BABYDOLL KOŠILKY

Už několik let s vámi na blogu sdílím tipy na krásné, svůdné krajkové prádlo, takže se s vámi podělím i o outfity, které jsem si oblíbila v posledních měsících.  Vzhledem k blížícímu se datu porodu už neobléknu většinu svého šatníku, nejenom toho krajkového.

On the blog, I share with you the inspiration for the most dreamy pieces of lingerie, so I will also show you about outfits that I have fallen in love with in recent months.

Se zvětšujícím se obvodem hrudníku i bříškem jsem sahala po střizích a kouscích, které jsem dříve úplně nevyhledávala. Babydoll košilky jsem nikdy moc nemusela, přišlo mi, že mojí postavě ve tvaru přesýpacích hodin úplně nelichotí, spíš jí pár kilo navíc přidávají. Protože do šestého měsíce jsem vypadala spíš jako přejedená fazolí než těhotná, kombinace krajky zdůrazňující dekolt a splývavého materiálu se mi najednou náramně hodila.

Because I am pregnant and will soon give birth to our baby, unfortunately I will no longer wear most of my wardrobe, not only the lace one.

Gradually, not only my chest but also my belly grew, so I wore cuts that I hadn't looked for before. I wasn't a big fan of babydoll, it occurred to me that my hourglass body shape wasn't completely flattered, rather they were adding a few extra pounds. Till the sixth month of gravidity, I looked more like after the Christmas holiday stuffing than a pregnant one, so I really appreciated the combination of lace emphasizing the décolleté and the flowing material around the belly, which gradually lost its muscular structure.

Babydoll košilky jsou nejenom svůdné, ale i pohodlné (záleží, jestli zvolíte střih s kosticemi, nebo bez), takže jsou ideální nejenom na spaní, ale i na pomalá letní víkendová rána, kdy si dopřáváte brunch do postele. S každým dalším týdnem těhotenství jsem tento střih oceňovala víc, postupně jsem doobjednávala další kousky. Veškerá séra, olejíčky i krémy proti striím měly čas se vsáknout do kůže, zatímco jsem se večer odličovala nebo jsem se naopak ráno šminkovala.

Babydoll cuts are not only glamorous but also comfortable, so it's the perfect sleepwear set. You will appreciate them for a slow summer weekend morning, when you enjoy brunch in bed. With each passing week of my delicate condition, this femininin cut really grows on me more and more. That's why I ordered so many pieces, it was my favourite loungewear. All stretch mark serums and oils that you use during pregnancy regularly have time to soak into your skin.

Mám poměrně velkou tendenci inklinovat k černému prádlu. Tím, že jsem veškeré opalování v průběhu těhotenství kvůli pigmentovým skvrnám eliminovala, nakoupila jsem si krom jedné světlé košilky především tmavé babydoll soupravy. Mám pocit, že bílé župánky, košilky i kraječky vypadají lépe na tmavším odstínu kůže.

O rudé se říká, že je to barva síly a povzbuzení. Dokonce pokud se ve vašem okolí vyskytuje velké množství červené, zvýší se vám tlak i tep. Možná i proto se stala synonymem vášně a lásky. Nachové, rudé nebo purpurové prádlo, záleží který odstín preferujete a ladí k vašemu odstínu kůže, by podle me nemělo chybět v žádném prádelníku. Takže jednu soupravu, obsahující string kalhotky s decentně průsvitným vrškem a jemnou krajkou, jsem pořídila i v červeném odstínu.

I prefer dark, especially black lingerie. I reduced all tanning of the skin during pregnancy due to pigment spots, so for that reason I bought only one white babydoll set. I feel that light tones on the bathrobes, corsets and laces look better on a darker skin tone.

Red is said to be the color of strength and encouragement. Even if there is a large amount of this color around you, your pressure and heart rate will increase. Maybe that's why it has become synonymous for passion and love. Purple, red or burgundy, depending which shade you prefer and which matches your skin tone, should not be missing in any dresser. So I also bought one babydoll set, shirring throughout creates a loose bodice dress that is very snug, in red.

Od konce druhého trimestru mi všechny soupravy, které vidíte na fotkách, nahrazovaly jak rajcovní kousky do postele, tak i noční prádlo zároveň. Trávila jsem v nich ráda i horká letní rána (do těhotenství jsem po ranní sprše chodila po bytě vždy pouze v prádle a saténovém župánku).

Pokud hledáte elegantní a přesto smyslný outfit, který skryje nedokonalosti postavy, nejenom ty těhotenské (myslím, že tyhle košilky s radostí využiji i pár měsíců po porodu), doporučuji košilky typu Babydoll vyzkoušet.

Since the end of the second trimester, all these sheer, flowing babydoll lingerie dresses that you see in the photos have replaced elegant sleepwear and sexy nightwear in my wardrobe at the same time. I also loved to spend hot summer mornings in these transparent slips which give a peep of what’s beneath. If you are looking for an elegant and yet sensual, adorable outfit that conceals the imperfections of the figure, not only the pregnant ones (btw: I think I will even appreciate it more in the postpartum period), I recommend trying Babydoll cuts.


SHOP MY LOOK