FOOTFETISH

Význam bot a nohou nabývá v ženském a mužském světě zcela rozdílné podoby. Znám spoustu žen (sama se však mezi ně neřadím), které mají „úchylku na boty“. Nějaká neidentifikovatelná síla je nutí nastřádat a vlastnit co nejvíce párů střevíčků, některým z nich tato vášeň způsobuje, že pro svoji sbírku musejí pořizovat stále větší botníky, popřípadě jim věnovat celou jednu místnost.

Pro velkou část mužské populace jsou dolní končetiny prostředkem k chůzi a boty povinnou součástí outfitu. Samozřejmě, když uvidí krásnou mladou slečnu v krátké sukýnce, rádi se za ní otočí. Pak jsou muži, pro které chodidla v lodičkách, podpatky, silonky představují sexuální stimul. Footfetish může mít mnoho podob, někoho vzruší a postačí mu pouhý pohled, jiný preferuje hladit nohu v silonce a jiní k uspokojení potřebují přímo laskání a olizování prstů.

Osobně footfetish nepovažuji za úchylku, naopak mi přijde roztomilé, že někdo věnuje speciální péči mým nožkám. Jak víte, pokud je to možné, snažím se vyhovět přání svého společníka, aby náš společně strávený čas byl nezapomenutelný jak pro něj, tak také pro mě. Letos v únoru to budou přesně tři roky, co jsem měla dohodnuté první setkání se starším gentlemanem. Perfektně strávené odpoledne jsme zakončili výbornou večeří, a protože sympatie byly vzájemné, dohodli jsme se, že si společně zahrajeme golf v Rakousku. Po tomto víkendu tedy následovala dovolená…

Jak už to tak bývá, Paul, jako většina mužů, se kterými si píšu emaily, se mi o své náklonnosti k podpatkům nezmínil. Během víkendu sem tam něco naznačil, takže jsem na naše další setkání a první delší dovolenou odletěla vybavena botami s vysokým podpatkem na platformě, které většinu mužů dle mých dosavadních zkušeností rajcovaly. Až po několika společně strávených dnech a vypitých lahvích vína jsem se dozvěděla, že platforma je něco, co mu rozhodně sexy nepřijde, a naopak má rád sandálky a páskové botičky všeho druhu. Takže jsme pochopitelně zašli nějaké koupit, a protože se naše cestování stalo celkem pravidelným, patřím teď již také do skupiny žen, které by potřebovaly botník pouze na páskové sandálky na vysokém podpatku.

Díky Paulovi mám zastoupený tento typ bot snad ve všech barvách a typech, od extrémně vysokých, ve kterých je možný pouze krátký přesun k hotelovému baru a následný skok do postele, až po ty nižší, v nichž se dá relativně pohodlně chodit celý den (pokud se tedy nechystáte na vysokohorskou turistiku ;) ).

Ze zkušenosti vím, že i muži, kteří nejsou footfetišisté, ocení iniciativu a něco nového… Zkuste třeba masáž penisu při předehře, já jsem na ni měla vždy více než pozitivní feedback :)

Jak na to? Sedněte si proti sobě, nechte si samodržící punčochy (lépe to klouže po kůži) nebo naneste na chodidla masážní olej a začněte mu penis mnout mezi svýma nožkama. Při „nožní práci“ zapojujete břišní svaly, lýtka (a zadní hýždě v závislosti na tom, v jaké pozici se usadíte), takže tuhle stimulaci můžete brát i jako alternativu k návštěvě fitka, kterou jste třeba nestihli, nebo jako porci posilování navíc...

Pusu, Lucka ♥

 

 


SHOP MY LOOK