FOX PULZÁTOR na dálkové ovládaní

Kdo si počká, ten se dočká. Tak by se asi ve zkratce dala vystihnout dnešní recenze. Z růžového pulzátoru na dálkové ovládání jsem byla nadšená od prvního dne, co jsem ho od  Eroticstore.cz obdržela k testování. Měla jsem proto velkou radost, že právě o tuto podle mne naprosto dokonalou multifunkční hračku následně probíhala vánoční soutěž. Ale tím, že jsem pulzátor do kalhotek chválila, kudy jsem chodila, tak mi vlastně nedošlo, že jsem se s vámi nepodělila o plnohodnotnou recenzi.

Ale pojďme k samotnému hodnocení. Zmiňuju to u každé recenze, byť vím, že na funkčnost erotické pomůcky její barva vliv nemá. Pro mě osobně je velmi důležité, že pulzátor Fox je růžový, což je moje nejoblíbenější barva, u které mi přijde, že všem dildům a vibrátorům pro nás holky sedí tak nějak nejvíc. Je to svůdné a zároveň roztomile holčičí. Jsem přesvědčená, že i tahle ňuňu barva u spousty žen potlačí ostych při prvním rozbalení a používání.

Nicméně tenhle pulzátor do kalhotek rozhodně žádná hračka pro holčičky není. Naopak si s ní užijí všechny holky, které touží po pořádném a nezapomenutelném vyvrcholení.

 

Good things come to those who wait - this is probably the most apt name for today's article. I was thrilled about the pink Remote Control Vibrator Strap On Panties from the first day I received it from Eroticstore.cz for testing. I was super happy that this perfect erotic toy was followed by a Christmas giveaway on my Instagram. Although I really enjoy the panties pulsator a  lot, I forgot to share a full review with you.

But let's go to the review. I wrote about it in every blog post dedicated to an erotic toy, I know that the functionality of the vibrator is not affected by color. But for me, it is very important that the Fox pulsator is pink, which is one of my favorite colors. I think,  that all the women's dildos and vibrators in these sweet pink shades fit the girls the most. It´s seductive and at the same time cutely girly. I believe that using this sweet color on the toy  will suppress shyness in many women when first unpacked and start discovering it.

The color is adorably girly, but the panties pulsator is definitely not a toy for girls. All the women who long for a proper and unforgettable climax are in for a treat. 

Pulzátor Fox do kalhotek má spoustu funkcí, které je určitě důležité zmínit předtím, než se zaměřím na ty, které okouzlily mne.

The remote pulsator has a lot of features that are definitely important to mention before I focus on the ones I fell in love with.

 

Možností, jak si užívat, je nepřeberně mnoho, takže pokud vám bude chvilku trvat, než se s dálkovým ovladačem skamarádíte naplno, nic si z toho nedělejte… Mě osobně dostala možnost zapnutí vyhřívání. Vlastně žádnou jinou hračku, která by nabízela možnost nastavení vyšší teploty, doma nemáme. Nikdy bych nevěřila, jaký rozdíl těch pár stupňů může uvnitř vás udělat, wow. Doposud patřilo k našim teplotním vrcholům ponechání análního kolíku nebo skleněného dilda na pár minut v mrazáku…

Pulzátory obecně jsou skvělou volbou pro všechny z nás, které potřebují k uspokojení simulaci reálného pohlavního styku. Tenhle má navíc oproti pulzátorům ve tvaru klasických dild tu výhodu, že díky příjemnému tvaru krásně přilne k vašemu klínu. Pak už jenom stačí si na externím ovladači, se kterým si můžete hrát jak vy, tak i váš partner, zvolit požadovanou rychlost a frekvenci.

There are many possibilities how to enjoy exciting moments with Fox, so if it takes you a while to be familiar with remote control, don't worry about it… I was fascinated by the possibility of turning on the heating. We do not have any erotic toys at home that would offer the possibility of setting a little higher temperature. I would never believe what difference those few extra degrees inside the body can make, wow. Until now, our games with Hot and cold included leaving an anal plug or a glass dildo for a few minutes in the freezer, but nothing more....

Pulsator technologies are a great choice for all of us who need  the back-and-forth motion for a climax. In addition, this one has the advantage over pulsators in classic dildos that, thanks to its pleasant shape, it adheres beautifully to your lap. Then all you have to do is choose favourite speed and frequency. You can be a ruller of the remote control, but of course your partner can please you by choosing different motion.

Další schopností alias funkcí, kterou mě tahle hračka velmi mile překvapila, je možnost zacílení na váš bod G. Pokud jste měli u jiných hraček někdy pocit, že vám pár centimetrů chybí či naopak přebývá k tomu, abyste dosáhli slastných orgasmických výšin, tak díky pohyblivému zakončení vrchní části pulzátoru můžete „vychytat“ přesně tu svou polohu, která lahodí právě vašim potřebám.

Kdo čtete mé recenze pravidelně, víte, že jakmile mám možnost si vzít danou erotickou pomůcku do vířivky či sprchy, tak si ji okamžitě zamiluju mnohem víc. Růžový pulzátor Fox je naštěstí voděodolný, takže přežije veškeré vaše vodní hrátky, ať už ty domácí, či dovolenkové.

Svými vychytanými funkcemi slučuje dohromady několik mých oblíbených pomůcek a zároveň se svým naprosto odlišným tvarem vymyká všem, které máme v naší komodě, což mu přidává na oblíbenosti i četnosti použití. Pokud hledáte spolehlivého kamaráda, který uspokojí vaši partnerku po dobu vaší nepřítomnosti, a zároveň i kámoše, se kterým si užijete oba, tak si myslím, že si Foxíka, jak mu důvěrně říkám, rozhodně zamilujete stejně jako my.

Another feature that this toy nicely surprised me with, Is the ability to target your G-spot.
If you have ever felt that other toys you ´ ve tried need A few centimeters more or less to bring about orgasm. Then thanks to the movable end of the upper part of the pulsator, you can "catch" exactly the position that suits just you !

If you read my reviews regularly, you know that as soon as I have a chance to take a dildo or vibrator to the whirlpool, I will immediately fall in love with it much more. Fortunately, the pink Fox pulsator is waterproof, so it will survive all your water games, whether at home or on holiday.

With its super clever functions, it combines several of my favorite toys together and at the same time, with its completely different shape, stands out from every one we have at home actually, which adds to this pink panties vibrator popularity and frequency of use.  If you are looking for a reliable friend who will satisfy your sweetheart during your absence, and at the same time a silicone friend with whom you will enjoy both, then I think you ĺl be very happy with Fox as much as we are


SHOP MY LOOK