WISHLIST DÁRKŮ PRO HŘÍŠNÉ HOLKY

I když jsem dnes v malinko jiné situaci než před pár lety, protože jsem zadaná a už několik měsíců je naše štěstí mnohonásobně větší díky našemu synovi, jsem si vědoma toho, že potkat skvělého chlapa není samozřejmost. A co si budeme povídat, i když jsem optimista, mám pořád velmi realistický pohled na svět, především co se týká partnerských vztahů, což je tak trošku dáno všemi mými zkušenostmi. Zkrátka si užívám všeho krásného tady a teď, protože vím, že to tak nemusí být napořád, protože žili spolu šťastně až do smrti, jak se říká v pohádkách, v dnešním světě, až tak časté a obvyklé není…

Even though I’m now in a little bit different situation than I was a few years ago, because I’m in a relationship and for some months our luck became multiple times bigger thanks to our son, I’m aware of the fact, that meeting a great man is not a matter of course. And even though I’m an optimist, I always see the world with realistic eyes, especially when it comes to partners, which is kind of given to me by all my experiences. To cut it short, now I’m enjoying all the things that are here and now, because I know, that it doesn’t have to last forever. Because happily ever after is not that common in the world we are currently living in.

Z reakcí na moje články vím, že můj blog čte spousta dívek a žen, které jsou ve vztazích na dobu určitou, či mají podobné hříšné zájmy, jako jsem v minulosti měla já. Ať už to mají jakkoliv – znamená to, že mají okolo sebe gentlemany, kteří je chtějí na Vánoce potěšit. Tak proč toho nevyužít, že...

From reactions to my posts, I know that a lot of my readers are girls and women who are in long relationships, or they have similar sinful interests as I had in the past. Whichever their situation is – it all means they have gentlemen around them, who want to please them for Christmas. So why don’t make the best of it, right?

Samozřejmě na to můžete nahlížet tak, že si dotyčný kupuje svědomí a uplácí vás za to, že i když vám možná patří jeho srdce, tak rozhodně nejste jedinou dámou v jeho životě.

You can obviously think that the man is buying his conscience and bribing you for having his heart. But you are surely not the only lady in his life.

Ať už je to tak či onak, za pár let můžete být v úplně jiné situaci. Věštící kouli nemá asi nikdo z nás, důležité však je, aby všechno, co děláte, přineslo potěšení a prospěch především vám. Alespoň já jsem se tímto heslem vždy řídila a rozhodně se mi to osvědčilo…

However, it is… In a few years you can be in a completely different situation. I bet that none of us reading this has a divination sphere. But the important thing is that everything you do brings pleasure and benefits especially to you. At least I have always lived by this motto, and it really did pay off.                                          

K dnešnímu článku mě tak trošku inspiroval můj muž i nedávné vánoční focení. I když jsem původně měla v plánu pořídit nejenom malému, ale i sobě něco nového na vánoční focení, kvůli nachlazení nás obou plánovaný shopping nevyšel. Takže jsem sáhla do šatníku po svých oblíbených kouscích.

My man and our recent photoshoot inspired me a bit into writing today’s article. Even though I intended on buying something new not only for my son but also for myself, our shopping didn’t happen thanks to being sick. So, I picked my favourite pieces from my closet.

Dotaz mého muže, co mi udělá radost pod stromečkem, byl druhou inspirací k dnešnímu článku… Došlo mi, že aktuálně po něčem extra netoužím, což je samozřejmě dáno tím, že jsem si většinu materiálních snů už dávno splnila. A také tím, že trávím čas s naším synem, a i když rozhodně doma nechodím v teplácích a vytahaných tričkách, také každý den neoblékám velkou večerní, ke které jsou potřeba zajímavé honosné šperky. Samozřejmě si nějakou kabelku, hezké prádlo a šperk vyberu, protože toho nikdy není dost, ale díky tomu mi došlo, že pokud si pořizujete věci smysluplně, s postupujícím časem pak opravdu nemáte tolik položek na wish listu.

My partner’s question about what I want for Christmas was the second inspiration for writing this article… I realized that there isn’t anything I would desire because I’ve already achieved most of my materialistic dreams. And the fact that I spend most of my time with our son even though I don’t wear sweatpants and loose t-shirts I don’t wear casually some cocktail dress that would need some new exclusive jewellery. Surely, there is some bag, pretty lingerie or jewellery that I’ll choose because there is never enough of it, but it made me realize that if you buy things consciously you don’t have that many items on your wish list after some time.

Proto se s vámi v dnešním článku podělím o takový wish list Ježíškovi, který kdyby mi někdo před pár lety ukázal, by mne nejenom inspiroval, ale ušetřil by mi i spoustu zbytečných nákupů.

So I decided to share with you something like my Christmas list which would inspire me and save me many unnecessary shopping if someone had shown it to me.

KRÁSNÉ PRÁDLO

Je pravda, že já nákup kraječek doporučuji vždy a za každých okolností, ale když se na to podívám ze všech úhlů, je to zkrátka sázka na jistotu pro všechny zúčastněné. V překrásném prádle se budete nejenom dobře cítit, ale můžete ho využít na další schůzky, focení, atd… Navíc asi neexistuje muž, který řekne ne na punčošky a samo držící pás… Pokud se vám nechce či nemůžete společně jít do obchodu, nebo prostě jenom není čas, vybírat i objednávat můžete online, skvělým řešením je i dárkový poukaz.

PRETTY LINGERIE

I have to admit that I suggest buying lingerie every time and at every opportunity but if I look at it from all ankles it’s just a right choice that can’t be wrong for any side participating. Not only that you will feel pretty in this lingerie, but you can use it for many other meetings or photoshoots… Also there isn’t a man that would say no to stockings… If you don’t want to or you can’t go shopping together, you can search and order online or you can buy a voucher.

DOKONALE STŘIŽENÉ ŠATY

Všude se říká malé černé a je pravda, že šaty v tomhle odstínů rozhodně nic nezkazíte a využijete je na spoustu příležitostí. Na druhou stranu je to taky trošku ohrané – pokud jste ve společnosti a rozhlédněte se kolem sebe, povětšinou přítomné dámy mívají na sobě převážně tmavé a z větší části černé šaty. Pokud nechcete být jednou z mnoha, což já osobně nemám moc ráda, tak doporučuji při výběru zvolit jinou barvu. Mně osobně se velmi osvědčila nachově rudá, smaragdově zelená a pudrově modrá. Každé ženě sluší jiná barva i střih šatů, ale jestli mohu doporučit jednu značku, u níž nákupu šatů nebudete nikdy litovat a vydrží vám ve skříní opravdu roky, tak je to Hervé Leger. Vlastním několikery v různých barvách i délkách, díky jejich siluetu zvýrazňujícímu střihu, který značku proslavil (značka Hervé Leger byla průkopníkem tzv. obvazových šatů „body-con“), mi přijdou geniální.

THE PERFECT CUT DRESSES

It’s said everywhere that petite and black is never a wrong choice and the same applies to dresses. You can’t go wrong with buying dresses in this colour and you can wear them to many different occasions. On the other hand, it’s a bit basic-if you look around at some gathering most of the woman wear dark, mainly black dresses. If you don’t want to stand out which I like to do, I recommend choosing different colour. Dark red, dark green or baby blue worked well for me. Each colour and fit goes great for different types of women but I must recommend you one brand whose dresses you won’t regret buying and the dress will be great investment for many ears and it is Hervé Leger. I own some dresses of this brand in different colours and lengths and thanks to the cut „body-con“, which also made this brad popular, make me feel like they are brilliant.

NADČASOVÁ KABELKA

Asi vás nepřekvapí, že se na tomto seznamu objevuje kvalitní kabelka. Záměrně ji nezmiňuj jako první, protože ne všichni muži bez ohledu na to, jak bonitní jsou, nadšeně kupují kabelky, tak to prostě je. Přijde mi zbytečné, jak se říká „“tlačit na pilu“ vydupávat si kabelku, když si můžete vybrat spoustu jiných věcí, která vám dotyčný koupí raději…

TIMELESS PURSE

You won ‘t be surprised that I am about to add purse to this list. It has a reason why I didn’t put it at the beginning of the list because not all men no matter how wealthy they are, are willing to buy them. Being stubborn by trying to get the purse no matter what is unnecessary when you can pick anything else that your partner would love to buy you more than this.

DIAMANTY

Diamaty, na rozdíl od mužů věčné jsou. Rozhodně souhlasím s výrokem Marilyn Monroe „Diamanty jsou nejlepším přítelem dívky“ i Zsa Zsa Gabor „Nikdy jsem nepociťovala k žádnému muži takovou nenávist, abych mu vrátila diamanty“.
Nepatřím mezi milovníky šperků od známých značek typu LV, byť jich pár doma vlastním. Pořizovací cena není nízká, ale rozhodně se nejedná kousky, jejichž cena s časem poroste. Většina šperků je pozlacených, málokdy obsahují zajímavé kameny. Takže spíše než po značce, bych se u daného šperku zaměřila na počet karátů, původ diamantu a brus.

DIAMONDS

Diamonds remains but men don’t. I totally agree with Marilyn Monroe’s quote „Diamonds are female’s best friend. “And also, with Zsa ZSa Gabor’s quote „I never despised someone that much that I would feel the need to return him back diamonds “. I am not a huge fan of jewellery from brands like LV even though I own a few of them. The price isn’t low, and these pieces are definitely not something that will be more worthy in future. The majority of the jewellery is only golden plated and not made from real gold and they aren’t made of interesting crystals. So, I would recommend looking for the number of carats, the origin of diamonds and their shape.

ŠÁTEK

Osobně miluji klasické velké čtverce od LV, mají tolik využití. Nejlepší parťák na dlouhé lety, který vždy vykouzlí z jednoduchého jarního či podzimního outfitu nepřehlédnutelný…

SCARF

I adore the classical large square scars from LV because they have many ways how they can be used. It’s the best buddy for travelling and specially long flights and they make simple spring or autumn look even more charming and outstanding.

ŽUPAN

O mé lásce k župánkům, kimonům i ostatním plédům, které spadají do této kategorie, asi nemusím zbytečné psát, ale kvalitní saténový župan využijete v životě tolikrát, že není důvod s jeho výběrem a pořízením otálet.

BATHROBE

You know my feelings towards bathrobes, kimonos and other pieces that can be found in this category. I love them and I think that I don’t have to explain it but high-quality satin bathrobe can be used for so many occasions during many years that there is no need to postpone this purchase.

Doufám, že pro vás byl dnešní článek alespoň trošku inspirující. Mohl obsahovat samozřejmě mnohem víc položek, jako např. LUXUSNÍ PÁSEK, HODINKY, SKVĚLE STŘIŽENÝ KABÁT, POSLEDNÍ MODEL MACU, který využijete při seberozvoji nebo práci, atd… Tipů na dárky mohlo být mnoho, moje message však byla jediná, ať už jste aktuálně ve vztahu, který vám přináší spokojenost a štěstí, nebo stále vyčkáváte, čekáte či hledáte. Vždy myslete nejdříve na sebe, na svoje dlouhodobé zájmy a cíle. A pokud teď není vše podle vašich představ, využijte všech svých současných možností na maximum. Možná si na pána, který vám to překrásné prádlo, kabát, … (doplňte, po čem toužíte) pořídil, za pár měsíců ani nevzpomenete. Ale ten kousek vám zůstane v šatníku dlouho, ještě mnohokrát jej ráda vytáhnete, stejně jako já své Hervé Leger šaty i spoustu dalšího. A o tom to je…

I hope that today’s article was at least a bit inspiring. There could be more things listed such as luxurious belt, watches, perfectly fitting coat, last model of Mac which can be used for self-development, work, etc… There can be many things, but my message was clear. If you are in a relationship that brings you joy and happiness or you are still waiting or looking for the one. Still put yourself on the first place, think about your long-time dreams and interests. And even if everything doesn’t go as you hoped, try all your chances to the maximum. Maybe you will not even remember the man who bought you the pretty lingerie, coat... (insert anything you desire here). But this piece will stay in your closet for many years, and you will gladly wear it for many other years like I do with my Hervé Leger dresses or with many other pieces. And that’s all what about this is…

 


SHOP MY LOOK