CESTOVÁNÍ S VIBRÁTORY

I cestování s erotickými pomůckami má svá pravidla, o tom, jak je správně přepravit při cestě letadlem se s vámi chci podělit v dnešním článku. Pokud si chcete vzít na dovolenou hračku, která v sobě má lithiovou baterii, tak musí být podle pravidel převážena v příručním zavazadle na palubě letadla, ne v odbavovaných kufrech. Lithiové baterie (podle pravidel IATA DGR) můžou na rozdíl od těch ostatních samy od sebe explodovat. Z toho důvodu nesmí do nákladového prostoru letadla. Lithiové baterie najdete ve věcech, které běžně používáte např: v noteboocích, tabletech, powerbankách, nebo třeba v růžovém vibrátoru Sundaze Pulse, který vidíte na fotce. Pokud tohle pravidlo nedodržíte, může se Vám stát, že obsluha po odbavení kufru zjistí, že v něm je elektronika obsahující tuto baterii, budete tedy vyzváni zpátky ke svému kufru, abyste si elektroniku vyndali a vzali na palubu.

Pokud si nejste jisti, jakou baterku uvnitř sebe ukrývá, váš oblíbený „vibrující přítel“, tak lithiové baterie nebo akumulátory poznáte podle chemické značky „Li“. 

Even when traveling with erotic toys, it is important to follow the airport rules, otherwise you'll waste your time through the security check. I want to share with you in today's article how to properly transport toys for adults by plane. If you are taking a vibrator with a lithium battery on your trip, it must be carried in hand luggage on board, not in checked-in bags. Unlike the others, lithium batteries (according to IATA DGR rules) can explode on their own. Therefore, it must not be in the hold of the aircraft. You can find lithium batteries in common items such as: laptops, tablets, power banks, or in this pink Sundaze Pulse vibrator, which you can see in this photo. If you do not follow this precaution, you may be asked to return back to your suitcase and remove the electronics and take them with you on board.

If you are not sure which type of batteries is hidden inside your favorite "vibrating friend", you will recognize lithium batteries or accumulators by the chemical symbol "Li" on the cover.

Víte, že se nikterak svojí nespoutanou minulostí plnou nezávazných schůzek netajím, takže moje zkušenosti budou obsahovat samozřejmě i zážitky z těchto cest. Pokud mám možnost a nemám jiný důvod, kvůli kterému bych nutně potřebovala vibrátor nebo jinou hračku na palubě letadla, vždy se snažím co nejvíc věcí zabalit do kufrů k odbavení, a to především z toho důvodu, že mě to nebaví nosit mnoho věcí po letišti. Dalším důvodem jsou samozřejmě bezpečnostní rentgenové kontroly, během kterých jste nuceni před kontrolou vyndávat nejrůznější elektronická zařízení nebo lahvičky obsahující tekutiny.

Nepatřím mezi stydlivé jedince, takže nemám problém si klidně vedle notebooku na pás vyložit i pulzátor, ale přijde mi zbytečné nosit na palubu letadla víc věcí, než je potřeba. I když by to bylo možná příjemné, tak čas v letadle si krátím čtením, psaním na noťasu než masturbací : -).

You know that I do not hide my naughty past full of non-binding sexual encounters, so this article will of course also contain experiences from these journeys. If I have the opportunity and I have no other reason (like the lithium batterie for example) for which I would necessarily need a vibrator on board, I always try to pack all erotic things and toys in the main suitcases for check-in. Because I truly hate to carry a lot of things with me around the airport.

MÁM POUZE PALUBNÍ KUFR.

Samozřejmě naprosto odlišná situace nastává, pokud cestujete někam pouze s kabinovým zavazadlem, ať už z toho důvodu, že na jiné zavazadlo nemáte nárok, nebo protože cestujete takzvaně na chvilku, na otočku, na jednu divokou nezávaznou noc – to už je jedno, jak to nazveme.

Pokud z jakýchkoliv důvodů potřebujete, musíte nebo chcete přepravovat erotickou pomůcku v zavazadle, které si berete s sebou na palubu letadla, počítejte s tím, že v závislosti na tom, o jakou pomůcku se jedná, ji možná budete muset z kufru vytáhnout a ukázat kontrole. Pokud patříte mez milovníky BDSM hrátek a nejrůznějších kovových pomůcek, raději si za kufr k odbavení připlaťte, myslím, že spousta pomůcek z této kategorie se na palubu rozhodně nedostane.

I ONLY HAVE CARRY-ON BAGGAGE

If you are traveling somewhere for a while, for example for one passion nightdate, or for whatever other reason you need to transport an erotic toy in the bag that you take with you on board, you have to be familiar with the fact that, depending on the type of the toy, you may need to pull it out of the suitcase and show it during the security control. I always put out all my erotic items from a bag in a transparent plastic bag in which all the vibrators were nicely visible, pulled it out and sent it before the boarding of the plane for a belt check. Nobody ever asked me anything. I just had the most fun, the curious glances of the people waiting to be checked behind me. I would be quite interested in what was going through their heads… I think this is a better option than waiting to be asked for unpacking by airport staff.

 If you are a lover of BDSM games and various metal toys, it is definitely better to pay extra for checked luggage. Some sex handcuffs, bondage restraints, whips, spanking paddles and feather ticklers will definitely not get on board for safety reasons.

Za to, že mám ráda orgasmus, že toužím po lepším vyvrcholení a mám v oblibě nejrůznější erotické pomůcky, se rozhodně nestydím. Než abych byla vystavena tomu, že mě někdo bude vyzývat k vybalení obsahu mé kabelky či palubního kufru, vždy jsem rovnou průsvitný sáček, ve kterém všechny vibrátory byly pěkně vidět, vytáhla a poslala před vstupem na palubu letadla na kontrolu po pásu. Nikdy se mě nikdo na nic neptal, neřešil a přiznám se, že jsem si tak trošku škodolibě užívala zvědavé a leckdy chtivé pohledy lidí, kteří čekali na kontrole za mnou. Celkem by mě zajímalo, co se jim teda honilo hlavou…

Pokud se nacházíte v situaci, že můžete mít na palubě pouze kufr, dejte si pozor na obsah tekutin. Zažila jsem spoustu leteckých společností, které neřešily, že jsem měla několik průsvitných obalů obsahujících tekutiny v různých malých baleních. Bohužel jsem taky zažila velmi prudérní kontroly třeba u Turkish Airlines, které striktně vyžadovaly, abych si ze všech svých obalů a sáčků přendala všechny lahvičky obsahující gel, vodu nebo jakoukoliv složku obsahující tekutinu do pytlíčku, který rozměrem splňoval jejich požadavky. Takže pokud nechcete přijít o svůj oblíbený make-up, rozjasňovač, parfém nebo lubrikační gel, či masážní olej tak zkrátka dobře volte, kolik těch tekutin na palubu letadla součtem nesete. Za mě určitě na všechny víkendové a krátkodobé pobyty doporučuji buď lubrikační gely v sáčku, či miniatury cestovního gelu, které dostanete jako dárek k nákupu na sexshopu. Případně pokud víte, že potřebujete tolik kosmetiky a na žádné sexy tekutiny, ať už mluvíme o zvlhčovadlech, masážních olejích nebo dezinfekčních sprejích, nezbyde prostor, tak vždycky můžete zajít do nejbližšího sexshopu a koupit si je na místě.

If you are in a situation where you can only carry aircraft luggage on board, also pay attention to the amount of liquids. I experienced a lot of airlines that did not deal with the fact that I had several transparent packages containing liquids in various small bottles, what was important for them was the size up to 100 ml. But I also went through annoying checks at Turkish Airlines, for example, which strictly required me to move all the bottles containing gel, water or any ingredient containing liquid from all my transparent plastic bags into a special bag that met their requirements, everything which did not fit inside – was thrown away. If you do not want to lose your favorite makeup, cream, perfume or sex lubes, aphrodisiac and stimulants, think in advance how many liquids in total you carry on board.

For all weekend and short-term trips, I recommend either lubes in a bag or travel miniatures, which you will usually receive as a gift after the purchase at the sex shop. Or if you know that you need so many cosmetics and there is no space left for any lube, massage oils or disinfectant sprays, then you can always go to the nearest sex shop and buy them on the spot.

PRUDÉRNÍ ZEMĚ

Pokud cestuje žena se svým partnerem, tak si troufnu říct, že jí projde i do zemí, které jsou řekněme na seznamu těch prudérnějších (např. USA, Kanada), mnohem víc věcí, než pokud cestujete jako mladá nezadaná, a ještě ke všemu hezká holka jednotlivě.

Ať už cestujete za přítelem, milencem, mužem, kterého teprve toužíte poznat, nebo klientem do některé z těchto zemí, doporučuji zvážit kolik sad prádla, bičíků, vibrátorů a jiných produktů ze sexshopu sebou zabalíte.

Obezřetnost je vhodná speciálně při cestě do Spojených států, kde bohužel kvůli spoustě českých pornohereček mají na české a slovenské slečny, které cestují úplně samy, tak trošku pivku. Osobně jsem nikdy problém neměla, protože mluvím dobře anglicky, vždycky jsem jim dokázala říct, kam jedu, proč jedu, a ten příběh byl tak hezký, že byste mi ho uvěřili v minutě i vy. Ale zažila jsem, že přede mnou stálo nějaké trdlo (v crop topu, s evidentně nastavenými vlasy, zmalovaná víc než velikonoční kraslice), které podle mě rozhodně nejelo na dovolenou, takže si ji v rámci pasové kontroly pěkně podusili. Jestli ji nakonec do státu vpustili nebo ne, netuším, protože než to vyřídili, já už jsem měla dávno vyzvednutý kufr a byla jsem v taxíku cestou na hotel.

Další zemí, kde bych byla stejně obezřetná, je rozhodně Izrael, opravdu provádějí důkladné kontroly u všech cestujících bez ohledu na věk a pohlaví.

Mezi země, kam je vysloveně zakázané cestovat s erotickými pomůckami, se řadí Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty či Indie.

Věřím, že spousta lidí si i do těchhle zemí v kufru odvezla obsah, za který by se nemusel stydět ani menší obchod s erotickým zbožím, ale pokud chcete eliminovat problémy, asi bych se při balení nad obsahem zavazadla zamyslela.

Myslím, že je hloupost nevzít si a neužít si dovolenou s hračkami, které máte v oblibě, kde jinde máte prostor a čas užívat si víc než na dovolené? Ale je důležité vědět, jakou baterii uvnitř sebe erotická pomůcka skrývá. Samozřejmě je lepší nastavit cestovní „spací“ režim, ve kterém neriskujete, že vám začne z ničeho nic vibrovat…

PRUDE COUNTRIES

My experience is that if a woman travels with her partner, even to countries that are, let's say, on the list of the stricter ones (e.g. the USA, Canada), she will pass much more at check-in than young beautiful girls, who travel alone.

Whether you are traveling to meet a friend, lover, or a client to one of these countries, I recommend considering how many sets of seductive lingerie, whips, dildos and other sex shop products you can pack with you.

Another country where I would be just as cautious is definitely Israel, which really does carry out thorough checks on all passengers, regardless of age and gender.

Countries where it is expressly forbidden to travel with erotic toys include Saudi Arabia, the United Arab Emirates and India. I believe that a lot of people will bring erotic content to these destinations as well. But if you want to eliminate problems, I recommend thinking about the contents of the luggage during packing.

Of course, it's a pity not to take and not to enjoy a holiday with your favourite toys for adults, where else do you have  more free time to enjoy it than on holiday? But it is important to know what battery the erotic toys hide inside. For sure, it is better to set the travel "sleep" mode, in which you do not risk that you will start to vibrate out of nowhere…


SHOP MY LOOK