the classic vibration programs, Tiani has something extra: Sense Motion technology. Damn, this function is so clever and playful. SenseMotion functions which involve moving the remote to increase the intensity of the vibrator.

• wireless remote control

• waterproof

• 8 different settings (6 vibration and pulsation functions + 2 programs SenseMotion technology)

All detailed information and technical description you can find here.

Zbožňuji, jak jsou všechny produkty od Lela zabalené, což už jsem na blogu několikrát zmiňovala. Věřím, že pokud tímto kouskem obdarujete někoho neznalého ve světě prémiových erotických pomůcek, možná bude mít pocit, že si rozbaluje překrásný niche parfém.  

Značka Lelo slaví letos 15 let na trhu, u této příležitosti zařadila do prodeje i další exkluzivní erotické pomůcky ze zlata. Jedná se o celozlatá dilda, čemuž odpovídá i cena. Pokud Vás nebaví kupovat zlaté cihličky, tak zlatý vibrátor je určitě mnohem víc cool, jen nevím, jakou pak má trhu likviditu.

You know, I always love LELO’s packaging, which I mention on the blog many times. The packaging used for the TIANI 24k has a pinch more glamour and decadence than I’m used to with sex toys. I'm quite sure that maybe for somebody inexperienced it may look at first glance, like getting a box of really expensive perfume.

The Lelo brand is celebrating 15 years on the market, and on this occasion it has launched another exclusive 24-karat gold erotic toys. Luxury dildos are more than a sex toy, they're masterpieces in pleasure, which corresponds to the price. If you don't like buying gold bars, then the golden vibrator is definitely much more cool, I just don't know what market liquidity it has...


SHOP MY LOOK