CO SI SBALIT NA MEETING

Na meeting jsem se balila tolikrát, že už to byl takový „autopilot mód“, nad kterým moc nepřemýšlíte. Ale na první schůzky jsem rozhodně takhle vybavená nechodila, ale postupem času jsem vypilovala techniku sbalit se na „overnight“ do kabelky tak, aby mi nic nechybělo k dokonalosti. Protože jsem po delší době opět dostala dotazy, co jsem si brala na schůzky a jestli mám nějaké tipy, co se mi osvědčilo mít s sebou při setkání s klienty, tak jsem se s vámi o své must have kousky na krátké schůzky podělila v dnešním článku.

Krátkými setkáními myslím 3 až 12 hodin – pokud se balíte na delší čas, nebo se jedná a overnight mimo Prahu, máte s sebou malý kufr, a pak už moc nemusíte řešit, jak to všechno pobalit do kabelky. Dnešní post je spíš naměřen na typ schůzek, které začínají v baru / na večeři a u kterých víte, že budete pokračovat na pokoj a zároveň předtím nemáte možnost si odložit věci, které budete potřebovat o pár hodin později, v hotelovém pokoji.

Na krátké schůzky, pokud to klient nepožadoval jinak, jsem většinou nosila pouze jedno prádlo, které jsem měla rovnou na sobě. Už jsem to párkrát zmiňovala v předchozích článcích; ráda si kupuju sady prádla, ale vždy si pořizuju více spodních dílů (v mém případě to znamená tanga), protože nemám ráda dlouho na sobě jedny kalhotky. A většinou jsem rovnou přibalila náhradní samodržící punčochy, protože mám přímo neskutečný talent v nich udělat díru vždy, když se to nejméně hodí...

I když miluji všemožná malinkatá luxusní psaníčka, třeba od Bottegy, ta, která mám doma, skoro nenosím, protože se do nich při skoro žádné příležitosti nejsem schopná vejít. I když jsem na kratší schůzky vždycky volila větší kabelky, zároveň jsem nechtěla chodit s obrovskou taškou, takže jsem se snažila sbalit veškerou kosmetiku do co nejmenších baleních. Kdo čte moji beauty rubriku, ten ví, že mám ráda Estee Lauder a Clinique. Z velké části jsem si je oblíbila právě kvůli dárečkům (u těchto značek dostáváte k nákupu nejrůznější miniatury na vyzkoušení), které pak můžete perfektně využít při dovolené nebo na různých nezávazných schůzkách. 

V mé kabelce nikdy nechyběl parfém, pudr, kondomy, We vibe, dezinfekční ubrousky, kapesníčky, žvýkačky nebo ústní sprej, kartáček na zuby (i když ve většině hotelů můžete použít jednorázový, ráda jsem si někdy zuby osvěžila ihned po večeři), hřeben a gumička. Obvykle jsem do zbývajícího volného místa přibalila i další věci, ale to už bylo individuální podle konkrétní situace, požadavků klienta a délky setkání. Na overnight jsem obvykle brala i nabíječku, košilku, špunty do uší, někdy (když zbylo místo) i vitamíny, které jsem zvyklá užívat hned po ránu.

Je mi jasné, že každý máme jiné potřeby. Pokud se ale chystáte na rande, které může mít pokračovaní, nebo už víte a máte domluveno, za jakých podmínek zůstanete přes noc, rozhodně doporučuji následující:

Kondomy – spoléhat se v tomto ohledu na dotyčného gentlemana mi přijde krajně nezodpovědné, protože jakékoliv případné nevyžádané následky si bohužel ponesete vy. 

Lubrikační gel – to asi nebudete potřebovat, pokud se s někým vykousnete v baru, kdy vám nejspíš vlastní vzrušení dodá dostatečnou vlhkost. Ale někdy takhle dobře chemie na předem domluvené schůzce nezafunguje, bez ohledu na to, jestli vám ji domlouvala třetí strana, nebo jste si setkání dopodrobna domluvila sama. Co si budeme povídat, není nic horšího než bolestivý styk, který drhne. Můj osobní tip: Když už jsem předem věděla, že nepomůže ani zapojení té nejbujnější fantazie, ráda jsem po lubrikantu sáhla s předstihem. Lehké promazání v koupelně dřív, než jsem vešla do pokoje, nikdy neuškodilo.

We Vibekdo mě zná, ten ví, že na tenhle párový vibrátor nedám dopustit. Pokud ale máte jakoukoliv jinou hračku, která vám funguje stejně dobře a dá se využít při milování, podle mě by v kabelce neměla chybět. Muži milují, když si užíváte, a nikdo netouží po tom, abyste předváděla vokální show jako z béčkového porna ze sedmdesátých let… Věřím, že spousta žen předstírá tak skvěle, že se to dá těžko rozpoznat, ale přijde mi smutné předstírat, když si můžete užívat. A pokud vám k tomu dotyčný gentleman nebyl schopný pomoci, holt vám nezbývá než si pomoci k orgasmickým výšinám díky šikovné hračce sama. 

Intimní gel a desinfekční ubrousky – v tomhle případě se asi nemusím pouštět do sepisování důvodů, proč je s sebou vždy mít. Čím víc a častěji si budete nezávazně užívat, o to víc budete muset na následující bod dbát. 

Gumička do vlasů- tolikrát jsem si jí zapomněla a pak se za to proklínala. Je lepší ji mít i při sprchování, ale pokud se sprchujete sama,tak to s pomocí ručníku snadno zvládnete, ale nejhorší je, když v pokleku kouříte a vlasy vám lezou všude okolo.

Power banka a nabíječka – ať už budete kdekoliv nebo s kýmkoliv bez ohledu na to, jestli dotyčného znáte dlouho, nebo krátce, u podobných typů setkání se občas může něco přihodit. Zkrátka to najednou nesedne a vy si budete chtít co nejrychleji zařídit odvoz. Nebo bude všechno perfektní, ale plánovaná délka schůzky se změní, a v podobné situaci nechcete řešit, že nemáte baterku nebo data.

 

Mějte se krásně a užívejte tak, ať máte nezapomenutelné zážitky, a ne příšerné vzpomínky. 


YOU MAY ALSO ENJOY