ČÍM SI ZPESTŘIT VALENTÝNA ?

Podle mě není nikdy nic špatného na tom oslavovat lásku, udělat si čas na sebe, místo běžné rychlovky si dopřát více času na milostné hrátky. Ať už budete slavit 14. února, nebo kdykoli jindy, můžou se vám hodit tipy na erotické hračky, které udělají radost vašemu partnerovi, partnerce nebo klidně jen vám samotným. Valentýn mám neodmyslitelně spojený s červenou barvou, takže ne náhodou jsem do dnešního článku volila erotické pomůcky v tomto odstínu.

I think that there is nothing wrong about celebrating love, making time for the other and instead of the having the usual quickie to enjoy erotic games. If you are going to celebrate the St. Valentine’s Day or some other occasion you may find these tips for erotic toys handy to pleasure your partner or yourself. Saint Valentine’s Day is surely connected to the red colour so it’s not a coincidence that I chose toys in these colours for this article.

WE-VIBE SMILE

Víte, že miluji erotické hračky pro páry, takže i když s velkou radostí zkouším a testuji nejrůznější novinky z téhle kategorie, zároveň se vždy ráda vrátím ke staré dobré osvědčené klasice. Tou je v mém případě legendární párový vibrátor We-Vibe (na fotce můžete vidět základní model We-Vibe Smile v červené barvě, který už se moc neprodává).

You know that I love erotic toys for couples so even if I try and test all the new toys, I always tend to go back to my all-time favourite toy We-Vibe (you can see the basic model We-Vibe Smile which is red colour which isn’t being sold that much in these days).

SATISFYER ELASTIC JOY

Satisfyer Elastic Joy byl součástí letošního adventního kalendáře od stejnojmenné značky, a můžu vám říct, OMG! Neskutečně ohebný párový vibrátor, který ve všech jeho podobách můžete vidět na dalších fotkách zde, dokázal od prvního vybalení na pár týdnů sesadit z první příčky mého dosavadního favorita, a to je u mne opravdu co říct…

Satisfyer Elastic Joy was part of the most recent advent calendar from the same brand and everything that you need to know is OMG! This vibrators for couples are extremely bendable and you can see other pictures here. It took my all-time favourite toy from my top one position just in a few weeks and that’s something…

VIBRAČNÍ KROUŽEK

Další kousek, který můžete zapojit přímo do vašich hrátek, je vibrační kroužek. Prožitky z milování jsou s ním mnohem intenzivnější. Kroužek disponuje texturovanou částí zacílenou na klitoris. Tento model nabízí pouze jeden typ vibrací, ale na trhu najdete mnoho dalších, propracovanějších variant, které nabízí různé škály a intenzity vibrací.

Another toy which can be incorporated in your game sis vibrating ring. The experiences are more intense. Ring also has a part with texture which targets the clitoris. This specific model offers only one type of vibrations, but you can find many different ones which have a scale of vibrations.

MINIVIBRÁTOR

Nikdy jsem nebyla velkým příznivcem minivibrátorů. Musím říct, že jsem byla mile překvapena jejich šikovností i celkem solidním výkonem. Uprostřed na fotce je šikovný „pidi midi“ vibrátor. Od podobného kousku jsem neměla velká očekávání, automaticky jsem ho zařadila do kategorie „vhodný na předehru“. Je ale pravda, že se nám osvědčil na dráždění bradavek, ušních lalůčků či rozdráždění hráze a okolí konečníku, kde je spousta nervových zakončení, takže se s jeho pomocí krásně připravíte na anální sex. Intenzita vibrací mě neskutečně překvapila, je všestranný, výkonný a dá se považovat za základní erotickou hračku, se kterou si užijete spoustu zábavy.

I have never been fond of mini vibrators, but I must tell you that I was pleasantly surprised with the effectives and performance. You can find the mini vibrator in the centre of the photo. I didn’t have high expectations from this toy, so I automatically put it in the category „good for foreplay “. It’s true that this toy was great for nipple, earlobes, the dm and anus where is a lot of nerve endings and you can use it as preparation for anal sex. The intensity of vibrations surprised me as well as the performance so I’ll consider it more like a handy toy that can provide a lot of pleasure and fun.

VENUŠINY KULIČKY

Posilovat svaly pánevního dna se rozhodně vyplatí, nemusíte být nutně po porodu nebo řešit problémy s inkontinencí... Intenzivnější sexuální prožitky a snazší cestu k vyvrcholení chceme přece všechny, ne? Proto doporučuji Venušiny kuličky nejenom vyzkoušet, ale i pravidelně používat. Stačí je zavést do pochvy a ostatní se už děje bez vašeho aktivního přístupu. Ze začátku jsem měla pocit, že lehce vyklouzávají ven, což je potřeba! Díky tomuto pocitu začnete automaticky stahovat poševní svalstvo, a právě tím dojde k jeho posilování.

It’s worth it to exercise your pelvic floor even if you aren’t after a labour or have issues with incontinence… We all want to have more intense experiences and orgasms, right? Therefore, I’d recommend you not to only try Venus balls but to use them more frequently. All you must do is to insert them in your vagina and that’s it. First, I felt like they are slipping out which is necessary! Because this leads you to exercise your pelvic floor to prevent them from slipping out.

EREKČNÍ SMYČKA

Silikonová erekční smyčka s nastavitelnou velikostí, která padne každému penisu a zajistí svému nositeli dlouhotrvající a pevnou erekci. Bez použití lubrikačního gelu nasaďte smyčku na ztopořený penis. Utáhněte na potřebnou velikost tak, aby smyčka zaškrtila penis, ale ne příliš silně. Zkrátka tak akorát, aby to nebolelo.

Silicone penile loop with adjustable size which suits every penis size provides long lasting erection to the user. You need to put the loop on erect penis without using lube and adjust the size, so the loop chokes the penis but to the point when it doesn’t hurt.

BODY MASSAGER

Ruční masáž je úžasná kdykoliv, ale pokud ji vylepšíte masáží s touto hračkou, dostane to úplně nový rozměr! Tato masážní pomůcka vám s tím pomůže! Má 4 hladké kulovité konce a ergonomickou rukojeť, takže si s ní užijete masáž po celém těle. Přidávejte na tlaku, uvolňujte a probouzejte smysly.

Většinu erotických hraček z dnešního článku máme doma už delší dobu, a tak se mi nepodařilo dohledat linky, kde se přesně ještě prodávají, ale pokusila jsem se najít a uložit pro vás prokliky na podobné kousky. Rovnou píšu, Méďa je z nějakého party obchůdku, a jelikož sedí, není na něj potřeba helium…

Hand massage with this toy is always pleasure and if you use this toy, you enhance it even more! This massaging toy will help you. It has four smooth ends and ergonomic hand so you can enjoy your massage by using different pressures.

We have most of the toys at home for some time now so I couldn’t find the specific links for them, but I tried to find the links for similar ones. And the bear is from some party shop, and he sits because there is no helium needed…

 


SHOP MY LOOK