CHANGE LINGERIE

V dnešním článku bych se s vámi ráda podělila o tip na perfektně padnoucí spodní prádlo, které mám moc ráda na každodenní nošení. Protože co si budeme povídat, některé sexy krajkové kousky, které u mě občas vidíte na fotografiích, jsou perfektní do postele nebo v případě zajímavě střižených body se dají využít jako skvělý top k úzké sukni na večer. Ale nejsou to ty nejvíc pohodlné kousky na světě… Zkrátka, jedná se o prádlo, které perfektně podtrhne a troufám si říct vylepší daný moment, ale úplně si nejsem jistá, jestli ho chcete mít oblečené osm hodin… Rozhodně netvrdím, že se nedá nosit přes den, ale já osobně preferuji na běžné nošení kousky, které příjemně sedí, nikde neškrtí, neřežou a hlavně se nerýsují pod oblečením. Zároveň poskytují správnou oporu ňadrům, čímž se vyhnete nejrůznějším zdravotním problémům od bolestí zad, krční páteře až po migrény.

In today's article, I would like to share with you a tip on comfy lingerie, which is still sexy enough for daily wearing. Some of the extraordinary lace pieces that you sometimes see on my IG photos are perfect for the passionate night, or in the case of some lace body, they can be used as a great top for a tight skirt for the evening. But they're not the most comfortable ones… It's that kind of underwear that will perfectly improve the moment, but I'm not entirely sure if you want to wear it for eight hours… I'm definitely not saying that it can not be worn over the day, but I personally prefer for casual days lingerie that fits comfortably, does not strangle anywhere, does not cut and mainly does not show under clothes. It's also important to provide the right support for the breasts, thus avoiding various health problems from back pain, cervical spine to migraines.

Značku Change Lingerie jsem objevila, když jsem v minulosti velmi často cestovala do severských zemí. Je zde je velmi oblíbená a její butiky jsou tu proto hojně zastoupené. Co se mi na ní tak líbí? Upřímně, naprosto všechno. Jednoduchý čistý design butiků, překrásné balení prádla do stylových krabiček (i přes to, že se jedná o značku ze středního cenového segmentu) a především opravdu rozsáhlý sortiment zboží. Čímž myslím, že v každé řadě spodního prádla máte na výběr z několika typů podprsenek i spodní dílu, některé kolekce navíc zahrnují i loungewear.

I found the Danish brand Change Lingerie  when I had been traveling to the Nordic countries quite often. It is very popular there, they have many stores where you can view and try the goods. What do I like about this concept so much? Honestly, absolutely everything. Simple cool design of all boutiques, beautiful packaging in stylish pink boxes and above all a really wide product range. By which I mean that in each line of lingerie you have a choice of several types of bras and underwear, some collections also include loungewear.

Osobně miluji tanga, takže převážnou většinu mého šatníku tvoří kalhotky tohoto střihu. Díky augmentaci mám poměrně široký výběr v oblasti podprsenek a mohu si dovolit vybrat téměř jakýkoliv střih, protože mi většinou velmi dobře sedí. Ale přesto se mi líbí, že si mohu volit z různých střihů od push upek, po braletky, podprsenky ve střihu balconette. Pokud jste při výběru podprsenky náročnější, věřím že oceníte nejenom širokou škálu velikostí, ale i různé druhy podprsenek, které každá kolekce nabízí.

Co se velikostí týká, Change Lingerie má specifické (nebo alespoň podle mě) číslování, takže určitě je lepší vyzkoušet si, jaká velikost je u nich ta pravá pro vás.

I'm a big fan of thongs, so the vast majority of my wardrobe consists of panties of this cut. Thanks to breast augmentation, I have a relatively wide selection in the field of bras and I can afford to choose almost any cut, because it usually fits me very well. But I still like the fact that at Change Lingerie I can choose from various options from push ups, to bracelets, bras in a balconette cut. If you are more demanding when choosing a bra, I believe that you will appreciate not only the wide range of sizes, but also the different types of bras that each collection offers.

In terms of size, Change Lingerie has a specific numbering from our European one, so it's definitely better to try out what fits you right.

Co jsem si ale na téhle značce zamilovala absolutně nejvíc je, že u spousty řad spodního prádla nabízí ve stejném designu noční košilky a župánky. Kdo mě sledujete delší dobu víte, že zbožňuji dlouhá rána, ať už krajkovém prádle a župánku, nebo v košilce a župánku, takže kdykoliv mám možnost si pořídit k prádlu i kimono nebo přehoz ve stejném designu, jsem naprosto nadšená. Narozdíl od Lise Charmel a jiných High end značek, které mají kombinaci stejně ladicího prádla a župánku v nabídce, je Change Lingerie mnohem levnější. K některým kolekcím prádla si můžete pořídit i podvazkový pás a punčochy, které mají krajkový lem totožný s prádlem.

What I really appreciate about this underwear producer is that it offers night slip and bathrobes in the same design for many lines of lingerie. Anyone who has been following  me for a long time knows that I like a slow morning, whether in lace lingerie and a kimono, or in a silk camisole, so whenever I have the opportunity to buy a kimono or gown in the same design, I am absolutely thrilled. Unlike Lisa Charmel and other High end brands, which have a combination of the same matching lingerie and bathrobe in some collections, Change Lingerie is much cheaper. In some product lines, you can also buy a garter belt and stockings, which have a lace hem identical to the lingerie.

Jedinou nevýhodou této původně dánské značky je to, že bohužel jejich online shop nedoručuje do České republiky. Takže dnešní článek je vlastně tak trošku motivační… Třeba vás právě možnost dovézt si nějaký krajkový suvenýr navnadí k výletu do Německa, Rakouska, Finska, Dánska, Švédska, Polska nebo třeba až Kanady, protože právě v těchto všech zemích mají butiky.

Let's say a little disadvantage of this brand is that unfortunately their online shop does not deliver to so many countries ( to the Czech Republic either). So today's article is actually a bit motivating…


SHOP MY LOOK