DÁRKY PRO MUŽE

Článek o dárcích a jeho volné pokračování, které bylo víc zaměřené na dárečky mé oblíbené francouzské značky, patřily na blogu k těm nejoblíbenějším. A protože se blíží období Vánoc, můžete brát dnešní článek jako lehkou inspiraci na budoucí nákupy.

Jsem si velmi dobře vědoma, že díky svému druhému hříšnému tajnému životu jsem dostala tolik dárků jako někteří za celý život. Jsem za to opravdu velmi vděčná a věřte mi, je to docela náročné, když to najednou skončilo. Je strašně snadné zvyknout si na neustálý příjem dárkových taštiček, certifikátů a krabiček s velkou mašlí.
Klientům, s nimiž jsem se vídala pravidelně po delší čas, jsem samozřejmě kupovala drobné pozornosti a dárky i já. Je hezké přijímat, ale když se s někým potkáváte tak často, je dobré čas od času potěšit i jeho, bez ohledu na to, že si dotyčný vzhledem ke svému bankovnímu kontu může dovolit koupit téměř cokoliv. Čím úspěšnější, movitější a zároveň starší klient to byl, tím náročnější bylo vymyslet něco, čím mu udělám radost, protože většinu svých přání už zažil a stihl je zrealizovat.Asi vás nepřekvapí, že 99 % dárků, které jsem vymyslela, bylo vzrušujících či svůdných a souviselo s privátním časem. Z podtitulu mého blogu je vám jasné, že dotyční pánové se se mnou nevídali proto, abychom hráli šachy :-), takže sexy dárky, především krásné prásdlo byly jasná volba.
Univerzálním, nejlepším a nejsnadnějším dárkem bylo odprezentovat nákup nového svůdného spodního prádla jako dárek pro dotyčného. Funguje to perfektně, klidně jsem prádlo hezky zabalila, takže si dotyčný otevřel nejprve krabičku a potom jsem mu to krásně předvedla na sobě.


Opakovaný vtip není vtipem, takže to šlo použít s jedním gentlemanem maximálně jednou. Proto se v tomhle článku více nebudu rozepisovat o vánočních kostýmech, které měly vždy obrovský úspěch, pokud ještě převlek Santovy pomocnice nemáte doma, doporučuji juknout na loňský článek.  Velký úspěch sklidila vždycky mašle, kterou mám na sobě na titulní fotce k článku. Je to univerzální pozornost, která se hodí naprosto na všechno – využívala jsem jí u příležitosti narozenin, Valentýna, výročí, Vánoc…Dalším mým tipem je masážní svíčka. Nikdy jsem neřešila, jak hodnotná daná věc je, o to vůbec nešlo. Většině mužů udělalo velkou radost a překvapilo je, že jsem je vůbec něčím obdarovala, protože když předtím potkávali jiné společnice, klidně dlouhodobě, dárek od žádné většinou nedostali. Samozřejmě jsem si při balení dala záležet, ale to je taková moje úchylka, že mám ráda všechno hezky načančané a ozdobené. Pokud chcete zainvestovat a potěšit svou drahou polovičku opravdu příjemnou pánskou vůní v elegantním obalu, doporučuji masážní svíčku LELO Flare. Je úchvatná!  I když nejsem profesionální masérka, byť jsem si kdysi zaplatila jednodenní kurz, nějakou uvolňující relaxační masáž zvládnu. Především jde ale o to, že projevíte snahu, svíčka navíc vykouzlí perfektní atmosféru. A nemusíte se bát, vosk nepálí.


Často jsem si vytiskla na počítači „voucher“ na masáž a přiložila ho do balíčku k masážnímu oleji či svíčce. Věřím, že každého muže masáž potěší a nikdo nebude řešit, že to není jako od profi maséra. Především ve chvíli, kdy ho přetočíte z břicha na záda a začnete se pozvolna věnovat jeho rozkroku.... Olejů i svíček je na trhu celá řada, je dobré brát v potaz velikost prostoru, kde budete chtít masáž provádět, a intenzitu vůně, aby toho nebylo příliš (což se mi jednou při nákupu oleje v drogerii, na poslední chvíli, stalo, naštěstí to zachránila možnost otevřít okno). Nákup v drogerce nedoporučuji, protože jsem tam nikdy neviděla jedlé oleje.

Ke správnému dárku patří „happy end“ :-) Když se pomalu přesunujete od zad přes zadek ještě do vnitřních stehen, dopřejete extrémní pozornost hlazení této oblasti, aniž byste se dotkla intimních partií, maximálně svůj protějšek vzrušíte. Pak ho stačí otočit na záda a pokračovat z druhé strany. Čím déle budete kroužit okolo, tím vzrušenější bude. Výhodou jedlých olejů je právě možnost následných orálních hrátek.

Jeden můj stálý klient, o kterém jsem tu už psala, mě odnaučil ostychu. Díky němu se dokážu uvolnit a užít si anální hrátky. Ukázal mi, jak moc může být pro muže dráždění hráze vzrušující (na to jsou masážní olejíčky ideální). Spousta pánů pořád vnímá veškeré anální hračky, které by si měli vsunout do konečníku, jako projev homosexuality. Což je velká škoda, připravují se tím o spoustu potěšení.

Vaše Lucka ♥

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BODY/MAŠLE  na titulní fotce: starší kolekce ze sexshopu


SHOP MY LOOK