CESTOVÁNÍ S VIBRÁTORY

I cestování s erotickými pomůckami má svá pravidla, o tom, jak je správně přepravit při cestě letadlem se s vámi chci podělit v dnešním článku. Pokud si chcete vzít na dovolenou hračku, která v sobě má lithiovou baterii, tak musí být podle pravidel převážena v příručním zavazadle na palubě letadla, ne v odbavovaných kufrech. Lithiové baterie (podle pravidel IATA DGR) můžou na rozdíl od těch ostatních samy od sebe explodovat. Z toho důvodu nesmí do nákladového prostoru letadla. Lithiové baterie najdete ve věcech, které běžně používáte např: v noteboocích, tabletech, powerbankách, nebo třeba v růžovém vibrátoru Sundaze Pulse, který vidíte na fotce. Pokud tohle pravidlo nedodržíte, může se Vám stát, že obsluha po odbavení kufru zjistí, že v něm je elektronika obsahující tuto baterii, budete tedy vyzváni zpátky ke svému kufru, abyste si elektroniku vyndali a vzali na palubu.

Pokud si nejste jisti, jakou baterku uvnitř sebe ukrývá, váš oblíbený „vibrující přítel“, tak lithiové baterie nebo akumulátory poznáte podle chemické značky „Li“. 

Víte, že se nikterak svojí nespoutanou minulostí plnou nezávazných schůzek netajím, takže moje zkušenosti budou obsahovat samozřejmě i zážitky z těchto cest. Pokud mám možnost a nemám jiný důvod, kvůli kterému bych nutně potřebovala vibrátor nebo jinou hračku na palubě letadla, vždy se snažím co nejvíc věcí zabalit do kufrů k odbavení, a to především z toho důvodu, že mě to nebaví nosit mnoho věcí po letišti. Dalším důvodem jsou samozřejmě bezpečnostní rentgenové kontroly, během kterých jste nuceni před kontrolou vyndávat nejrůznější elektronická zařízení nebo lahvičky obsahující tekutiny.

Nepatřím mezi stydlivé jedince, takže nemám problém si klidně vedle notebooku na pás vyložit i pulzátor, ale přijde mi zbytečné nosit na palubu letadla víc věcí, než je potřeba. I když by to bylo možná příjemné, tak čas v letadle si krátím čtením, psaním na noťasu než masturbací : -).

MÁM POUZE PALUBNÍ KUFR.

Samozřejmě naprosto odlišná situace nastává, pokud cestujete někam pouze s kabinovým zavazadlem, ať už z toho důvodu, že na jiné zavazadlo nemáte nárok, nebo protože cestujete takzvaně na chvilku, na otočku, na jednu divokou nezávaznou noc – to už je jedno, jak to nazveme.

Pokud z jakýchkoliv důvodů potřebujete, musíte nebo chcete přepravovat erotickou pomůcku v zavazadle, které si berete s sebou na palubu letadla, počítejte s tím, že v závislosti na tom, o jakou pomůcku se jedná, ji možná budete muset z kufru vytáhnout a ukázat kontrole. Pokud patříte mez milovníky BDSM hrátek a nejrůznějších kovových pomůcek, raději si za kufr k odbavení připlaťte, myslím, že spousta pomůcek z této kategorie se na palubu rozhodně nedostane.

Za to, že mám ráda orgasmus, že toužím po lepším vyvrcholení a mám v oblibě nejrůznější erotické pomůcky, se rozhodně nestydím. Než abych byla vystavena tomu, že mě někdo bude vyzývat k vybalení obsahu mé kabelky či palubního kufru, vždy jsem rovnou průsvitný sáček, ve kterém všechny vibrátory byly pěkně vidět, vytáhla a poslala před vstupem na palubu letadla na kontrolu po pásu. Nikdy se mě nikdo na nic neptal, neřešil a přiznám se, že jsem si tak trošku škodolibě užívala zvědavé a leckdy chtivé pohledy lidí, kteří čekali na kontrole za mnou. Celkem by mě zajímalo, co se jim teda honilo hlavou…

Pokud se nacházíte v situaci, že můžete mít na palubě pouze kufr, dejte si pozor na obsah tekutin. Zažila jsem spoustu leteckých společností, které neřešily, že jsem měla několik průsvitných obalů obsahujících tekutiny v různých malých baleních. Bohužel jsem taky zažila velmi prudérní kontroly třeba u Turkish Airlines, které striktně vyžadovaly, abych si ze všech svých obalů a sáčků přendala všechny lahvičky obsahující gel, vodu nebo jakoukoliv složku obsahující tekutinu do pytlíčku, který rozměrem splňoval jejich požadavky. Takže pokud nechcete přijít o svůj oblíbený make-up, rozjasňovač, parfém nebo lubrikační gel, či masážní olej tak zkrátka dobře volte, kolik těch tekutin na palubu letadla součtem nesete. Za mě určitě na všechny víkendové a krátkodobé pobyty doporučuji buď lubrikační gely v sáčku, či miniatury cestovního gelu, které dostanete jako dárek k nákupu na sexshopu. Případně pokud víte, že potřebujete tolik kosmetiky a na žádné sexy tekutiny, ať už mluvíme o zvlhčovadlech, masážních olejích nebo dezinfekčních sprejích, nezbyde prostor, tak vždycky můžete zajít do nejbližšího sexshopu a koupit si je na místě.

PRUDÉRNÍ ZEMĚ

Pokud cestuje žena se svým partnerem, tak si troufnu říct, že jí projde i do zemí, které jsou řekněme na seznamu těch prudérnějších (např. USA, Kanada), mnohem víc věcí, než pokud cestujete jako mladá nezadaná, a ještě ke všemu hezká holka jednotlivě.

Ať už cestujete za přítelem, milencem, mužem, kterého teprve toužíte poznat, nebo klientem do některé z těchto zemí, doporučuji zvážit kolik sad prádla, bičíků, vibrátorů a jiných produktů ze sexshopu sebou zabalíte.

Obezřetnost je vhodná speciálně při cestě do Spojených států, kde bohužel kvůli spoustě českých pornohereček mají na české a slovenské slečny, které cestují úplně samy, tak trošku pifku. Osobně jsem nikdy problém neměla, protože mluvím dobře anglicky, vždycky jsem jim dokázala říct, kam jedu, proč jedu, a ten příběh byl tak hezký, že byste mi ho uvěřili v minutě i vy. Ale zažila jsem, že přede mnou stálo nějaké trdlo (v crop topu, s evidentně nastavenými vlasy, zmalovaná víc než velikonoční kraslice), které podle mě rozhodně nejelo na dovolenou, takže si ji v rámci pasové kontroly pěkně podusili. Jestli ji nakonec do státu vpustili nebo ne, netuším, protože než to vyřídili, já už jsem měla dávno vyzvednutý kufr a byla jsem v taxíku cestou na hotel.

Další zemí, kde bych byla stejně obezřetná, je rozhodně Izrael, opravdu provádějí důkladné kontroly u všech cestujících bez ohledu na věk a pohlaví.

Mezi země, kam je vysloveně zakázané cestovat s erotickými pomůckami, se řadí Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty či Indie.

Věřím, že spousta lidí si i do těchhle zemí v kufru odvezla obsah, za který by se nemusel stydět ani menší obchod s erotickým zbožím, ale pokud chcete eliminovat problémy, asi bych se při balení nad obsahem zavazadla zamyslela.

Myslím, že je hloupost nevzít si a neužít si dovolenou s hračkami, které máte v oblibě, kde jinde máte prostor a čas užívat si víc než na dovolené? Ale je důležité vědět, jakou baterii uvnitř sebe erotická pomůcka skrývá. Samozřejmě je lepší nastavit cestovní „spací“ režim, ve kterém neriskujete, že vám začne z ničeho nic vibrovat…


SHOP MY LOOK