DÁRKY PRO NĚJ

Myslím, že v tomhle mi dá za pravdu spousta žen. S dárky pro muže to vůbec není snadné. Mám pocit, že nás je mnohem snazší potěšit, nejen na Vánoce ale i kdykoliv během roku. Květinou, prádlem, šperkem, voucherem do oblíbeného obchodu, kabelkou, botičkami, šatičkami… Těch možností je tolik, že vlastně záleží jen na tom, jestli je daný gentleman alespoň trochu kreativní a občas nám naslouchá.

U mužů to moc snadné není, protože většinu svých zájmů a koníčků si řeší sami (tím myslím, že si na ně kupují veškeré nezbytnosti). A co si budeme povídat, ponožky nebo trička nikoho pod stromečkem neurazí, ale zároveň vám za to, ve stoje asi nikdo tleskat nebude…

Proto vám už spoustu let doporučuju různé sexy dárky. Ty sice není úplně vhodné rozbalovat pod stromečkem společně s ostatními členy rodiny, naopak se jedná spíše o takové dárky, které si dáte na závěr večera nebo třeba v následujících dnech po Štědrém večeru, kdy už budete mít více prostoru, času i chuti.

Takže i letos jsem pro vás na vaše přání sestavila seznam toho nejlepšího, co jsem měla za poslední rok možnost vyzkoušet, a zároveň jsem přidala i několik dlouhodobých favoritů především pro nové čtenáře blogu. Věřím, že pokud jste podobnými kousky ještě nezkoušeli nikoho obdarovat, určitě se s nimi trefíte. Schválně mi dejte vědět, jestli jste některou z mých inspirací využili a jak jste s ní zabodovali. Budu za váš feedback moc ráda.

VOUCHER/DOPIS JEŽÍŠKOVI

Muži milují experimenty a dobrodružství a pokud i vy patříte mezi ty, které mají rády trošku adrenalinu, tak zkuste vložit do obálky volnou poukázku nebo třeba dopis Ježíškovi. Forma záleží jen na vaší kreativitě – zkrátka něco jako žolík, který splní vašemu milému každé přání. Možná budete překvapená, co se dozvíte a po čem touží.

Pokud tolik odvahy nemáte, nebo tak trochu tušíte, že se svým drahým nesdílíte úplně všechny touhy, tak doporučuju zakoupit si mašlové body. Za mě se jedná o nejlepší a úplně nejuniverzálnější dárek, který můžete třeba využít (pokud vám to nevyjde) i v dalším vztahu.

SEXY MAŠLE

Sametová stuha nebo sexy body „à la mašle“ jsou skvělým tipem na dárek, jak když nevíte, co koupit... Mezi námi, jsou ideálním řešením i v případě, kdy víte, že si dotyčný víc vaší kreativity při vymýšlení dárku nezaslouží...

Pokud vás nic z výše zmíněného nezaujalo, nebo už jste to naopak použily v minulých letech a chcete letos přijít zase s něčím novým a neokoukaným, mám pro vás další vzrušující tipy, díky kterým budou letošní Vánoce pro vašeho drahého nezapomenutelné.

MASTURBÁTORY

Mám pocit, že masturbátory jsou poměrně opomíjené pomůcky a spousta lidí na ně nahlíží pouze jako na produkty určené k sebeuspokojení. Na trhu je celá řada nejrůznějších pomocníků z této kategorie, které můžete použít nejenom při předehře, a dopřát tak svému milému díky zajímavému vnitřnímu vroubkování masturbátoru zase jiné, dosud nepoznané vzrušující okamžiky.

Masturbátorů najdete na e-shopech celou spoustu v nejrůznějších tvarech i velikostech, právě způsob využití a velikost je rozdělují do několika kategorií. Sexy vajíčka, která jsem vám doporučovala na Velikonoce, spadají do kategorie masturbátor na jedno použití. Cena odpovídá materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, takže není možné hygienické očištění a následné znovupoužití.

Pokud chcete zjistit, jak by na podobný dárek váš partner reagoval, jsou vajíčka, která stojí 100−200 Kč, ideální variantou. Seženete je i v podobě golfových či fotbalových míčů. Přijde mi škoda, že žádný z výrobců pružně nezareagoval a nenechal vyrobit i vánoční kuličky místo vajíček, kterých je na trhu mnoho modelů (masturbační vajíčka mají různé druhy vnitřních vroubků a výstupků). Bylo by to na Vánoce hezky tematické.

Máme doma vyzkoušeno opravdu mnoho vajíček od nejrůznějších výrobců i značek. Pokud chcete volit právě ze segmentu na jedno použití, pak vám doporučuji masturbátory od značky TENGA, která se právě proslavila vajíčka, ale mají i další druhy jednorázových masturbátorů v trošku odlišných tvarech. Jak můžete vidět na fotce, jedná se o válec, který díky delšímu tvaru přinese ještě lepší zážitky a prožitky. A zase jako u vajíček platí, že můžete vybírat opravdu ze spousty modelů, které na pohled vypadají stejně, ale nabízejí jiné vnitřní vroubkování.

Masturbátor může být skvělým tipem na dárek, pokud víte, že váš sexuální život není pro partnera dostačující, ať již z nejrůznějších zdravotních důvodů (třeba po porodu), či kvůli vztahu na dálku. Muži mohou dosáhnout skvělých orgasmů, přestože nebudete poblíž,nebo třeba jenom na telefonu.

Skvělou volbou je za mě průsvitný masturbátor Jack, který je oboustranný. Širší strana vám umožní zažít pocity jako při vstupu do vaginy. Užší otvor na druhé straně připomíná anální otvor. To může být fajn alternativou pro ty z vás, kteří jste ještě nepřekonali stud a neuvolnili se natolik, aby si váš partner mohl užít anální hrátky.

Mým druhým tipem je taktéž oboustranný masturbátor od značky FOX, z měkkého a velmi realistického materiálu, který navíc vibruje (7 funkcí intenzivních vibrací, pulzací a eskalací). Obsahuje i snímač pohybu, díky kterému přizpůsobuje rychlost, typ vibrací, a dokonce i zvuky podle počtu a síly stisknutí. Jedna strana evokuje ústa a druhá vaginu.

SVŮDNÉ PRÁDLO

Nemusíme si nic nalhávat, váš drahý už to nejlepší v životě má, protože má doma vás. Nebo alespoň já si to tak myslím a z toho vycházím. Ať už slavíme cokoliv, vždy si pořídím nějaké hezké nové prádlo a odprezentuji ho jako dárek. Pokud hledáte nějakou roztomilou sexy maličkost, tak určitě doporučuji tyto rozkošné kalhotky s mašličkou.

KAMÍNKOVÉ NÁLEPKY NA ŇADRA

Tenhle úžasný, rozkošný a zároveň neskutečně svůdný šperk jsem objevila teprve nedávno – vlastně si říkám, kde jsem vlastně celou tu dobu byla, když jsem brouzdala po všech možných obchodech, že jsem si ho ještě nekoupila. Na rozdíl od takových těch nálepek na bradavky, které asi všichni známe, ať už ve tvaru koleček, srdíček nebo jiných tvarů, tyto kamínky totiž perfektně drží. Za mě vytvoří mnohem hezčí vizuální dojem a působí opravdu decentně, a přitom neskutečně rajcovně.

MASÁŽNÍ SVÍČKY

Masážní svíčky už jsou u mě na blogu asi taková klasika, ale já je opravdu zbožňuju. Za mě je to skvělá pozornost při jakékoliv příležitosti a budu moc ráda, pokud I já pod vánočním stromečkem objevím nějakou novou vůni nebo typ. Zkrátka si myslím, že v dnešní hektické době není nikdy na škodu se zastavit, udělat si čas jeden na druhého a užívat si vzájemné doteky a příjemnou masáž.

MASÁŽNÍ OLEJE

Můj muž tohle neřeší, protože já pálím svíčky o sto šest, ale vím, že v reakci na podzimní článek mi přišlo spoustu feedbacku, že je mnoho mužů, kteří úplně nevidí pálení svíček rádo, že jim to připadá nebezpečné a tak dále. Takže pokud i váš drahý patří do klubu „radši mějme svíčky na baterky, než ty klasické“, o masáž se rozhodně připravit nemusíte. Jako skvělý dárek poslouží masážní olej, který může mít zároveň funkci lubrikačního gelu, ať můžete rovnou pokračovat.

ČOKOLÁDA/JAHODOVÝ SORBET

Nebo například jedlá čokoláda, kterou můžete napsat na své tělo nějaký vzkaz, a pak ho nechat příjemně rozmasírovat nebo slízat. Každopádně ať už budete vybírat jakýkoliv olej či jinou tekutou ozdobu, za sebe rozhodně doporučuji vybírat ty orální, protože nikdy nevíte, jak to dopadne, a vždycky je lepší mít tu možnost všechno slízat.

ANÁLNÍ HRÁTKY

Stimulace prostaty, masáž, nebo jednoduše anální sex. Ve spoustě heterosexuálních můžu často vzbuzuje obavy a vyhýbají se podobným výrazům obloukem, což je velká škoda. Spousta mužů se podobných hrátek obává, protože jim připadá příliš homosexuální, ale spousta žen už toto tabu dávno překonala a veškeré anální praktiky si oblíbila, a některé jsou schopné při nich dosahovat orgasmu. Každopádně mají na rozdíl od nás tu výhodu, že pro mě je dosáhnutí orgasmu při objevování konečníku mnohem snazší. Prostata je vlastně taková skrytá zátoka potěšení, jejíž nervová zakončení vám opravdu umožní dosáhnout neskutečných vyvrcholení, kterých nejste schopni dosáhnout jinou praktikou či stimulací pouze penisu. Právě v této pro mnohé pány zapovězené oblasti se nacházejí již zmiňovaná nervová zakončení, která by byla škoda neobjevit.

Jako u análního sexu, i tady platí jediné pravidlo – vše musí být prováděno velice jemně, ohleduplně a tak, aby to dotyčnému způsobovalo jenom příjemné prožitky, nikoliv bolest. Protože ve chvíli, kdy ucítíte bolest, rozhodně nemáte chuť pokračovat, a u spousty lidí to může způsobit i dlouhodobý blok. Pokud máte delší nebo ostřejší nehty, na prvotní prozkoumávání je vhodné se vybavit latexovými rukavicemi, kvalitním lubrikačním gelem nebo dobrým masážním olejem a spíše menší anální hračkou.

Pokud naopak patříte mezi zkušené análníky a milovníky podobných praktik, tak vám můžu doporučit dvě největší hračky, které na fotce vidíte. Skvělou službu vám poskytnou jak vibrační anální kuličky, tak Satisfyer Heat Climax, který je taková univerzální multifunkční pomůcka, ale u nás ho s oblibou používáme i na tyhle hrátky.

EREKČNÍ KROUŽKY

Erekční kroužek – pokud jste ho neměli příležitost vyzkoušet, tak určitě moc doporučujI. Ztopořený penis zaškrtí, a zamezí tak odtoku krve pryč. Erekce tak bude silnější, penis vašeho drahého bude mnohem tvrdší a pro muže je to prý super pocit. Pokud váš drahý nemá problém s erekcí, tak asi jako partnerka velký rozdíl nepocítíte, ale jedná se o dárek pro něj. Některé páry mají erekční kroužky v oblibě, protože kromě silné erekce i erekce trvá delší čas a zamezí se předčasné ejakulaci. Pokud s kroužky nemáte zkušenost, určitě je vyzkoušejte, ale je dobré je nenechávat v plném zaškrcení příliš dlouho. Fungují obousměrně – to znamená, že aby váš drahý mohl vyvrcholit, je třeba erekční kroužek z penisu sundat.

Stejně jako u všech ostatních hraček i v tomto segmentu najdete nepřeberné množství kroužků, ze kterých si můžete vybírat. Ať už ty klasické, nevibrační, nebo například vibrační erekční kroužky nabízející stimulaci prostaty. Já jsem pro vás vyfotila takové ty klasické, nevibrační, které na první vyzkoušení a zažití toho pocitu pro vašeho partnera naprosto postačují.

První, červený erekční kroužek – nebo spíše smyčka – se snadno nasazuje a můžete lehce navolit, jak intenzivně ho stáhnete. Tyhle tři černé spojené kroužky, které mají různou velikost, vám umožňují zaškrtit jak penis, tak i varlata. Všechny kroužky, které jsem kdy měla v ruce, byly vyrobeny z nějakého kvalitního silikonu, takže se vždycky snadno přizpůsobily přirození. Při výběru tak z toho nemusíte mít obavy.


SHOP MY LOOK