BE WICKED

V mnoha oblastech jsem poměrně konzervativní, ať už se jedná o oblíbené restaurace, hotely či módní značky, ale naopak v oblasti erotiky a všeho svůdného ráda objevuji vše nové.  Co si budeme povídat, objevit něco speciálního, neokoukaného v dnešním globálním online světě už téměř není možné, občas mám pocit, že se jednotlivé značky mezi sebou navzájem inspirují, někdo by klidně použil drsnější označení – kradou si nápady. Takže pak máte pocit, že zajímavý sexy detail u podprsenky, který vás zaujal, najednou vidíte i ve všech ostatních obchodech.

If we are talking about my favourite restaurants, hotels or fashion brands, I am one of the conservative customers, but on the other hand, you know I love to discover everything new in erotic lingerie department. Nowadays, it is not easy to discover something very special, unseen. Unfortunately I have a feeling that lingerie producers inspire each other or copy ideas from each other's collections often. That's why sometimes you feel that you can suddenly see some precious accents of the bra, which fascinated you somewhere, in all other stores.

Byla jsem proto nadšená, když jsem nedávno natrefila na výrobky Be Wicked. Na této americké značce mě zaujaly jednak naprosto dokonalé sexy kostýmy, ze kterých si určitě s radostí vyberu na Halloweena. Doufám tedy, že letošní party proběhne tak, jak jsme zvyklí. Narozdíl od té loňské, kterou jsme kvůli restrikcím pochopitelně zrušili. Ještě víc mě pochopitelně zaujala kolekce prádla, líbí se mi nejrůznější rajcovní body i bodysuity s prostřihy, dírami atd. Část kolekce tedy trošku připomíná outfity go-go tanečnic, ale já mám extrémně sexy, možná pro někoho až lehce vulgární styl jednou za čas a na doma moc ráda.

Therefore I was delighted when I recently found lingerie from Be Wicked. This American brand offers absolutely fabulous sexy costumes, from which I will definitely be happy to choose one for our traditional Halloween party. I hope that this year's party will take place as we are used to. Unlike last year, which we had to cancel due to covid restrictions. Of course, I was even more interested in the lingerie collection, I like sexy teddies and bodysuits with openings, holes, etc. Part of the collection is slightly reminiscent of the outfits of go-go dancers. Once in a while I love to wear this extremely sexy, maybe for someone kind of vulgar style of lingerie to the bedroom.

Nakonec jsem si tedy na vyzkoušení objednala řekněme klasičtější kousky, na ty víc vykrojené, šňůrkaté si počkám, až budu zase zpět na své původní váze. Zvolila jsem třpytivé body s odhalenými zády, které najde využití i za dveřmi ložnice. V kombinaci s koženkovými kalhotami nebo černou úzkou sukní s vyšším pasem vypadá fantasticky. V Praze nebo jakékoliv jiné evropské metropoli bych asi měla problém v podobném outfitu vyrazit, ale kdykoli jsem u moře nebo třeba ve Státech, tak nějak automaticky na večer volím odvážnější a odhalenější outfity.

For the first order, I chose let's say more classic pieces, but still  very seductive. For the ones which are more exposing I´ll wait until I get back on my weight before pregnancy. I'm absolutely thrilled with the glitters black/pink body with bare backs that you can use even outside the bedroom. This body looks stunning in combination with leatherette pants or a black narrow skirt with a higher waist. I wouldn't have the courage to go in a similar outfit in Prague or any other European metropolis, but whenever I'm on holiday by the sea or in the United States, I enjoy wearing more provocative outfits for the evening.

Vínové prádlo s motivem květin a zajímavě střiženými tangy mě zaujalo původně v černé barvě, ale nakonec jsem se rozhodla, že sáhnu po druhém nabízeném odstínu. Přece jen černé kraječky mám v prádelníku asi nejčastěji zastoupené. Protože černých punčoch není podle mě nikdy dost, vzala jsem na vyzkoušení i černé samodržky.

Pokud Be Wicked neznáte a chcete si udělat radost nějakým novým sexy kouskem, tak určitě doporučuju juknout. Já pokukuji ještě po tomhle body s dlouhým rukávem v černé, zkrátka zaujalo mě toho mnohem víc.

Firstly I looked for this burgundy lingerie with rich floral embroidery and interestingly cut thongs in black color, but in the end I decided for bordo shade. Because black laces are most common in my drawer. In my opinion, you never have enough black stockings. I took these as well.

If you don't know Be Wicked and you want to make yourself happy with a new sexy piece, then I definitely recommend going to the Flagranti eshop, where they have a wide selection. I still plan to buy black lace bodysuit with long sleeves.

 


SHOP MY LOOK